Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfivel NEM jönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfivel NEM jönnétek össze soha?

Figyelt kérdés

Nő vagyok ugyan, de a másik kérdés után kíváncsi vagyok a másik oldalra.

A magam szempontjai megvannak, de azokkal most nem húznám az időt. :)


2018. jún. 19. 21:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 A kérdező kommentje:

22:Mit gondolsz, miért gondolom, higy van ember, aki megfelel az elvárásaimnak és én is az övéinek? :)


Nem azért, mert ne viselnének el olyan férfiak, akikhez tudok is vonzódni és akarok ia velük lenni... :)

2018. jún. 19. 22:40
 32/75 anonim ***** válasza:
91%

"-volt szexkapcsolata



És akkor mivan?"


Kérlek, hadd döntsem már el magamnak, hogy nálam mi fér bele és mi nem. Ha neked ez nem probléma, akkor keress olyan férfit/nőt, akinek volt szexkapcsolata, de nekem ne mondd meg, hogy milyen elvárásaim lehetnek.

2018. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 3.14159265357989 ***** válasza:
69%

Olyannal sosem, aki nem NAGYON intelligens. Mármint úgy tényleg, igazán okos. (nem arra gondolok, aki pl. az átlagnál kicsit értelmesebb, hanem aki tényleg egyenlő szellemi partnerem tudna lenni)

Ezen kívül értelemszerűen sorozatgyilkossal, büntetett előéletűvel, agresszívval, alkoholistával, vallási fanatikussal, szóval ilyen egyértelműen "nem jó ötlet" alakokkal tuti nem.

Párkapcsolatban élővel és meleggel (egyértelmű szintén :D), dohányzóval, nálam sokkal idősebbel-fiatalabbal (5 év), ha van valamilyen nagyon komoly öröklődő betegsége.

Lehetőleg azért legyen 5 centivel magasabb nálam, szakálla meg ne legyen. Olyannal sem, aki 12 év múlva nem állna készen egy gyerekre, akinek beszédhibái vannak, aki mindenképpen valentin napot akar tartani, vagy aki semmiképp sem akarja a pí napot ünnepelni. Akit zavarna 4-5 formalinban úszó szerv a nappaliban :D

Lehetőleg foglalkozzon természettudománnyal, vagy legyen doktorija...

De a buta mellett leginkább azzal, aki nem használja helyesen a -ba/be és -ban/ben ragot!!

2018. jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
46%
#32es márpedig ő fogja megmondani. Neked egy szavad sem lehet😁😁😁😂😂😂
2018. jún. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:

# 34


Ha valaki 6 emojit rak a mondata végére, akkor az már annak a jele, hogy szellemi fogyatékos

2018. jún. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
2%

Kár, hogy manapság te már olyan csajt sem találsz, akinek nem volt szexkapcsolata, maximum nagyon ocsmányakat. Te ezek közé tartozol? Pasikba meg... a mulya pas_oknak maximum. Te ilyenekre nedvesedsz? Tudsz kit irányítani, az a jó benne?


Sok sikert az igényeidnek megfelelő pasi megtalálásához! Tipp: macskákat most egész olcsón lehet venni. ;)

2018. jún. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
35%

Persze, hogy valami mulya rabszolgát akar, ezért ne legyen nagydumás, bulis meg semmi, valami kis pincsikutyát akit láncra kötve tarthat.


"vagy prostihoz jár(t)"


és ezt ki fogja az orrodra kötni te agyhalott?


amúgy a 81%-os egy másik kérdésnél egy feminim fiúnak ajánlgat pénzt szexért cserébe :D

Ne gyere ezzel a dumával, hogy nem te vagy, mert tuti te vagy.


Ennyit erről, elmebetegekkel van tele az oldal

2018. jún. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
76%
37: Ja, mert csak egy 81%-os létezik az oldalon... te vagy az elmebeteg. (és igen, azt fogom mondani, hogy nem én vagyok... azért, mert tényleg nem én vagyok, okostóni)
2018. jún. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
67%

Kivel nem jönnék össze?


- roma

- 180 cmnél alacsonyabb (én 177 cm vagyok)

- tutyi- mutyi

- mama kicsi fia típus

- 30 évesen is mamahotelben lakik

- dohányzik vagy iszik

- semmi életcélja

- túlgyúrt vagy dagadt (a "maci" = szintén pfúj)

- beszédhibás

- buta , nincs felsővégzettsege

- minimálbéres, vagy ilyen gyárban,raktárban, bizt.őrkent dolgozó

- nagyon ronda az arca, pattanásos

- ápolatlan

- legyen egy átlagos (kb 17cm) jól teljesítő farka

- ne legyen unalmas - átlagos

2018. jún. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
89%

"Kár, hogy manapság te már olyan csajt sem találsz, akinek nem volt szexkapcsolata, maximum nagyon ocsmányakat."


Mondd, te beteg vagy?

2018. jún. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!