Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők többsége miért a "kész"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége miért a "kész" állapotokat akarja?

Figyelt kérdés
Vállalkozó vagyok, 24 éves. A szüleim után én is könyvelőirodát vezetek, mára konkrétan én vagyok a családi vállalkozásunk feje. Erre a korombeli, sőt, jóval fiatalabb nők is felfigyelnek. Nem járok prémium autóval (egy régebbi WV Passatom van), nem hordok nagyon drága ruhákat sem. Ugyanakkor valahogy a nőknek kiváló képességük van arra, hogy kiszagolják az anyagi javakat. Külsőre valóban nem nézek ki rosszul (nem egó, hanem megannyi visszajelzés még azokból az időkből is amikor ifjú suhancként csak az iskolapadot koptattam), de számomra meghökkentő, hogy 1-2 hónap ismeretség után szinte azonnal eltervezik a jövőnket, amibe ugye ők csak azt az úgy nevezett P betűsüket hozzák, semmi mást. Megkapom szinte részletre pontosan hogy milyen lakást vegyek, milyen lesz a gyerekszoba (talán György hercegnek nem volt olyan gyerekszobája mint amilyet pár nőcske fel tud vázolni) és úgy a legfullosabb konyha, nappali, stb. Mindezt úgy, hogy ismétlem - ők SEMMIT az ég világon nem tesznek hozzá a dologhoz. Most komolyan, mindenki Hamupipőkének hiszi magát, vagy mi? Az elmúlt 2 évben legalább 10 ilyen nőhöz volt szerencsém. Nagyon elhiszik, hogy ha valakinek jobban megy a sora az átlagnál, akkor nekik egyből hátradőlés van és kényelem életük végéig. Nyilván nem, nálam ez nem így működik. A rokonság folyamatosan cseszeget hogy mikor lesz már egy lány, akivel családot tervezek stb.. Így hogyan? Azért legyen egy gyerekem hogy aduászként felhasználható legyen ellenem ha őkelme esetleg válni akarna és vinni a nehézkesen megszerzett dolgok felét? Vagy netán egészét? Őszintén, ti mit gondoltok erről a dologról?
2018. júl. 18. 18:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
Kamu.
2018. júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
Szimplán rossz nőkkel hozott össze a sors. Én hasonló anyagi helyzettel és szintén jó külsővel rendelkezem, mégis általában normális lányokkal jövök össze.
2018. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
21%

A nők már csak ilyenek. Egyik családtagom is kifogott egy ilyet, repülnek a milliók, ő meg menekülne, de már késő.

Valahogy úgy állnak hozzá, hogy a férfi dolga a pénzkeresés, a nőé meg a költés.

2018. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
#1 Miért lenne kamu? -.-"
2018. júl. 18. 18:16
 5/29 anonim ***** válasza:
76%

*A szüleim után én is könyvelőirodát vezetek,


Én a helyedben bőszen csendben maradnék. De nagyon csendben.

2018. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
57%

Sikeres férfi az, aki többet keres, mint amennyit a felesége el tud költeni.


Sikeres nő az, aki ilyen férfit talál.

2018. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
94%
Ezért kell jobban megismerni azt a nőt akivel összejössz. Nem mindenki ilyen.
2018. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes, én nagyon jól állok anyagilag, és ugyanúgy leszarnak a nők, mint amikor szegény voltam. Mondjuk én nem nézek ki jól.
2018. júl. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
81%

Számomra az az érték, ha te, egyedül, minden szűlői háttér nélkül, nulláról épited azt fel, amivel most próbálsz kérkedni, mint saját, de valójában a szülők azok akiknek köszönheted.

Teccik érteni?

2018. júl. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
Ez a kérdés tipikus provokáció. A kérdező már volt programozó, tervezőmérnök, stb. Jelenleg épp könyvelő irodát vezet :D Nem kell hinni neki, napi provokatív kamu az egész :)
2018. júl. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!