Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ha egy nő nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha egy nő nagyon sokat foglalkozik a külsejével, felszínesnek gondoljátok?

Figyelt kérdés
Nem azért, mert annyira tetszeni akar másoknak, hanem inkább azért, mert nem elégedett magával. Sok pénzt és időt áldoz szépségápolásra, edzésre, gyakran vásárol ruhákat, sok idő elkészülnie, ha mentek valahova, de sokszor még így sem érzi elég jónak magát. Egyetem befejezése után, ha lesz fix keresete, több plasztikai műtétet is tervez.
2018. júl. 14. 20:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Ez pótcselekvés. Honnan van nálad ez a szinészkedős kissebbségi érzéseket megjátszó figura? mikor te egy nagyon erőszakos nő vagy.
2018. júl. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem, számomra ez pozitív
2018. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Valamennyire mindenki felszínes. Az nem zavar, ha valaki ad magára. Az zavarna, hogy folyamatosan elégedetlenkedik. Miért akarnék egy ilyen negatív emberrel lenni? A plasztikai műtéteket meg egyenesen viccnek tartom.
2018. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%

Legyen letisztult a stílusa, de elegáns, nőies. Számomra ez már túlzás. Az a baj az edzést folytató nőkkel, hogy hajlamosak csak annak élni, arról beszélni, rém unalmas. Fontos a sport, én kocogok, bringázok, túrázok férfiként, de nem erről szól az életem.


A sok ruhavásárlás szintén kiakasztó, a változatos öltözködéshez nem kell egy kamionnyi ruhát felhalmozni, amit egyszer húz fel, aztán félreteszi.


A plasztikai műtét akkor nem zavar, ha nem csak esztétikai, hanem funkcionális rekonstrukció is a cél, tehát mondjuk nem ajakot töltet fel, hanem melleket csináltat, mert nincs neki egy deka sem. Mindjuk az sem zavarna, sőt...

2018. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

Èn nem.

Szàmomra ezek pozítivak,plasztikai műtétet nem csípem de nem zavar egyàltalàn.

2018. júl. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
12%

Ha csak a külsejével foglalkozik és más nem érdekli akkor igen, felszínes, igénytelen, buta.

Ha ezen kívül sok minden érdekli akkor igényes, ápolt, okos.

2018. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Itt az önbizalomhiány a pozitív?
2018. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Bocsi, hogy nőként válaszolok:


Ez tipikus önbizalomhiányos pótcselekvésre utal.

A plasztikai sebészettel meg már nem az leszel, aki voltál, művé fogsz válni.

Tipikusan az az anyagias p..csa vagy, akinek van pénze (anyuciék pénze), de esze nincs, helyette csak és kizárólag a külsejével foglalkozik, mert mással nem tudja megfogni a pasikat. (Egyetem? Mégis milyen szak?)

A celeb p..csák jutottak most eszembe. Eszük nincs, de pénzük az van.


Ha csak nettó 130 ezret keresnél, majd nem költenél ennyit erre a b..romságra. Ja, és 10 év múlva már nem fogsz így kinézni, mert öregszel.

Kislány, a szépség múlandó, fogadd el, hogy majd meg fogsz öregedni.


Na és a belső békédre, belső harmóniádra, önismeretre mennyi időt fordítasz? Semmit, tudom.

Hát, kívül szép, de belül rohad. Ennyi.

2018. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
5%

Istenem 8-as ömlik a mocsok a szádból làtom.

Mièrt kell bàntani?

Csak mert nem igènytelen mint te?

Tudom ,,rajtad van mit fogni" egèszsègère akinek gusztusa van hozzà.

Honnan veszed nem egyedül dolgozott meg èrte?

Meg mièrt baj,ha egy nő igènyes?

Kimondta,hogy dolgozz 130e-èrt?

Ki tartott fegyvert a fejedhez?

Tanulni kellett volna ès akkor nem itt èlnèd ki frusztràltsàgodat,hogy te lusta vagy ès pènzed sincs magadra.


Nekem sok ilyen csaj ismerősöm van ès a pàrom is ilyen.

Nem egyik sem buta,kicsit előbbre tartanak mimt a sok megmondó ember,nem 130e-t keresnek ès mindegyik utàn döglenek a pasik nem csak a külső hanem a belső vègett is.

Neked ebből nem jut ki,ès irigy vagy ez nagyon kiüt.

2018. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

"Nem egyik sem buta,kicsit előbbre tartanak mimt a sok megmondó ember,nem 130e-t keresnek ès mindegyik utàn döglenek a pasik nem csak a külső hanem a belső vègett is."


Aki ilyen téren önbizalomhiányos és frusztrált, azért senkin sem döglik a belseje miatt, mert az negatív és megkeseríti a hétköznapokat.

2018. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!