Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfivel NEM jönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfivel NEM jönnétek össze soha?

Figyelt kérdés

Nő vagyok ugyan, de a másik kérdés után kíváncsi vagyok a másik oldalra.

A magam szempontjai megvannak, de azokkal most nem húznám az időt. :)


2018. jún. 19. 21:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg micsoda irreális elképzelés, hogy nem jönnék össze szélsőséges (nagyon kövér, nagyon sovány, nagyon kigyúrt, nagyon igénytelen, nagyon piperkőc, nagyon alacsony) férfival. Valószínűleg nagyon magassal sem, csak hogy megállítsam a fosáradatot, de 180cm magas nőként nem igen találkoztam még olyan férfiakkal, akik több fejjel magasabbak lennének nálam, úgyhogy ezt azért nem írtam, mert ilyen kategória nem létezik vagy nagyon ritka. A férfiak legalább 3-5%-át kirekesztettem ezekkel a hihetetlenül magas, szinte megugorhatatlan elvárásokkal. Úgy látszik, a köpködő-vergődő 56%-os válaszoló pont ebbe a 3-5%-ba tartozik, hát sajnálom.
2018. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
93%

#51

Engedd el, engem is lepontozgatnak (49), de indokot nem tudnak írni, hogy miért, hiába kértem külön. :D Pedig szerintem én se írtam semmi irreálisan hajmeresztőt...

Ez a színvonal, és csodálkoznak, hogy a kutyának se kellenek :D

2018. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
8%

#51 csúsztatsz:


"nem jönnék össze szélsőséges (nagyon kövér, nagyon sovány, nagyon kigyúrt, nagyon igénytelen, nagyon piperkőc, nagyon alacsony) férfival"


Itt ilyenekről szó sem volt. Nálad kicsit alacsonyabb férfival vagy izmos, de nem túl kigyúrt vagy enyhén vékonyab/testesebb férfival igen?

2018. jún. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
48%

# 48/53: Nyilván szatíra volt amit írtam, azt hittem átjön. Arra akartam csak utalni, hogy ha kizártok ennyi embert a különböző pontok alapján, a végén nem marad senki, csak aki tökéletes.


Egyébként én azért fogalmaztam úgy, ahogy, mert számomra mindegy, hogy kövér vagy vékony, kicsi a melle vagy nagy. A lényeg, hogy vonzó legyen számomra. Ami nagyon sok mindentől függ. Nem szeretem a plázacicákat, de ha olyan értelmes, humoros és életvidám lány, akkor simán megtudom kedvelni és fizikailag is vonzóvá válik számomra.


Nyilván mindenkinek van ideálja, de előre kizárni valakit mert mondjuk vékony a testalkata(55 kg vagyok 180hoz pedig mezőgazdaságban dolgozom és hobbim az építkezés, kertépítés stb. és abszolút nem vagyok gyenge), az kissé butaság szerintem. Én pl. ezért is szeretek neten ismerkedni, mert itt nem látják egyből, hogy fizikailag milyen vagyok, de belsőleg megismernek és így sokkal nagyobb az esélye, hogy személyes találkozásnál már vonzónak fognak találni.

2018. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
46%
Nincs az a természet, ami vonzóvá tenne egy 180 cm 55 kilós férfit a legtöbb nő számára. Ezzel számolj!
2018. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
80%

Nekem a természete tette vonzóvá a 180 centis, 60 kilós barátomat :) eleinte, mielőtt rendesen megismertem, nem vonzott. Ma már őt tartom a legszexibb embernek a világon. :)


Várom a "kamu, egy nő se fogadja ezt el" reagálásokat. További szép napot

2018. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
92%

54-es: a SZÉLSŐSÉGESEN vékony, túlgyúrt vagy kövér testalkatot pl. pont azért írtam le, mert TUDOM, hogy nem vonz. Nem brahiból írtam le.

Te meg az egészet letudod azzal, hogy "ja, CSAK annyi, hogy vonzó legyen, de az SOK MINDENTŐL függ"... ugyanannyi elvárásod van, csak te elmismásolod, a másik meg konkrétan leírja.


Szépen olvasd el még egyszer a leírásokat. A többségünk tök ALAP dolgokat írt le, nem olyanokat, amik kizárják Magyarország lakosságának 80%-át, jól is néznénk akkor ki, ha az kuriózum lenne, ha vkinek nem brutál egészségtelen testalkata van, nem tahó, nem buta, nem műveletlen, nem igénytelen, nem drogos...

2018. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
72%

Kinézet:

-igénytelen(2-3 naponta, ha fürdik, Osama Bin Laden-szakáll, lyukas pólóban jár, zsíros haj, hosszú, fazon nélküli haj, stb.)

-nagypapás öltözködés

-szénné tetováltság

-kopaszság(nem bírom, ha valaki direkte ledúrja a francba, pl. ha amúgy sok haja van)

-kopaszodás(ilyenkor tényleg dúrja le valaki a francba, még az is jobb)

-ritka haj (ha még seggig is növeszti, az visszataszító, még nőben is, férfiban végképp)

-extrém testalkat( ne legyen se nagyon kigyúrt, se 200 kilós, se nagyon kispórolt, csirke testű)

-ápolatlan haj

-fültágító vagy hasonló megléte

-2-3 darabnál több piercing



Belső:

-igénytelen a mentál higiénéjére( minimálisan se tud helyesen írni,pl. j-t és az ly-t nem tudja, mikor használni, sose vesz könyvet a kezébe, nem néz meg sose szépirodalmi adaptációt a tévében, sose néz meg youtube-on színházi darabot, még egy konyha angol/német elsajátítására sincs igénye, stb.)

-hímsovniniszta, vagy bármilyen másik szésőséges ideológiát vall, pl. rasszista, neo náci, stb.

-nem akar sose kimozdulni (nem vagyok egy Duracell-nyúl, de legalább havi-két havi szinten van igényem elmenni kiállításra, vagy valamerre)

-gerinctelen

-beszari, nem vállalja fel a saját véleményét

-nem akar családot

-anyuci pici fia

-sóher

-önző

-keleti vallást gyakorol( zsidó, muszlim, stb.)

-rugalmatlan

-olyan családból való, ahol a szoc. munkás visszatérő vendég

-nincs se érettségi, se szakma

-munka kerülő

-ha elégedetlen, cseszik tenni bármit is a boldogulásért, de a panaszkodás az megy

2018. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
5%
Döbbenet hogy milyen elvárásaik vannak a nőknek az itt lévő válaszok alapján oké a legtöbbet megértem mint az hogy ne legyen cigány vagy tisztàlkodása megfelelő legyen de ha egy nő megnő kb 180 cmre akkor még az egymagas pasik se jönnek szóba neki közben pedig rengetegen rinyálnak hogy nincs normális pasi a válogatás megy ránézésre de ha leszólít valaki egy nőt az a válasz h van barátom még ha nincs is csak nem akarják megismerni nekem egy női ismerosom mondta 2-3 héttel azután hogy megismert hogy nem is vagyok olyan “nyomorult” mint az elején gondolta a magam 180 centijével meg meg a 90 kiloval szoval itt is sok állszent van
2018. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
83%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Meg lehet nézni, hogy a férfiak is nagyon hasonlóan válaszoltak. (Pluszba ők kiemelték, hogy se műköröm, se műszempilla se póhaj semmi ilyesmi ne legyen a nőn - ez is külső felszínesség, mint pl ha valaki nem akar túlsúlyossal kapcsolatot.)

Nem irreális elvárások ezek azért.

2018. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!