Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ha egy nő nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha egy nő nagyon sokat foglalkozik a külsejével, felszínesnek gondoljátok?

Figyelt kérdés
Nem azért, mert annyira tetszeni akar másoknak, hanem inkább azért, mert nem elégedett magával. Sok pénzt és időt áldoz szépségápolásra, edzésre, gyakran vásárol ruhákat, sok idő elkészülnie, ha mentek valahova, de sokszor még így sem érzi elég jónak magát. Egyetem befejezése után, ha lesz fix keresete, több plasztikai műtétet is tervez.
2018. júl. 14. 20:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
7%

Nem önbizalomhiànyosak tèvedès,csak maximumot szeretik kihozni magukból,ès igen vàllaljàk,hogy folyamatosan odafigyelnek magukra.

Azt is mondtàk,hogy az a nő aki nem hozza ki magàból a maximumot el van,meg elhízik az meg is èrdemli,hogy a pasik kib_sszàk meg kapjon egy senkihàzit.

Sugàrozzàk a nőiessèget öröm velük lenni mert igazi nők tudnak a nőiessègükkel bànni,pont ez fàj a 8-as fèlèknek,hogy nem tudja megèlni a nőiessègèt de nem is tesz èrte inkàbb irigykedik.


Hidd el a pasik döglenek utànuk folyamatosan a szemük esik ki,sőt àllandóan ajànlatokat kapnànak,ès nagyon èrtelmes nőkről beszèlek.

Ahogy belül úgy kivül.

2018. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%

#11: Pasi vagyok. Nem hiszem el, hogy a belső miatt döglünk ilyen nők után, mert nem ezt látom. Az, hogy számodra a plasztikázott, fél napot a külsejükkel foglalkozó nők az értelmes kategória, az más kérdés.

Azzal nincs gond, ha valaki sokat akar kihozni magából. De, amikor az illető teljesen elégedetlen, egy csomó időt és pénzt egy dologra áldoz, akkor ott önbizalomhiányról van szó. Én is edzek, mégsem fogom a fél fizetésem kondira vagy épp zsírleszívásra költeni.

2018. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálam kizárt az ilyen műnő.


Lehet, hogy sok hím társamnak felkeltik a figyelmét az ilyen nők, de végülis értem miért. A legtöbb ilyet könnyen meg lehet kúrni, nem kell nagy energiát befektetni. És általában nem valami észlények, szóval a gyengébb IQ-val rendelkezőknek is van náluk esélye. Elég valami szintén felszínes szhart felmutatni, legyen az autó, életvitel, ház, külső..., és már meg is vannak dugva az ilyenek.

2018. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%

#9


159 centi, 50 kg, sportos nő vagyok. Imádok mozogni, futni, itthon tornázni. Egészséges életmódot folytatok.


Tudom, most hazugnak fogsz hívni. Lesz..rom, ez az igazság. Nem vagyok egy elhízott disznó.

Én is sportolok, adok a külsőmre, de nem ilyen szinten, mint a kérdező. Számomra a lelki béke is nagyon fontos, a harmónia.

Pénzt meg minek áldozzak pl. szépségápolási cuccokra?

Természetes szépség vagyok, smink nélkül is megnéznek a pasik. Jó alakom van, örülök az életnek, vidám vagyok.


Közalkalmazott vagyok, könyvtáros diplomával rendelkezem, könyvtárban dolgozom és imádom a munkám ezen kívül van egy kommunikáció és média felsőoktatási szakképzésen szerzett papírom és egy fotós tanfolyamról szerzett papírom is.

Képzetem magam.

Viszont az, hogy hazánk politikája ilyen sz..r arról én nem tehetek, hogy a közalkalmazottak fizetése a béka s..gge alatt van. És csak az országot minősíti az, hogy a kultúrában dolgozók fizetése szinte semmit se ér.

De azért focistadionokra szüksége van az országnak, miközben minősíthetetlen a magyar foci, csak mert az ország feje szereti a focit.


Szóval, visszatérve az eredeti témához, NEM minden a külső.

Mit ér a szép külső, ha minősíthetetlen belsőt takar? Mit ér a vakolat az arcon, ha kinyílik a száj és csak ostobaságok jönnek ki rajta?

Mit ér a szép külső, ha egyszerűen egy olyan egyszerű dolognak nem tud örülni az ember, hogy felkel a nap, csivitelnek a madarak?

Mit ér a sok ruha, ha egyszerűen magányosnak érzi magát és nincs mellette egy szerető társ, akivel a napjait tölthetné boldogan?


Na, erről csak ennyit.

2018. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
90%

ui.: Azt még lehagytam, hogy 5 éve boldog párkapcsolatban élek párommal, és együtt is lakunk.


Ő is egészséges mozgásban gazdag életmódot folytat, jógázik, nem dohányzik, nem iszik alkoholt.


A belső béke mind a kettőnk számára nagyon fontos.

2018. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

14-es èrtem èn.

Aki elmegy közalkalmazottnak az akkora ostobasàgot csinàl,mert átlagban aki elmegy közszfèràban nem a programozó matematikusok meg a diplomàs mèrnökök szoktak.

Nem bàntalak de kèrdező erről nem tehet,hogy te 130e keresel,ez van.

Itt kell olyasmit tanulni amire kereslet van ès csak a versenyszfèràba dolgozni csak ott,mert ott van a kess.

Ez van,mindenki sajàt maga felelős,politika ikyen ez van,ezèrt megyek csak multikhoz ott fizetnek mint a katonatiszt ha piackèpes szakmàd van.

Sajnos ilyen a politika,ezèrt se megyek egy magyar cèghez sem.

2018. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

34%-os, itt nem az a baj, hogy törődik magával, hanem hogy leírja, mindezek mellett "nem elégedett magával" és "nem érzi elég jónak magát".


Ilyenkor van az, hogy nem szól hozzád 3 napig, ha fizetésnél a pénztárosnő szemébe néztél, mert biztos szebbnek hiszed nála.

2018. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%
Én is sokat foglalkozom a külsőmmel, de nem tartom magam felszínesnek és mások sem tartanak annak, főleg miután megismernek. Ha valaki úgy ítélkezik mások felett, hogy nem ismeri a másik embert, csak abból von le következtetést amit lát, az az ő baj, az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Mindenkinek a saját dolga, hogy mit kezd a testével. Ebbe másnak nincs beleszólása, vagy elfogadják vagy nem.
2018. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

"Tipikusan az az anyagias p..csa vagy, akinek van pénze (anyuciék pénze)"


Wow. Anyucival élek, aki diplomás ápoló és nem fizetik túl, apuci pedig tanárbácsi, szóval tőle se kaptam Audit és mellplasztikát érettségire. 18 éves korom óta dolgozom, voltam már Tesco pénztáros, megjártam a Mekit és jelenleg ruházati üzletben dolgozom az egyetem mellett, hogy legyen pénzem ribiskedni. Honnan jön ez a sok rosszindulat? Lehet, hogy felszínes vagyok, de legalább nem vagyok ennyire frusztrált. Egyébként is, a kérdést férfiaknak címeztem. Ja, és természetesen szabad bölcsésznek tanulok, mégis mi másra lennék jó?

2018. júl. 15. 02:35
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
És ahelyett, hogy félre tennéd a megkeresett pénzt, hogy majd a későbbiekben saját lakást tudj venni, te ahelyett ilyen butaságokea szórod el. De még elégedett se vagy az eredménnyel!? Akkor mi értelme az egésznek?
2018. júl. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!