Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfivel NEM jönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfivel NEM jönnétek össze soha?

Figyelt kérdés

Nő vagyok ugyan, de a másik kérdés után kíváncsi vagyok a másik oldalra.

A magam szempontjai megvannak, de azokkal most nem húznám az időt. :)


2018. jún. 19. 21:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
91%
Csak szerintem vicces, hogy a másik kérdéshez nem gyűltek oda frusztrált nők hogy "de vele miért neeeem?" és majdnem minden válasz fel van pontozva, pedig hasonló dolgokat írtak ott is a férfiak (pl ápolatlan, buta, stb).
2018. jún. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:

Csalfa, megbízhatatlan, hazudós, gerinctelen, sunyi típussal. Túlzott pesszimistával sem, se szenvedélybeteggel.

Külsőleg igénytelen, ápolatlannal nem. Illetve csak magyarral.

2018. jún. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
91%

"Kár, hogy manapság te már olyan csajt sem találsz, akinek nem volt szexkapcsolata, maximum nagyon ocsmányakat. Te ezek közé tartozol? Pasikba meg... a mulya pas_oknak maximum. Te ilyenekre nedvesedsz? Tudsz kit irányítani, az a jó benne?"


Érdekes, hogy nekem nő létemre még nem volt szexkapcsolatom és nem azért, mert csúnya vagyok. Egyik barátnőmnek sem volt, ők sem azok, egyszerűen csak nem vagyunk olcsó kvák. Nem értem, hogy mi okot adtam arra, hogy úgy reagáljatok, mint egy hisztis gyerek. Nektek volt szexkapcsolatotok, prostiztatok és ennyire fáj, hogy van egy nő (amúgy több is), akinek ez nem fér bele? Külön írtam, hogy nem jönnék össze mulya, teszetosza pasival, ebből azt a következtetést vontad le, hogy pont ilyen pasit keresek... Nem akarok senkit irányítani, csak nem egy szolgát akarok, aki körbeugrál, hanem egy egyenrangú, saját akarattal rendelkező társat. Azért nem akarom, hogy bulikba járjon, mert én sem járok, én sem szoktam lerészegedni. Azért nem akarom, hogy nagydumás legyen, mert visszahúzódó nőként a szerény, csendes férfiak tetszenek, nem az óbégató prolik.

A 81%-os dologról: már csak ennél az egy kérdésnél is minimum kettő 81%-os válaszoló van. Én a 7-es és a 32-es választ írtam, a többi nem én vagyok.

2018. jún. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
94%
41-es: na, ezt én is nézem. Aminek a fordítottjára megszületett ez a kérdés, hát sokkal hosszabb listákat írt pár férfi, és a többség "pitibb" dolgokat írt le, mégis fel vannak pontozva az egekbe. Mintha egy férfinek több joga lenne kilométeres elváráslistát felállítani, mint egy nőnek, és a nő jöjjön össze az első jöttmenttel, aki ráböfögi, hogy sziacica.
2018. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 A kérdező kommentje:

Én is néztem... :D Azért is tettem fel a kérdést rögtön utána, mert kíváncsi voltam, melyik oldal kapja szét a másikat. És akkor még ők mondják, hogy itt az oldalon ffigyűlölet van és mindig a femináci válaszok vannak felpontozva, az őszinte ffi válaszok meg le. Lehet linkelni legközelebb a két kérdést...

Azoknak, akik őszintén válaszoltak és nem csináltak koscsoportos homokozót a kérdés alá a szánalmas hisztijükkel, köszönöm a válaszait! :))

2018. jún. 20. 10:52
 46/75 anonim ***** válasza:
22%

Juj mennyi elvárásotok vannak lányok...így lehet aztán boldogan leélni egy életet.


Legyen 190/90, szőke, kékszemű, ne legyen lyukas foga, Phd fokozatú végzettsége, lehetőleg 5 milliónál drágább autója, saját háza, saját nyaralója minimum a Balcsin, minimum 2 cége és éves 10 milliós bevétele. Viccesebb legyen mint Dancsó Peti és Moldova György együttvéve, havonta találkozzon Donald Trumppal és amikor megkéri a kezetek a saját helikopterjéről ereszkedjen le egy kötélen amit egy kézzel fog, míg a másik kezében a gyémántgyűrűt tartja.


Szóval így komolyan gondoljátok, hogy létezik annyi tökéletes pasi, mint amennyit ti szeretnétek? Illetve biztos jó, hogy ennyire sok elvárásotok van már kezdésnek? Tudtok ti szeretni feltételek nélkül, vagy csak hercegnőnek képzelitek magatok akiknek mindent meg kell adni már a kezdetektől fogva, sőt egyáltalán, hogy szóba álljatok egy átlagos fiúval?


Tényleg, nagyon sok boldogságot nektek!


Nézzetek már magatokra és magatokba előbb, mielőtt ennyi elvárással álltok a másik nemmel szembe.

2018. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
33%

Ja és mielőtt jönne, hogy a férfiaknak is hatalmas elvárásaik vannak, nekem ennyi is elég:

-Számomra legyen vonzó

-Jól megértsük egymást, élvezzük egymás társaságát

-Mindketten élvezzük egymással a szexualitást


És kész, pont.

Szóval SMD ribizlik.

2018. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
94%

47-48, te elolvastad a kommenteket? Vagy csak simán felmentettek értő olvasás alól suliban, mert gyök kettő az IQ-d?


Olvasd már el a leírtakat. Egyik nő sem írt ilyen irreális és konkrét piti dolgokat, sőt. Kb. azokat írtuk le, amiket te az első két pontodban, csak jobban, több pontban kifejtve.


Közben meg a kérdés pepitájánál olyanokat írnak le pasik, amik fel vannak pontozva, hogy ne legyen kicsi melle, ne legyen műkörme, ne legyen vörösre festett haja, ne legyen művészlélek, ne legyen piercingje, ne legyen goth, NE LEGYEN VEGETARIÁNUS... és ezek állnak 80%-on. Az, ha meg én ugyanannyi vázlatpontban, de azokat írom le, hogy ne legyen tahó, ne legyen buta meg legyen hűséges, akkor nekem irreális elvárásaim vannak. Aha, persze.

2018. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
63%

- igénytelen (külsőre és belsőre is gondolok itt)

- agresszív

- életképtelen, nyafka, lusta, anyucipicifia, céltalan

- rasszista, homofób, soviniszta vagy bármi okból gyűlöl/lenéz embereket olyan miatt, amiről nem tehetnek

- empátia hiánya, 0 eq

- műveletlen, buta, és még csak nem is törekszik rá, hogy tegyen ez ellen

- nem tudja eltartani magát

- passzív-agresszív, manipulatív, irányítgató, korlátozó, féltékenykedő, bizalmatlankodó

- dohányzik

- nem monogám beállítottságú

- hazug, titkolózó

- érzelmi szorulásos, nem képes beszélni az érzéseiről, nem vállalja fel

- nem érdekli semmi

- összeegyeztethetetlenek a céljaink, a napi rutinunk, az életmódunk, egyáltalán a kapcsolatról alkotott képünk

- más az értékrendünk (pl ha neki belefér a kapcsolaton kívüli szex, és még ezer más dolog tartozhat ide)

- nincs közös érdeklődési kör, hobbi

- nem értjük egymás humorát

- nagyon tisztaságmániás vagy nagyon trehány

- szélsőséges vallási/politikai nézetei vannak

- semmibe veszi az állatokat, növényeket, a természetet

- túl karrierista

- nem tudunk legjobb barátok lenni, őszintén beszélni bármiről

- tuskó, primitív

- mások számára veszélyes, vagy nagyon zavaró szokásai vannak (ordíttatja a zenét telefonról a buszon, veszélyesen vezet, hasonlók)

- bármi komoly függősége van

- örök pesszimista, savanyú

- 0 kompromisszumkészség, problémamegoldó képesség, vitakultúra, őszinte beszélgetésre való hajlam

- 0 motiváció, várja a sültgalambot

- drogdíler, strici, betörő, vagy hasonló

- szélsőséges kinézet (extrém sovány, extrém dagadt, extrém kigyúrt, extrém feltűnő stílus, stb)

- másokra tukmálja a véleményét valamiről (pl felőlem lehet vegán, de ne akarjon téríteni, ugyanez a véleményem a nem extrém vallásosságról, sportról, stb)

- minősíthetetlen stílus (szintén külső és belső)

- betegesen önbizalomhiányos, gyáva, vagy épp túl egoista és feltűnősködő

- összeesküvés-hívő


Hirtelen ennyi jutott eszembe.


Biztos, hogy lesz aki lepontoz. Nincs ezzel semmi baj, annyit kérnék az illetőktől, hogy legyenek kedvesek, és írják meg, hogy pontosan mi a problémájuk a válaszommal, szerintük melyik elvárás nem korrekt, és miért. Köszönöm!


24N

2018. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
76%
48. vagyok, 46-47-et akartam írni, nyilván.
2018. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!