Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfivel NEM jönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfivel NEM jönnétek össze soha?

Figyelt kérdés

Nő vagyok ugyan, de a másik kérdés után kíváncsi vagyok a másik oldalra.

A magam szempontjai megvannak, de azokkal most nem húznám az időt. :)


2018. jún. 19. 21:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
55%

68


Morgan stanley? Akkor te már megkeresed a német wc pucoló fizetését. 👌

Milliókat keresek, de nem kéne karrierbzi társ, nem ettől függ.

2018. jún. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
6%

"Felhozol egy példát, amit senki nem írt le. Szóval kiakadsz képzeletbeli elvárások miatt, amiket senki nem írt le."


Neked amúgy komolyan adtak diplomát bárhol is? Szimplán egy példával magyaráztam egy dolgot, írhattam volna oda 49es lábat is, kiakadásról szó sem volt. Értő olvasás nulla.

2018. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
#61 akkor az egymagas szobajohet nem?
2018. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
91%

"#61 akkor az egymagas szobajohet nem?"


Szóba jöhet. De amúgy hülyeség ez a centizgetés. Ha valakit nagyon megkedvelek, akkor nem fogom visszautasítani amiatt, hogy mondjuk 10,5 centivel alacsonyabb nálam, hiába vagyunk amúgy "lelki társak". Ezt a 10 centit csak úgy hasraütés-szerűen mondtam, körülbelül ennyi az a különbség, aminél még nőnek tudom érezni magam egy alacsonyabb férfi mellett. A valóságban nyilvánvalóan nem fogok odaállni senki mellé egy mérőszalaggal, a lényeg, hogy férfiasnak tartsam és nőnek érezzem magam mellette, ami nem fog menni egy olyan férfival, akit a hónom alá tudnék csapni.

2018. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:

# 40


Te magadtól vagy ilyen hülye, vagy súgnak?

Valaki írta poénból, hogy szedjem fel Margot Robbie-t, erre írtam viccesen, hogy benne vagyok.

Erre te elkezdesz itt görcsölni, hogy az egy reklám, meg paródia.

Ne szenvedjél, meg ne irigykedjél már ilyen látványosan.

2018. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!