Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ha egy nő nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha egy nő nagyon sokat foglalkozik a külsejével, felszínesnek gondoljátok?

Figyelt kérdés
Nem azért, mert annyira tetszeni akar másoknak, hanem inkább azért, mert nem elégedett magával. Sok pénzt és időt áldoz szépségápolásra, edzésre, gyakran vásárol ruhákat, sok idő elkészülnie, ha mentek valahova, de sokszor még így sem érzi elég jónak magát. Egyetem befejezése után, ha lesz fix keresete, több plasztikai műtétet is tervez.
2018. júl. 14. 20:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikusabb volna egy olyan nő, aki egyetem után a szakmáját szeretné már gyakorolni, nem a plasztikai műtéteket várná....


Tényleg azt hiszed, attól érdekesebb ember leszel?

Nekem inkább bejönne egy szorgalmasan dolgozó egyetemista lány, mint egy csinált szépség!

2018. júl. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Egy ilyen belül teljesen defektes, soha nem kezdenék vele. :D F
2018. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Odáig, hogy "Egyetem befejezése után, ha lesz fix keresete, több plasztikai műtétet is tervez." ez már nem tetszik.


A többivel semmi probléma nincs, arra költi a pénzét és az idejét amire akarja. Ha kifizeti a számláit, és saját maga költ a szórakozásaira, és ráadásul hazsna is van mert figyel az alakjára a külsejére, akkro csinálja az nem zavar.


De plasztikai műtét? Az már túlzás.

2018. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!