Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent, ha a férfi nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a férfi nagyon érzelmes megnyilvánulásokat mutat egyéjszakás kapcsolat során?

Figyelt kérdés
Nem vadidegenről van szó, ismerem évek óta,csak azt hittem, nem érdeklem, és ezért én is kb csak szórakoztam vele mondhatni, nem vettem komolyan. Teljesen megdöbbentett, ahogy viselkedett az ágyban, és most átfutott az agyamon, hogy teljesen alaptalanul néztem komolytalannak a srácot, mit tegyek most?
2018. júl. 19. 22:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Taposd meg, és dobd el... hát milyrn kisfiú már. Egy igazi NAGYBETŰS FÉRFI kemény mint az élet... és rövid is :D
2018. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

ilyen velem is volt.

sima 1 éjszakás,de annyira kis finom darab volt,hogy nem engedtem haza utána.

reggel csináltam neki reggelit és közöltem,hogy ő lesz a csajom.

és a csajom lett.

2018. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

Vagy csak értelmesen szereti.

Sajnálom kislány, az alfa nem fog belédszeretni, csak egy lyuk vagy neki, reggel a plazacica barátnőjéhez megy haza.

2018. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak egy ejszakara szol ez, valaki igy eli at, valaki durvul. Ez rohadtul nem jelent semmit.
2018. júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kinek ez jön be, kinek az. Én sem szeretek máshogy szexelni, csak érzékien. Ha már odáig jutok valakivel, akkor az a maximumot kapja.
2018. júl. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Alfa micsoda? Emlékeztetnélek, hogy nem csimpánzokról beszélünk, hanem emberi lényekről. Nincs semmiféle barátnője, se kutyája, se macskája, egyedül él. Harmadszor, még nem láttál, te kétlábon járó ostoba közhelyhalmaz :D
2018. júl. 19. 23:38
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon magányos, és ki van éhezve arra, hogy adhasson, szerethessen, törődhessen valakivel.

A szó a valakin van. Bárki(személytelen)


Tehát ne a saját személyednek tudd be. Ha könnyen elcsábítható, akkor később ha megerösődött melletted, lecsitult az ösztön benne, akkor más ugyan olyan könnyen eltudja vinni tőled.

Ugyanakkor ha valóban beléd szeret, akkor sosem ereszt.

2018. júl. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%

"mit tegyek most" - próbálkozott azóta valamivel? Keresett, esetleg próbált elhívni randevúra?


Ha akarod, hogy több is legyen, akkor fogadd a közeledését, ha nem akkor vagy mondd meg, hogy részedről ennyi volt, vagy azt, hogy nem lehet több, mint szexkapcsolat.

2018. júl. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja, valószínűleg így szereti, lehet ezért választott ismerőst erre a körre.

Ha több lett volna benne, nem lenne itt a kérdés, így nem akarhat semmit, csak szex.

Milyen idősek vagytok, hogy ez új? :D Ne éld bele magad és ne láss mögé semmit, mert koppanni fogsz.

2018. júl. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Azt, hogy nem tudja: nem alkalmas komoly kapcsolatra egy olyan ri banc, aki belemegy egyéjszakás kalandba.
2018. júl. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!