Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb értelmes, rendes ember megfeledkezik a külsejéről?

Figyelt kérdés

Komolyan, annyi normális emberrel találkoztam... Okosak, műveltek, helyén van az eszük, akarnak családot, feleséget, tisztességesek és a humoruk sem rossz. Nem azt mondom, hogy belsőre tökéletesek, vagy hogy kiemelkedőek, de alapvetően emberileg szerethetőnek, férfiként akár egyenesen vonzónak is tartom azt, amilyen értékekkel bírnak.


Aztán ott a külső... Nem ápolják a fogaikat, ezer éves céges meg reklámpólókban járnak, amin átüt a löttyedt férficici, a hajukat nem formázzák, csak lapul a fejükön, vagy kontyba hátrafogják, sokuké zsíros vagy korpás, a szakállukat nem nyírják vissza, vagy kikopott, ronda a vége, a bőrük pattanásos vagy száraz és hámlik, a körmeik vagy koszosak, vagy tövig le vannak rágva, mellette a köröm széli bőr érdes, száraz, berepedt, van, akinek van egy kis szaga is, a cipőjük ormótlan acélbetétes, a nadrágjuk ilyen 80-as évekbeli trapéz és a póló is 2 számmal nagyobb a méretüknél. Van, akinek a testtartása siralmas mellé, befigyel a kis pocak a tartástalan, kamaszfiús, fekvőtámaszt vagy egyéb sportot sosem látott felsőtest alatt...


Mindegyik dolgon lehetne változtatni, mindegyik olyasmi, amit akármelyik ember le tud számolni elég rövid idő alatt. És emberileg egy kincsek, akiknek egy szó nélkül a barátnője lennék, mert még az önbizalmuk is a helyén van néhányuknak, de mégsem mondhatom azt, hogy akkor most elmegyünk, megmosakszunk, beugrunk egy fodrászhoz és veszünk a te korosztályodnak és alkatodnak megfelelő ruhát, mert vérig sérteném. Sok dologban egyetértünk, egyezik az értékrendünk, a véleményünk, de egyszerűen nem akarok tőlük semmi többet barátságnál, mert nem bírom elképzelni, hogy megcsókoljak egy ilyen embert.


Miért csinálják ezt magukkal, ha egyszer nem rondák, csak igénytelenek és mindenük megvan ahhoz, hogy rendes, jó barátnőjük legyen? Ne írjátok, hogy nincs rá pénze, mert többségük marhajól keres, jobban, mint azok, akik tetszeni szoktak külsőre...


Nyilván van kivétel is, aki minden téren jó, meg aki a ramaty külső mellé ramaty belsővel bír és fordítva, de nem értem ezeket az embereket...


2018. jún. 4. 19:39
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
25%

Hát, pedig sokszor a pénz a baj. Bár ha az ember elég okos turkálóból is lehet jól felöltözni, csak nagyon kussolni kell róla.


A fogorvossal nekem annyi a bajom, hogy a legtöbb nemhajlandó altatásban csinálni, ébren pedig pánikrohamot kapok abban a szituációban.


Illetve harmadik dolog, hogy nem mindenki tud alapból metroszexuális lenni.

2018. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
13%
Bár én leginkább azért nem, mert az én önbizalmam, SOHA nem lesz normális mértékű, ez a hajó már elment... Magamnak meg minek? Hősködjek a tükörnek?
2018. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
77%

Mert rossz közegben mozognak.. a szüleik nem tanították meg rá őket, a haverjaik is ilyenek voltak, cikizték az igényes kortársaikat, egyetemen a menedzsmentes tárgyakra tettek, mert az nem igazi tudás stb..


A legtöbb vidéken született, ugye?


Egyszerűen ilyen helyről jöttek és ez égett beléjük.


Arról ne is beszéljünk, hányan nem is tudják ezeket magukról, amiket leírtál. Meg vannak róla győzödve, hogy mindenük rendben van, mert tiszták(fürdenek és hajat/fogat mosnak).


A listádról lemaradt a hosszú köröm(lábon is szoktam látni férfiaknál..), a látványosan bőrkeményedéses láb/sarok/talp, szinte hámlik, a trimmeletlen szőrzet és a szemöldök is gyakran összenő vagy bozótszerű.


Az is belső tulajdonság, hogy ki mennyire figyel és mennyira ad a külsejére(arra, hogy látják mások/milyen benyomást kelt másokban).

2018. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

[link]


Áruld már el nekem, ebben a megjelenésben mi a metroszexuális vagy a drága? Egy nő ezerszer többet szórakozik magával meg költ magára, pedig átlagos nőről beszélünk. Ne mondd már, hogy nincs magadra havi 5-6 ezer forintod...

2018. jún. 4. 19:59
 5/46 anonim ***** válasza:
7%
Nekik más az értékrendjük, önfeláldozóak, így nem foglalkoznak magukkal.
2018. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
90%
Mindjárt megkapod, hogy biztos csak a metroszexuális bzikra buksz és amúgy is havi min. 200 ezer Ft-ba kerül az edzés, normális ruhákhoz meg egyenesen jelzáloghitelt kellene felvenni a lakásodra. :DD
2018. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

3: igen, ezek is, amiket írsz...


Egyébként nem vidékiek. Budapesti a legtöbbjük, itt is született. Érthetetlen számomra és nem mondom meg nekik, mert nyilván az bunkó lenne, meg ki vagyok én... Pedig az segítene a legtöbbet.

2018. jún. 4. 20:01
 8/46 anonim ***** válasza:
11%
Kedves kérdező, ezen a pasason rajta van alsó hangon 200 000 forint ára cucc. Csak egy igényes bőrkabát egy százas. A bakancs 30 és 50 között. Plusz a többi.
2018. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

6: ja, ezzel számolok én is...:D Az az egy bökkenő, hogy ugyanolyan értékrenddel és rosszabb anyagi helyzettel itt vagyok én nőként. És mégis sikerül foglalkoznom magammal nem csak külsőre, elvégre is, ez is a személyem része és ez is egy fontos dolog.


Az meg, hogy alávetők és törődők... Jézusom... Mintha valaki attól annyira önző lenne, hogy reggel nem 2 perc, hanem 12 perc alatt készül el és szán havonta egy délutánt arra, hogy megfelelő ruhákat szedjen össze, vagy ha sportolni nem tud (bár számomra érthetetlen, hogy miért nehéz 3-4 órát hetente saját súlyos edzéssel tölteni), legalább nem eszik össze mindent, amitől ragyás meg zsíros (nem kövér, zsíros, puha) lesz...

2018. jún. 4. 20:05
 10/46 A kérdező kommentje:

Az a kötött pulcsi 3000 ft, ha nem a Zarában veszed. A kabát húzósabb, 20 körül lehet, de kibír 3-4 szezont is, nekem is hasonló van, csak nőiben. A nadrág 5-6000, a bakancs 8-10 és szintén évekig bírja. A szíjról nem tudom, milyen, láttam 30 és 3 ezer fontintért is szíjat, a megjelenés szempontjából érdekli a halált.


Egy halom ilyen fickó járkál az utcán és nem hiszem, hogy olyan szép a magyar valóság, ahol a népesség felének van erre 200 000 forintja.

2018. jún. 4. 20:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!