Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb értelmes, rendes ember megfeledkezik a külsejéről?

Figyelt kérdés

Komolyan, annyi normális emberrel találkoztam... Okosak, műveltek, helyén van az eszük, akarnak családot, feleséget, tisztességesek és a humoruk sem rossz. Nem azt mondom, hogy belsőre tökéletesek, vagy hogy kiemelkedőek, de alapvetően emberileg szerethetőnek, férfiként akár egyenesen vonzónak is tartom azt, amilyen értékekkel bírnak.


Aztán ott a külső... Nem ápolják a fogaikat, ezer éves céges meg reklámpólókban járnak, amin átüt a löttyedt férficici, a hajukat nem formázzák, csak lapul a fejükön, vagy kontyba hátrafogják, sokuké zsíros vagy korpás, a szakállukat nem nyírják vissza, vagy kikopott, ronda a vége, a bőrük pattanásos vagy száraz és hámlik, a körmeik vagy koszosak, vagy tövig le vannak rágva, mellette a köröm széli bőr érdes, száraz, berepedt, van, akinek van egy kis szaga is, a cipőjük ormótlan acélbetétes, a nadrágjuk ilyen 80-as évekbeli trapéz és a póló is 2 számmal nagyobb a méretüknél. Van, akinek a testtartása siralmas mellé, befigyel a kis pocak a tartástalan, kamaszfiús, fekvőtámaszt vagy egyéb sportot sosem látott felsőtest alatt...


Mindegyik dolgon lehetne változtatni, mindegyik olyasmi, amit akármelyik ember le tud számolni elég rövid idő alatt. És emberileg egy kincsek, akiknek egy szó nélkül a barátnője lennék, mert még az önbizalmuk is a helyén van néhányuknak, de mégsem mondhatom azt, hogy akkor most elmegyünk, megmosakszunk, beugrunk egy fodrászhoz és veszünk a te korosztályodnak és alkatodnak megfelelő ruhát, mert vérig sérteném. Sok dologban egyetértünk, egyezik az értékrendünk, a véleményünk, de egyszerűen nem akarok tőlük semmi többet barátságnál, mert nem bírom elképzelni, hogy megcsókoljak egy ilyen embert.


Miért csinálják ezt magukkal, ha egyszer nem rondák, csak igénytelenek és mindenük megvan ahhoz, hogy rendes, jó barátnőjük legyen? Ne írjátok, hogy nincs rá pénze, mert többségük marhajól keres, jobban, mint azok, akik tetszeni szoktak külsőre...


Nyilván van kivétel is, aki minden téren jó, meg aki a ramaty külső mellé ramaty belsővel bír és fordítva, de nem értem ezeket az embereket...


2018. jún. 4. 19:39
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
65%

sziasztok, ronda vagyok


köszönöm, hogy meghallgattatok

2018. jún. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
91%

értünk azért többé-kevésbé..


pszicho-gyakoris jelenség hogy ha a kérdésed alatt sokan és hosszan vitáznak a javaslatoddal akkor ott valójában ismeretátadás van


megcsócsálják és szépen rájönnek hogy ma is tanultak vmit

2018. jún. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
91%

Te jó ég. SENKI NE MENJEN A HÁDÁBA!


Tessék szépen bemenni a newyorkerbe, ott rendkívül olcsón kapni férfi ruhákat, pláne szezon végén, egy ezresért tucatjából lehet válogatni, rövid nadrágokat meg 3000ért szezon végén, de biztos most is vannak ott 5000 vagy alatt is.


Tudom, mert én öltöztem az egyik férfi rokont. A vangraafban meg a peek&cloppenburgban is kapni menő pólókat 2500ért, kiárusításban pedig majdnem olyan olcsó a többi holmi, mint egy zara vagy pull&bear.


A használtruhás boltok már vagy 5 éve nem az olcsó kategóriás ruhák, mióta így felfutott a fastfashion, egy ezresert kapni pólókat szezonváltás. Nemrég benéztem egy hádába, és ezerötszázat kértek egy sima női topért. Nemtudom mit képzelnek.. akkor jó, ha valóban márkás és jó minőségű ruhát szeretnél, egy egy különleges darabot, de ilyen george cuccokért felesleges odajárni, az kb az angoloknál az auchan.


Tessék venni a fáradtságot és hetente benézni a newyorkerbe, ha a legkevesebbet akarod férfi ruhákra költeni. A kuponozás marhaság, utána 2-3 héttel a kuponos ár feléért megkapod a holmit(ha még maradt a méretedben).


Boltok olcsóság szerint szerint: newyorker,c&a,bershka,h&m,zara/pull&bear/springfield,vangraaf és a peek.


Boltok divatosság/jól szabottság szerint:

Olcsóságos lista visszafelé.


Érdemes megnézni komolyan, nem kell betojni a tágas helyektől meg a jobb ruhás eladóktól, náluk is van 7 ezer forintos rövidnadrág férfiaknak, meg 2500ftos férfipóló.



A tescoval egy ideje nem vagyok képben, de régen ott is voltak jobb holmik viszont kb zarás árakon.


Egyedül a cipő drága a férfiaknál, egy bugatti bakancs 29 ezer volt télen teljes árban, szezon elején. Mondjuk egy női bőrcsizma is ennyi, szóval csak nyáron más a kategória, mikor a női szandikat 3ezerért utánad dobják, a férfiaknak meg ugyanúgy ki kell adni 10 ezret egy bőr papucsra vagy többet egy rendes cipőre.


Ár érték arányban vásárolni időigényes, aki nem szánja rá az időt és nézi át a kínálatot, az bizony túrhatja a használt divatjamúlt(előnytelen szabású, az angol georgek legalábbis nagyrészt azok) ruhát ugyanannyiért, mint amennyiért más az újat veszi.


Ja és ne hordjatok garbót férfiak, pláne ne zakóval! 100ból 2 embernek áll jól a garbó, azt a maradék nyakatokat is elveszi, ami van, és amilyen rosszul választotok színt, erősen sápaszt is, a vállatokat meg rendesen összenyomja, mert középre tereli a figyelmet. Nyáron vékony anyagú garbót vagy vastag nyakú garbót véletlenül se..


Az egyéni stílust akkor keressétek, ha a jóízlés már megvan..

2018. jún. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
91%

Aki pedig budapesti, menjen a krokodilcorsoba a keletinél, a diszkont részen minden no és férfi csodát fog látni.


Bőr cipők 5-10 ezerért, ráadásul újak és jobbak/márkásabbak(tamaris, s'oliver), persze mázli kell, hogy az tetszen, ami maradt a méretedben.

2018. jún. 5. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
46%

Sokaknak nincs szemük az ilyesmihez.

Ha lelőnél, se tudnám megmondani, hogy milyen a "korának és alkatának megfelelő öltözet" vagy frizura valakinek.

Azért se jut eszembe ezzel foglalkozni, mert az égvilágon semmi különbséget nem látok az általad ápoltnak mondott és a leírt külső között.

2018. jún. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

ne is menj a Hádába, legalább több marad nekem :)


mióta hasonlítható egy TOMMY HILFIGER-BENCH-HUGO BOSS-COTTON TRADERS-SUPERDRY vonal a löttyedt NEW YORKER-es nylonszatyrokhoz?


hiába, a helyes értékítélet sem vihető be szabvány tápszerekkel

2018. jún. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egy "értelmes, rendes" embernél alap az is, hogy nem igénytelen.... SZóval nem teljesen értem, milyen emberekről beszélsz :D
2018. jún. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
67%

#33

Sehol nem láttam még olyan undorító ruhákat, mint a new yorkerben :D


Párom főleg tescoban vesz ruhát, jókat lehet elcsípni, esetleg Aldi/Lidl, ott is lehet találni jó cuccokat.

Ezen túl mos fogat, zuhanyzik, mos hajat, használ dezodort, nem rágja a körmét, hanem levágja rendszeresen, mikor hazaér akkor kipucolja (koszos munkája van), a haját nyíratja rendszeresen (praktikus rövidre), a szakállát ápolja-nyírja, mozog, ha a bőrének valami baja van (túl száraz vagy pattanásos) akkor kezd vele valamit, az arcát meg hazaérkezéskor meló után letörli egy szagtalan micellás vizes vattával.

Nem nagy kunszt. Akinek ez túl sok, az elég igénytelen lehet..

Ja, és még csak nem is metroszexuális, hanem klasszik rocker kinézet, csak (már) rövid hajjal, bakancs nélkül, igényesen. 🤘

Attól, hogy valaki ad magára, nem kell feltétlenül ma divatos cukifiúkának lenni. :D

2018. jún. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
43%

Értem én, hogy vannak ilyen emberek, de az egyáltalán nem igaz, hogy a legtöbb értelmes, rendes ember ilyen. Emiatt kissé furcsállom a kérdést és az általánosítást.


Van pàr ilyen ismerõsöm, rendesek, de nem néznek ki valami jól, lesz*rom õket. Szerintem egy ilyen ember akkor se nézne ki annyira jòl, ha kicsit adna magára, lehet hogy ezért nincs kedvük. Az összes elvárásnak meg nem tud megfelelni, ez van. De nem minden “rendes, értelmes” ember ilyen, tehát nem értem mirõl beszêlünk. Mintha kötelezõen a fent említett pasikra buknál, csak zavar a külsejük. Van más rendes ember is rajtuk kívül.


Nem értek egyet veled abban, hogy annyira könnyū az általad felsorolt ÖSSZES elváráson egyszerre változtatni (ezt igényes emberként mondom, tehát nem rólam van szó). Akik hozzászoktak egy életmódhoz, azoknak nehezére esik rendszeresen adni magukra. Sajnos ez nem olyan egyszerū, hogy bemegyünk és veszünk egy szép ruhát és máris tip-toppok vagyunk. Aki szarul néz ki, azon egyenlõre egy jó ruha vagy frizura sem fog segíteni, tehát ennél több beavatkozás kell, ami meg az ilyen embernek fáradtságos. Szerintem sem lenne jó ötlet az elvárás halmazodat a nyakába zúdítanod, amit itt lenyomtál. Bár kezdetben odafigyelhet 1-2 alap dologra, mint higénia, meg ilyenek, DE ettõl még nem lesz jó pasi. Ha ráadsz egy legdivatosabb ruha összeállítást, attól sem.

Tehát nem értem, hogy mirõl beszélünk. Ha azt látod, hogy valakin sokat kell változtatni, az egyáltalán nem olyan egyszerū.

Ennyi erõvel gondolkodhatnál abban is, hogy egy jóvágású szépfiút változtass meg belsõleg, mert az sem lehetetlen. Talán még könnyebb is, ha nincs egy listányi felsorolt igénytelensége, mint a fent leírt pasiknak...

2018. jún. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

Mi "nem hasznos"-at írtam? Indok is van, vagy csak a dedós lepontozósdi?

#38

2018. jún. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!