Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfivel NEM jönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfivel NEM jönnétek össze soha?

Figyelt kérdés

Nő vagyok ugyan, de a másik kérdés után kíváncsi vagyok a másik oldalra.

A magam szempontjai megvannak, de azokkal most nem húznám az időt. :)


2018. jún. 19. 21:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
88%

#59 idézem neked saját magam: nem jönnék össze vele, "-ha nálam több, mint 10 centivel alacsonyabb"


Üdv: egy 180cm magas nő

2018. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
34%

# 60


Azért ne legyen már akkora elvárás, hogy valaki ne úgy nézzen ki, mint egy csaj a rosszlányokról. Műköröm miatt még mindig jobb pattogni, mint mit tudom én valami olyan miatt, amiről nem tehet, pl. ne legyen nagy a feje.

2018. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
85%

Senki nem írta, hogy ne legyen nagy a feje a másiknak. :D


Én amúgy nem látok semmi rosszat a férfiak elvárásaiban, sőt örülök, hogy vannak nekik. (Attól független, hogy műköröm alatt is valószínűleg a csicsát értik, az egyszerű szoliddal nem lenne semmi bajuk - nem is ismernék fel az esetek többségében, hogy nem csak lakk.)


Csak azt nem értem, hogy ti miért nem tudjátok elfogadni, hogy random ismeretlen nőknek mi jön be és mi nem?

2018. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
4%

"Senki nem írta, hogy ne legyen nagy a feje a másiknak. :D"


Te amúgy láttad, hogy mit írtam elé? PÉLDÁUL

2018. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
85%

Felhozol egy példát, amit senki nem írt le. Szóval kiakadsz képzeletbeli elvárások miatt, amiket senki nem írt le.


Ez egyre jobb! :)

2018. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
66%

#59 abszolút egyetértek mind2 észrevételeddel.


A felsorolt igények többségét valóban bármilyen normális és magára kicsit is adó ember hozza, tényleg annyira nagyon minimum dolgok.

Viszont a magasságot én sem értem. Egy-két kivételtől eltekintve (akik egyáltalán nem írták vagy pedig több, mint 10 centi különbséget írtak) a valaszolók többsége SOHA nem járna alacsonyabb férfival.

Ha megtetszik egy kicsivel magasabb 180+ nő, akkor reménytelen, annak ellenére is ha a felsorolt elvárásokat bőven túlugrom? Nem nagyon vékony/kövér vagy túlkigyúrt, igénytelen, céltalan, buta tengődő, hanem kidolgozott atletikus alkattal, komoly és piacképes diplomával egy presztizs vállalatnál, erős intellektussal és tájékozottsággal.

De a válaszok alapján szóba se jöhetek, mit képzelek magamról, nem lennék férfi mellette, még fel is emelne, mint a kisöcsit és megdhugna (a 80+ kilomat).


És én is azt tapasztaltam, hogy az itteni negatív, lelombozó válaszok (tisztelet a kevés, de annál értékesebb kivételnek) ellenére a valóságban szerencsére messze nem ezt lehet tapasztalni, sokkal jobban alakulnak a dolgok.

2018. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
83%

Primitív, agresszív, hűtlen, hazudós, nárcisztikus, szenvedélybeteg (dohányzás, túlzott alkoholfogyasztás, drog).

Külsejét tekintve, ne legyen szélsőségesen sovány, vagy kövér, kopasz, ápolatlan.

2018. jún. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
69%

#49-es én lepontoztalak. Vállalom.


-túl karrierista.


Ez milyen elvárás ?!?!


Definiáld kérlek hogy ez mit jelent számodra. Mikortól túl karrierista valaki? Mi az ameddig még belefér?


Mi van ha számomra a pénzügy az hobbi is és élvezem minden percét? Hátrány ha valószínűleg már most többet keresek mint te bármikor fogsz az életed során?


Tanácsadóként dolgozom egy nemzetközi befektetési banknál. Igen, néha tulórázunk nem is keveset. A munka része és büszke vagyok rá.

2018. jún. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
91%

#68

Köszi a választ, végre valaki képes indokolni! Ment a zöld :)

Őszintén sok sikert kívánok a karrieredhez, nem tartom ezt abszolút rossz dolognak, de egyrészt volt már szerencsém karrieristához a családban, apám az volt, és soha többé nem lennék hajlandó ilyen "családi életet" élni. Az, hogy valaki csak aludni jár haza, nem kapcsolat, nem család az én szememben. A gyakorlatban apa nélkül nőttem fel, mert neki fontosabb volt a kva gyár, mint mi ketten anyámmal. Azóta is ilyen, már nem élek velük, náluk meg szééépen lassan érik a válás. Soha nincs otthon, vagy ha mégis, akkor stresszes, fáradt, és inkább csak leül a tévé elé, vagy elmegy aludni. Nagy élmény. Ráadásul ő is többet keres, mint én valaha fogok (jelenleg saccperkábé 6x annyit, mint én), nekem mégis tartalmasabb az életem az övénél, mert jobban osztom be a pénzt, és eleve van időm élvezni az életet.

A másik ok, amiért nem jönnék össze karrieristával, az az, amit egy másik pontban írtam is: értékrendbeli különbség, és az életcélok. Nekem a pénz csak addig fontos, amíg összejön egy kellemes, biztonságos átlagszínvonal, azon felül fölöslegesnek tartom halmozni. Van, akinek az az boldogságot, hogy van egy pöpec új villája, van csilivili új autója, tudomisén milyen márkás ruhákat hord, stb. Biztos tök jó, nekem teljesen jó a pici házikóm, a kis suzukim, meg az olcsó ruhák. Engem más tesz boldoggá, én inkább olyan életet preferálok, ahol van idő a munka mellett más dolgokra is, például most itt a nyár, lehet kertészkedni. Összehasonlíthatatlan a bolti zöldség-gyümölcs a sajáttal. Vagy mostanában tervezgetem, hogy tarthatnék szárnyasokat, esetleg a jövőben egy lovat. Lazításként pedig a könyvek a legjobb barátaim (velük is dolgozok), vagy pedig a túrázás. Egy nagy álmom, hogy teljesítem a Kék Kört, illetve a távlati tervben külföldi utak is szerepelnek, pl El Camino, vagy egy Appalachian Trail. Illetve hát őszintén szólva, bár ez nem túl reális álom, de az abszolút álom-élet számomra valami ilyesmi: https://www.youtube.com/watch?v=A6nZniGw-0g

Olyan társat szeretnék magam mellé, aki el tudja engedni a rohanást és a pénz utáni hajszát, és tudja értékelni a világ apró, de valódi örömeit. Akinek többet jelent kiülni az erdőbe egy délutánra, és saját élőhelyükön megfigyelni az állatokat, mint megvenni a legújabb csúcstelefont. Aki nem fölösleges dolgok gyűjtögetésére szánja az életét, hanem élmények gyűjtésére. Aki néha le tud ülni és csak úgy létezni, élvezni az őt körülvevő világot, nem kell állandóan pörögni. Aki szemében az idő, az együtt kellemesen töltött idő a legértékesebb, amit egy pár tagjai egymásnak adhatnak.

Ráadásul nem vagyok hü lye, tudom, hogy egy karrierista pasi se épp engem keres :) Szóval nem érzem úgy, hogy hidegvérrel visszautasítanám azokat, akikkel álompár lehetnénk. Nem tudnánk mit kezdeni egymással, nem értenénk meg egymást. EZÉRT kizáró ok.

2018. jún. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
89%

Én pl 158 cm-es nő vagyok.Még jó,hogy nem járnék nálam.10cm-el alacsonyabb pasival..:D

Viszont nálam sokkal több,mint 10cm-el magasabbal sem.Zavar,ha egy férfinak a hóna alatt elférek.Max 180 cm magas pasik jönnek be.

2018. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!