Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem gondoljátok hogy valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondoljátok hogy valami nem stimmel azzal amiket itt állítotok?

Figyelt kérdés

Úgy van itt beállítva a társkeresés hogy csak a szinte tökéletes férfiaknak lehet csak barátnők mert ha el vagy hízva vagy közmunkás vagy vagy félénk vagy vagy határozatlan vagy hogy nem vagy elég helyes És még sorolhatnám akkor nem lesz barátnőd. Ha ez igaz lenne hogy csak az izmos jóképű gazdag határozott férfiaknak lehet barátnője akkor szerintem jóval kevesebb ember lenne párkapcsolatban mint most.

Igen szerintem a legtöbb ember párkapcsolatban él és bizony rengeteg az elhízott közmunkás kevés fizetésből élő határozatlan férfi.


2018. jún. 29. 06:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Jol latod.
2018. jún. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Egyszerű a válasz. Kimehetünk az utcára és számolgathatjuk, hogy mennyi általad leírt 30-35 alatti férfit fogunk látni barátnővel ebből és abból a kategóriából is.
2018. jún. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Jól látod, a gyakori kérdések egy külön univerzum az univerzumban, ami más szabályszerűségek szerint működik.

Viszont figyelmen kívül hagyod, hogy a nők jelentős része is ezt kommunikálja itt, amikor a magas, izmos, jóképű, határozott, céltudatos, de ugyanakkor érzelmes és romantikus férfiakról áradoznak. Nem mondjuk átlagosról. Az erre iranyuló kérdésekre 10-ből 8 szó szerint ezeket írja le és ebben a sorrendben. Ez is egyfajta visszacsatolás.


Aztán persze más dolog, hogy ez ideál vagy realitás - de akkor is ezt üzenik.


Megint máshonnan megközelítve az sem mindegy, hogy ezt ki állítja és mik az igényei.

Az elhízott, igénytelen, jövőkép nélküli, otthon ülő határozatlan férfi is találhat magának nőt, ők is párkapcsolatban élnek.

De értelemszerűen nekik elérhetetlen egy igényes, csinos, céltudatos, intelligens, önálló nő.

2018. jún. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3 nem mindegyiknek elerhetetlen
2018. jún. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Pedig ez így van,Magyarország tele van izmos,jóképű és gazdag férfiakkal :D Főként 30 év feletti, jóképűekből van rengeteg,az ember lánya alig tud választani közülük :D
2018. jún. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

3-as: Szerintem a legtöbb nő által megfogalmazott álompasi képe nem is hasonlít arra, akivel végül elkezdenek járni. És sokból mégis álompasi lesz egy idő után.

A szerelem már csak ilyen. ;)

2018. jún. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel a világunkkal, ez az újkori mátrix? :D
2018. jún. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom, neked sem Gizike, a sarki vegyesbolt eladója az álomnő, mégis nagy eséllyel vele fogsz összejönni és nem mondjuk Gal Gadot-val. :D Szóval egy dolog az ideál és a másik a realitás.
2018. jún. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A pasik kb. ugyanígy vannak ezzel a kérdéssel. Egytől se hallottam/olvastam itt az oldalon,hogy az igénye egy csupaszív nő, mindegy,hogy külsőre milyen,hogy buta-e vagy okos, hogy anyagilag padlón van-e,hogy bolti eladó, de lehet akár utcaseprő is,és az sem számít,hogy milyen az alkata.


Mindenkinek van egy elképzelése, ami aztán vagy összejön, vagy nem.

Sokszor magunk is meglepődünk kibe szeretünk bele, kit találunk vonzónak.

Ilyen az élet.

2018. jún. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Eladó lány érdekel , passzolna mellém mert én sem vagyok iskolázott annyira. Jah várjál csak ! Manapság az eladó lánynak is komoly iroda patkány férfi kell.. a fenébe akkor most már a szintemen lévő nőkkel sem ismerkedhetek!
2018. jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!