Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Hogy viselkedtek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy viselkedtek a nővel, ha komolyan gondoljátok?

Figyelt kérdés
Szép nőnek tartom magam, akárkivel találkozom az minél előbb ágyba akarna vinni. Az lenne a kérdésem, hogy ti külön tudjátok választani, ha valakitől komolyat vagy csak szexet akartok?
2017. szept. 30. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Igen. Egyertelmuen tudja mindig a masik, hogy mit akarok tole. Amennyiben csak szexre vagyok, akkor tudja. Nem verem at.
2017. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha egy pasi komolyat akar tőled, azt látni fogod rajta. A testbeszéde elárulja: izgul, zavarba jön, nagyokat nyel, elcsuklik a hangja, stb., szóval az érzelmei eluralkodtak rajta és nem tudja őket kontrollálni. Számára tétje van annak, hogy veled hogyan bánik, mert különleges vagy a számára. Ha valaki csak szexet akar, akkor az érzelmes énje nem ébred fel, pont ezért lehet könnyű kalandok hajszolására gyanakodni a nagydumás, macsó, nemtörődöm viselkedést prezentáló pasiknál.
2017. szept. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én ugy h igyekszem kibontakoztatni a képességeit, közös célok, megérteni minden téren, nőként kezelni stb stb
2017. szept. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A legrosszabb ***** válasza:
100%

"A testbeszéde elárulja: izgul, zavarba jön, nagyokat nyel, elcsuklik a hangja, stb., szóval az érzelmei eluralkodtak rajta és nem tudja őket kontrollálni."


Ezzel csupán az a gond, hogy a nők az általad felsoroltakat szimplán töketlenségnek gondolják.

2017. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4# Meg az is, hogy felrevezeto a hozzaszolas. A baratom pl nem volt ennyire parazos, nem nyelt nagyokat meg csuklott el a hangja :’D Ha izgult is, nem volt tul sok kulso jele.

Sok esetben siman csak abbol derul ki, hogy komolyan vesz a ferfi es komolyat tervez, hogy nem lep le 1-2 het utan, hanem azt veszed eszre hogy mar egy csomo ideje egyutt vagytok, ugyanolyan figyelmes mint az elejen, hirtelen egyutt laktok, stb :D

2017. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
@4 Így van sajnos. És itt a buktató, mert aki nagyon laza egy ilyen helyzetben, az már igazán tapasztalt liliomtipró általában.
2017. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Ha egy pasi komolyat akar tőled, azt látni fogod rajta. A testbeszéde elárulja: izgul, zavarba jön, nagyokat nyel, elcsuklik a hangja, stb., szóval az érzelmei eluralkodtak rajta és nem tudja őket kontrollálni."


Vagy nem, mert nem izgulos tipus.

Vagy nem, mert bar izgulosabb tipus, nem mutatja ki vagy nem igy.

Vagy szimplan azert nem, mert attol meg h komoly dologban gondolkodok egy noben (tehat komolyan el tudom kepzelni, h vele valami igazi kialakulhat), attol meg nem fogok egy alig i


Szoval mi lenne, ha ezeket az idiota nok lapjas szintu ostoba altalanositasokat meghagynank az noi magazinoknak?

2017. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
* az utolso elotti mondat vege lemaradt: attol meg, h valaki szimpatikus, tetszik es ugy allok hozza az ismerkedeshez, h ebbol ha minden jol megy, akar valami komoly is kialakulhat, attol meg nem leszek fulig szerelmes. Idovel lehet, h ez is bekovetkezik, ha a lany el tudja ezt erni - es ehhez meg is adom a lehetoseget, elvegre ez lenne a cel (egyik fele, a teljes cel termeszetesen az, h ez kolcsonosen kialakuljon)
2017. szept. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Normal esetben onnan lehet ezt tudni, hogy mielott osszejonnetek, van egy ismerkedos resz, ami arrol szol, h kolcsonosen valamilyen szinten megismerjetek egymast. Probald meg aktivan megismerni a masikat, es akkor mindjart sokkal jobban latni fogod, h mit is akar.

A legtobb no ezt a kolcsonos ismerkedos reszt lesporolja, mert nem kolcsonosen ismerkedni akarnak, hanem azt varjak, h egyoldaluan udvaroljanak nekik - aztan sirnak, h de hogy "felreismertek" a masikat. Egy manot, meg se ismertek, helyette szimplan elkepzeltek maguknak egy herceget, es ezzel magukat csaptak be.


Amugy elarulom neked a "nagy titkot": legtobbszor arra kellesz, amire megtudsz gyozni, h kellesz.

Tehat ahogy te sem ugy kezdesz el ismerkedni valakivel, h elore tudod, h ebbol most mi lesz (jovendobeli gyerekeid apja, egy kellemes kaland vagy egy tulelt delutan), ugy ferfikent en is teged megismerve dontom el, h mire talallak alkalmasnak. Es ahogy nekem is meg kell tudni teged gyozni az ismerkedes kozben, h erdemes engem komolyan venni, ugy neked is ugyanugy meg kell errol engem gyoznod.

Ha sikerul, akkor komolyan veszlek, es ennek megfeleloen allok a dolgokhoz.

De ha nem tudsz meggyozni arrol, h a szexnel tobbet is erdemes lehet akarni toled, akkor ertelemszeruen nem is fogok.

Szoval ez nagyreszt rajtad is mulik.

2017. szept. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze. Ugyanis akit eddig ágyba tudtam / akartam vinni, azoknál mindig komolyak is voltak a szándékaim...lett volna, aki velem akart volna szexet, de részemről nem volt szándék komoly kapcsolatra, ezért lepattintottam őket. Szexkapcsolatra alkalmatlan vagyok. Szóval, ha egy szép nőt megkívánok, cak akkor lépek felé, ha komoly dolgot akarok...
2017. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!