Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy gondoljátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy gondoljátok, hogy egy karrierorientált nő kevésbé talál magának párt?

Figyelt kérdés
Jó munkahely , ház , intelligens , jó beszélgetőtárs , aki tesz azért , hogy önmaga is megtudja állni a helyét a nagy világban . Azt tapasztalom , hogy az ilyen nők , akik magasabb pozícióban helyezkednek el magányosak és legtöbbször csak szeretőjük van . Miért lehet ez ? Egy férfi hogyan gondolkodik egy ilyen nőről? Miért csak szeretőnek kell , és miért nem barátnőnek, feleségnek ?
2017. dec. 17. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Egy jó karrierű nőt ismerek és a saját döntése, hogy senki mellett nem akar elköteleződni.


Ha nem akarnak, mit lehetne velük kezdeni? Semmit...

2017. dec. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ollókezű Edward ***** válasza:
68%
Hát azért, mert vannak saját céljai, nem abból áll az élete, hogy a férfi céljainak megvalósításán fáradozik. Ez is egyféle egó dolog.
2017. dec. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Gondoltál már arra, hogy egy ilyen nő teljesen másképp viszonyul a férfiakhoz? Sokkal több igénye, elvárása van, arról nem is beszélve, hogy mire elér egy ilyen egzisztenciát addigra nem 20 éves és ez csak tovább rontja az esélyeit a tökéletes pár megtalálására.


Nekem pl. tökre bejönnének az ilyen nők, a probléma csak ott van, hogy mivel én ennek az ellentéte vagyok az első randiig se jutnák el.

2017. dec. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért mert sok nő azt hiszi a kettő nem összeegyeztethető, pedig sima ügy. Ahogy persze a férfiak nagy többségének is bántja az egóját, ha egy nő sikeresebb náluk vagy többet keres. Nekem is fontos a karrierem, mindig is az volt, ahogy a páromnak is. Ha talál maga mellé egy hasonló embert, aki haladni akar az életével akkor tökéletesen meglesznek. Csak kevés az olyan ember, aki nem nyugszik bele a helyzetébe.
2017. dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%
Szeretői vannak, találhatna is, de ő egy "hercegnő" az ő nagy Ő-jét még csak filmvásznon, blu-rayen, netflixen, bdrip, dvdrip-en látták.
2017. dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1, Nem feltétlen, csak jó helyen kell keresnie; 2, Talán azért lehet, mert a hapsik egy része a megszokott családmodellhez van hozzászokva még mindig, vagy épp nem lenne nekik jó pont, ha a nő okosabb, vagy többet keresne; 3, Van, aki nem fogadja el, van, akinek bejön:). Viszont veszélyes is lehet, mert a végén nehogy az legyen, hogy a hapsi léhűtővé válik a nő mellett, mert a nő dolgozik, mint a ló, hozza a zsét, a hapsi meg átmegy mellette linkbe; 4, Mert ezen nők többnyire szépek, dekoratívak, valamint nem feltétlen érzik a hapsik mellettük azt a fajta érzelmi biztonságot, stabilitást, mint egy családra "beállítódott" nőnél. Így rövid távra gondolják őket maguknak. De az is lehet, hogy a karriert nézik a nő szemszögéből nézve is, így nem akarnak leragadni ők sem mellettük, azonban rövid-hosszútávú kapcsolatnak "jó így" - szerintük.
2017. dec. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a típus, akiről TRe írsz, korban kb. huszonévei végén, harmincas éveiben jár. Ez már eleve hozza magával azt,hogy eben a korban nehezebb párt találni.

És ahogy előttem is írják: az igénye magasabb,és hiába jó beszélgetőtárs, minimális idővel rendelkezik, pontosan a munkája, a karrierje építése miatt.


Ez fordított helyzetben is így van.

Van több hasonló pasi ismerősöm. Ők is nehezebben találnak társat, jó állással, fizetéssel, lakással, megfelelő külsővel.


eleve kevesebb a lehetőség az ismerkedésre, kivéve,ha ere a munkájuk kapcsán lehetőségük van. Bulizni nem mennek, barátnők már foglaltak,társkeresőn keresztül pedig nem szeretnének ismerkedni.


Az,hogy szeretőnek kellenek csak túlzás, de akit megfelelőnek találnak vagy foglalt, vagy fiatalabb, aki ugyan szexpartnerként, kellemes időtöltésre megfelelő, de párkapcsolatot már nem tudnak kialakítani Vele.

2017. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MolotovPunk ***** válasza:
0%

Passz.Ezt nem tudom megmondani.Viszont a legtöbb karrierista nő egyáltalán nem tud és nem is akar főzni.

A főnököm és az egyik ismerősöm volt nője is ilyen volt.

Persze van kivétel ott is,de én személy szerint mindig beértem egy érettségizett,vagy szakmunkás lánnyal,aki valamennyire tudott főzni is és a földön járt,nem a fellegekben.(Ui: Mosni én is tudok.) :)


30/F

2017. dec. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!