Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők többsége miért a "kész"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége miért a "kész" állapotokat akarja?

Figyelt kérdés
Vállalkozó vagyok, 24 éves. A szüleim után én is könyvelőirodát vezetek, mára konkrétan én vagyok a családi vállalkozásunk feje. Erre a korombeli, sőt, jóval fiatalabb nők is felfigyelnek. Nem járok prémium autóval (egy régebbi WV Passatom van), nem hordok nagyon drága ruhákat sem. Ugyanakkor valahogy a nőknek kiváló képességük van arra, hogy kiszagolják az anyagi javakat. Külsőre valóban nem nézek ki rosszul (nem egó, hanem megannyi visszajelzés még azokból az időkből is amikor ifjú suhancként csak az iskolapadot koptattam), de számomra meghökkentő, hogy 1-2 hónap ismeretség után szinte azonnal eltervezik a jövőnket, amibe ugye ők csak azt az úgy nevezett P betűsüket hozzák, semmi mást. Megkapom szinte részletre pontosan hogy milyen lakást vegyek, milyen lesz a gyerekszoba (talán György hercegnek nem volt olyan gyerekszobája mint amilyet pár nőcske fel tud vázolni) és úgy a legfullosabb konyha, nappali, stb. Mindezt úgy, hogy ismétlem - ők SEMMIT az ég világon nem tesznek hozzá a dologhoz. Most komolyan, mindenki Hamupipőkének hiszi magát, vagy mi? Az elmúlt 2 évben legalább 10 ilyen nőhöz volt szerencsém. Nagyon elhiszik, hogy ha valakinek jobban megy a sora az átlagnál, akkor nekik egyből hátradőlés van és kényelem életük végéig. Nyilván nem, nálam ez nem így működik. A rokonság folyamatosan cseszeget hogy mikor lesz már egy lány, akivel családot tervezek stb.. Így hogyan? Azért legyen egy gyerekem hogy aduászként felhasználható legyen ellenem ha őkelme esetleg válni akarna és vinni a nehézkesen megszerzett dolgok felét? Vagy netán egészét? Őszintén, ti mit gondoltok erről a dologról?
2018. júl. 18. 18:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy a kerdezo mi volt mar ? :)
2018. júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
84%

“Számomra az az érték, ha te, egyedül, minden szűlői háttér nélkül, nulláról épited azt fel, amivel most próbálsz kérkedni, mint saját, de valójában a szülők azok akiknek köszönheted.”


Nos, én ezt tettem. Szegény családban nőttem fel, most mégis nettó 1 millió felett keresek. Viszont tényleg nem veszem észre, hogy akár ez, akár az ehhez vezető ambíció és intelligencia bármit érne a társkeresésben, amíg a nők egy pillanat alatt elkönyvelnek férfiatlannak a kinézetem alapján.

2018. júl. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
67%
Mert már volt vele néhány üzenetváltásom ;) Tipikusan az a személy aki az aktuális feszültségkeltő témákból kihoz egy ehhez hasonlót :)
2018. júl. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon úgy tűnik kérdező, hogy ha nőkről van szó, neked van egy eseted, amibe az értelmes, érzelmi intelligenciával rendelkező nők nem tartoznak bele. Próbálj meg más alapján szortírozni ahelyett, ami alapján most szortírozol (külső..?) és meglátod, hogy egy teljesen új világ nyílik meg előtted.

Már ha igaz a kérdés, mert elég provokáció szaga van a dolognak.

2018. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
83%
Igen, tudjuk, hogy itt minden huszonéves vállalkozó...ez a site a vállalkozók oldala. Arról van szó, hogy nyári szüneted van és unalomból le akarod járatni a nőket.
2018. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező, leirtad a lényeget. Azért mert pin@juk van.
2018. júl. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Én pár évvel vagyok idősebb nálad, mondjuk nem kimondottan jóképű, de anyagiakban sem panaszkodhatok, és nekem eddig teljesen jó barátnőim voltak. A feleségem az elején azt sem tudta, hogy jól keresek (egy önkéntes munka alkalmával találkoztunk).
2018. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
63%
ja..kamu. Nam mehetett Balatonsoundra, így áll bosszút.
2018. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
47%
Sőt, az álomlakásotokban (mert ugye az már közös lesz) még az is te leszel aki főz és takarít. :D
2018. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Lazy Lover ***** válasza:
3%
üdv a világ legpénzéhes nőjei között....
2018. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!