Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfivel NEM jönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfivel NEM jönnétek össze soha?

Figyelt kérdés

Nő vagyok ugyan, de a másik kérdés után kíváncsi vagyok a másik oldalra.

A magam szempontjai megvannak, de azokkal most nem húznám az időt. :)


2018. jún. 19. 21:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
36%

Légyszíves többet mas kérdéseknél NE HAZUDJÁTOK, hogy a magasság nem számít, mert KIVÉTEL NÉLKÜL MINDENKI azt írta, hogy alacsonyabbal nem.


Az nem is vita tárgya, hogy kit és miért választotok, csak rátok tartozik, de legalább vállaljátok a felszínességeteket, hogy amikor máshogy teyzik fel a kérdést, pl direktben arra irányulva, hogy el tudnátok-e képzelni magatokat alacsonyabb férfival kapcsolatban, akkor nem nem nyomjátok a bullshitet, hogy nem azon múlik és biztosan csak a komplexus a baja, nem az hogy alacsony.


Itt a bizonyíték, hogy de igen khurvára a legfontimosabb nektek.


Tisztelet és hála a nagyon ritka (de annál értékesebb) kivételnek.

2018. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
85%

Volt olyan, aki azt írta, hogy olyannal nem jönne össze, aki több, mint 10 centivel alacsonyabb nála.

Én 170 cm magas vagyok, és ne haragudj, de egy 160 cm alatti pasitól röhögőgörcsöt kapnék. Ha pedig egy átlagos magasságú, 165 cm magas nő írja ezt, az még jobb. 155 cm alatti férfi? Mi vagyunk a felszínesek, amiért ilyen extrémitások nem kellenek? :D

2018. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
65%
Komolyan, ki pontoz le tök normális válaszkat??
2018. jún. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
24%

Én olyan nővel nem jönnék össze akin kifog a kettős tagadás:

"Milyen férfivel NEM jönnétek össze soha?"

(aki) "nem dagadt, nem igénytelen,"


Nők... :DD

2018. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
33%

"de egy 160 cm alatti pasitól röhögőgörcsöt kapnék."

"155 cm alatti férfi?"


Mert szerinted tehet róla, te aluliskolázott? Undorító, ahogy másokról tudtok olykor beszélni... mondom ezt magasként, tehát engem még csak nem is érint a téma.

2018. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
73%

-volt szexkapcsolata


És akkor mivan?

2018. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
37%
Megnézném azért, hogy a méteres kívánságlistát író hozzászólásokhoz milyen nők tartoznak ;D
2018. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 A kérdező kommentje:

Annak, aki nem hiszi el, hogy nő vagyok, írjon privit a kérdésre és visszaírok. Ilyen nickneve egy homokosnak vagy egy nőnek lehet csak.


Amúgy meg nem értem a magassághisztit. Én sem jönnék össze alacsonyabb pasival, mert abszolút meglenne a tonnadonna hatás. Egészséges 170/65-ös izmos csaj vagyok, nem dugok az öcsémmel és nem akarom elhinni, hogy egy férfi, akinek nyújtózkodnia kell a csókomért és akit simán felkapok, férfiasnak érezné magát mellettem, engem meg nőiesnek látna.


Párkapcsolatban nekem fontosak a hagyományos szerepek és jellegek, hogy a hálószobán és a randin kívül mennyire vagyok feminista és elnyomásellenes, az más lapra tartozik.


De amúgy mindenki azt talál vonzónak, akit akar. Ha talál olyat vagy ha nem mást okol, hogy ha nem talál, semmi baj nincs vele. Felőlem földhöz is bszhatjátok magatokat miatta. :)

2018. jún. 19. 22:08
 19/75 anonim ***** válasza:
74%

- buta, tájékozatlan, olvasatlan, műveletlen

- bunkó, neveletlen

- arab vagy cigány (inkább óvatos vagyok)

- akiről tudom, hogy foglalt

- anyu picike fiacskája, akinek anyu szent és egy jogos rossz szót sem lehet rá mondani

- hímsoviniszta

- nagyon szélsőségesen gebe, túlgyúrt vagy kövér

- akinek semmi pénzügyi kultúrája nincs

- munkakerülő

- igénytelen

- aki nem Budapesten képzeli el a jövőjét

- akiről tudom, hogy végigdugta a fél várost

- aki régebben egy közeli rokonommal, ismerősömmel volt együtt

- alkoholista, drogos, bármilyen egyéb függősége van

- perverz, fétises

- gyűlöli az állatokat

- nagyon feminin (akár belsőre, akár külsőre)


Ami határeset, de nagyon hajlok a soha felé:

- dohányzik

- alacsonyabb nálam

2018. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen lesz*arom, hogy nem tehet róla, akkor sem kellene nekem soha semmire egy 155 cm körüli férfi. Nem gúnyolnám ki direkt, ha bepróbálkozna nálam egy ilyen, bár ilyen soha nem is történt, nagyon ritkán látok 170 cm alatti férfiakat.
2018. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!