Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mi alapján gondoljáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi alapján gondoljátok ezt így?

Figyelt kérdés
Olyan szörnyű, hogy minden nőt általánosítotok, hogy értéktelen riherongyok.. Képzeljétek, hogy vannak még normális értékrenddel rendelkező nők!
2018. ápr. 13. 08:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Tudod, csak egy " apróság" kerülte el a figyelmedet. Te általánosítasz, de nem kicsit, hanem nagyon... nevezhetjük öngólnak is, olvasd csak vissza, mit írtál. Én amúgy nem tekintem " egyformának" a nőket, messze nem...
2018. ápr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én ezt máshogy látom, ez nem általánosítás. Ha elszoktad a kategóriához tartozó kérdéseket olvasni és mellé a válaszokat is, akkor nagyon sok esetben láthatod, hogy mindig piszkálják a nőket, és szinte mindig negatív véleménnyel vannak róluk a férfiak.
2018. ápr. 13. 09:02
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Várj, elképzeltem. 🙄
2018. ápr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%

Akik így gondolkodnak azok nem férfiak...frusztrált kis senkik, akik még egy nőt sem bírnak meghódítani, és a sikertelenségükért a nőket hibáztatják.

A férfiak azok egészen mások:)

2018. ápr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Ezt már most meg is cáfolom. Én mindig tisztelem a nőket, addig míg nem bizonyítja az ellenkezőjét!

29F

2018. ápr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11%

Bocs, de ezt látom és ezt tapasztalom.

A 99% pedig nekem elég, hogy általánosítsak, ugyanis nem pont a maradék egy százalékot fogom egyenlő szintre hozni a többivel.

A legtöbb "normális" nőről pedig általában kiderül, hogy olyasmi mint a 4-es válaszoló.


Egyébként gondolkodj már el, hogy ugyan miért lehet ez így gondolva ilyen sok férfi által? Mert megsúgok egy titkot, még a legkedvesebb, mindig bókoló, kissé nyomulós férfiak us ugyanúgy elhordják mindennek a csajokat csak épp pont a hátuk. Még azok a férfiak is akiket a négyes válaszoló úgy kiemelt.

És valóban nem itt rinyálnak, hanem sorban húzogatják meg a "normális értékrendű csajokat" akiknek mind azt mutatják, hogy ők az igaziak és ők csak komoly kapcsolatot akarnak meg keresik az igazit... Szóval nesze neked igazi férfi.

2018. ápr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

"Én ezt máshogy látom, ez nem általánosítás. "


Persze, ha te csinálod, akkor nem az :-)

2018. ápr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Te most pont ugyanezt tetted - általánosítottad a férfiakat.
2018. ápr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem gondolom így, tudom hogy vannak normális értékrenddel rendelkező nők. Csak nehéz őket megtalálni. Na de majd egyszer... :)
2018. ápr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Itt azért bőven vannak "utolsó szalmaszál" típusú pasik és inkább "gyűlöljék" a nőkét, mint akasszák fel magukat. Nekik kell egy kapaszkodó és a düh is az.


Meg vannak akik tényleg ilyen közegből jönnek, de azt sem értem téged miért bánt?


Békén kell őket hagyni. Ha eljön az ideje majd felnőnek/változtatnak.

2018. ápr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!