Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mi alapján gondoljáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi alapján gondoljátok ezt így?

Figyelt kérdés
Olyan szörnyű, hogy minden nőt általánosítotok, hogy értéktelen riherongyok.. Képzeljétek, hogy vannak még normális értékrenddel rendelkező nők!
2018. ápr. 13. 08:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10%
Én erre mindig egy választ tudok írni: mutass a való életben csak egyet! Természetesen még senkinek nem sikerült,nem véletlenül... :)
2018. ápr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

#11

Ez az, hogy én sem láttam még. Az 1%-ot is csak a jóindulatom jeleként írtam oda. Szerintem ezt, ahogy a kérdező is írta csak elképzelni lehet mint a szőke herceget. :)

2018. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet a kérdezőt is pontozni...?
2018. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Mádár0218 ***** válasza:

Most te állralánosítottál minket, ném gondolom ezt és tudom vannak normálisak.


Az már más kérdés, hogy azoknak nem kell az ember

2018. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Azért gondolják így, mert ők keresnek ilyen típusú nőket, hogy aztán sajnálhassák magukat, panaszkodhassanak, és szidhassák az összes többi nőt.

Izgalmasabb nekik a bevállalós, hisztis, lazább, kacérabb nő, utána pedig csodálkoznak, hogy miért ilyen, miért nem szerény, csendes, kedvesebb, stb.


Nem látják be, ismerik el, hogy ők akarnak ilyenekkel ismerkedni, összejönni, és a többi lányt/nőt észre sem veszik, mert azok olyan „unalmasak”, átlagosak.


Továbbá a személyiséget elég gyakran nem is veszik figyelembe, nekik annyi elég, ha egy lány szép, csinos. Később persze a kapcsolat során kiderül, hogy milyen negatív tulajdonságai vannak, de még ezt is elviselik cserébe a lány szépségéért, csinos alakjáért.

Aztán amikor a lány szakít velük (mert mindig a lány dobja ki őket, nekik mindegy, hogy, milyen a személyisége, a lényeg a külső), utána elkezdik szidni, hogy ezzel nyugtassák magukat, hogy miért is nem baj, hogy szakítottak. És elkeseredettségükben az egész női nemet is szidják vele együtt, mert kicsinyesek és korlátoltak.

2018. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Vonjunk egy kis párhuzamot:

- miért nem válaszolnak a lányok a kezdeményezésre? Miért ignorálás a reakció?

- hát mert izé volt néhány gyökér, aki a visszautasításra zaklatással reagált. tehát akkor teljesen jogos, hogy azután mindenkit potenciális zaklatónak nézek, és úgy is kezelek.


Azaz: ha ti csináljátok, akkor oké, ha veletek szemben, akkor máris nem oké?

2018. ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!