Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők többsége miért a "kész"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége miért a "kész" állapotokat akarja?

Figyelt kérdés
Vállalkozó vagyok, 24 éves. A szüleim után én is könyvelőirodát vezetek, mára konkrétan én vagyok a családi vállalkozásunk feje. Erre a korombeli, sőt, jóval fiatalabb nők is felfigyelnek. Nem járok prémium autóval (egy régebbi WV Passatom van), nem hordok nagyon drága ruhákat sem. Ugyanakkor valahogy a nőknek kiváló képességük van arra, hogy kiszagolják az anyagi javakat. Külsőre valóban nem nézek ki rosszul (nem egó, hanem megannyi visszajelzés még azokból az időkből is amikor ifjú suhancként csak az iskolapadot koptattam), de számomra meghökkentő, hogy 1-2 hónap ismeretség után szinte azonnal eltervezik a jövőnket, amibe ugye ők csak azt az úgy nevezett P betűsüket hozzák, semmi mást. Megkapom szinte részletre pontosan hogy milyen lakást vegyek, milyen lesz a gyerekszoba (talán György hercegnek nem volt olyan gyerekszobája mint amilyet pár nőcske fel tud vázolni) és úgy a legfullosabb konyha, nappali, stb. Mindezt úgy, hogy ismétlem - ők SEMMIT az ég világon nem tesznek hozzá a dologhoz. Most komolyan, mindenki Hamupipőkének hiszi magát, vagy mi? Az elmúlt 2 évben legalább 10 ilyen nőhöz volt szerencsém. Nagyon elhiszik, hogy ha valakinek jobban megy a sora az átlagnál, akkor nekik egyből hátradőlés van és kényelem életük végéig. Nyilván nem, nálam ez nem így működik. A rokonság folyamatosan cseszeget hogy mikor lesz már egy lány, akivel családot tervezek stb.. Így hogyan? Azért legyen egy gyerekem hogy aduászként felhasználható legyen ellenem ha őkelme esetleg válni akarna és vinni a nehézkesen megszerzett dolgok felét? Vagy netán egészét? Őszintén, ti mit gondoltok erről a dologról?
2018. júl. 18. 18:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
55%

Házassági szerződésről nem hallottál? Maximum átköltöd a kapcsolat jellegére vontkozóan és másképp hívod.


A hőn szidott araboknál kb. évezredek óta bevett szokás és ebben még a házasság előtt meg lehet fogalmazni, hogy ki mennyit vihet-amennyit anyagilag beleadott,pl. egy bútor árát, vagy egyéb olyan dolgot, amit a kapcsolatotok alatt beruházott- és simán jöhetsz ki jól.

Meg legalább kiszűröd azokat a nőket, akik csupasz pichával gondoltak beleülni a jóba.

2018. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Leszel a ferjem?
2018. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
82%

Keress olyan nőt akinek ugyanezek adottak.

Én nőként ilyen családból jöttem mint a tiéd, és egyértelmű volt számomra hogy hasonlót keresek férfiben. De volt előtte szerényebb anyagiakkal rendelkező pasim is, és nagyon szépen állt hozzá a helyzethez.

2018. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 peca1000 ***** válasza:
93%

Benyögöd a csajnak, hogy elveszed, de házassági szerződéssel, hogy aki amit hozott, és szerzett a házasság alatt saját névre, azt viszi.


Külön kassza lesz.


Hamar lelépnek az aranyásók :)

2018. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
44%
Dehogy szagolják ki. Én jól keresek, nagy lakásban élek egyedül, drága autóm van, de sokszor járok piszkos cipőben, gyűrött pólóban, így senkinek nem tűnik fel, hogy milyen anyagi hátterem van. Így kell kiszűrni a gold diggereket.
2018. júl. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
82%
26: piszkos cipő? Ember, így nem csak a gd-ket szűröd ki, de még a normális nőket is. Igénytelen egy faxkalap lehetsz.
2018. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
82%

Ha mindig csak ilyenekbe botlasz, ott valami gond lehet. Kicsit más kaliberű nőkkel talán több sikerrel járnál.

A házassági szerződés manapság már nem is kirívó dolog, én is aláírnám, hiszen nem csak a másikat védi,hanem engem is ugyanúgy. Ettől nem érzem magamat bizalmatlannak, hiszen nem muszáj válni, de ha mégis különválik a pár, nagyon hasznosnak látom. Sok vitát, felesleges kört meg lehet vele spórolni.



Amúgy 27-nek igaza van :D Nekem megvan mindenem, nincs szükségem más pénzére, házára, autójára mert nekem is van. De ha egy pasi koszos, igénytelen...felőlem rakétával is közlekedhet...az igényesség sosem volt pénz kérdése, ellenben rengeteg dolgot elárul adott személyről.

2018. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ismerkedj normálisabb lányokkal. Le merem fogadni, hogy te ilyen "jaj, hát mivel nincs virsliszája meg nem teszi ki a mellét, ezért átlagos és takaros", de 2 kilométerről látszóan flegma és kényes top csajokra hajtasz... ott meg azért nem olyan nehéz ilyen felszíneseket találni.
2018. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

És miért is csóró, magukban életképtelen, agyatlan nőcskékkel ismerkedsz?

Rokonságomban van 2 pasas, egy testvérpár, akik közös vállalkozást vezetnek, elég jól megy a szekér. Egyiknek egy ilyen haszontalan luxusribi a felesége, aki miatt azóta is fogja a fejét, hogy minek vette el, a másik érdekes módon talált egy tök értelmes, dolgos, normális nőt, akivel a 30. házassági évfordulójukon is imádják egymást.

Lehet ezt csinálni így is, meg úgy is.

Keress normális nőt, és kész. Az ilyeneket meg koptasd le.

2018. júl. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!