Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb értelmes, rendes ember megfeledkezik a külsejéről?

Figyelt kérdés

Komolyan, annyi normális emberrel találkoztam... Okosak, műveltek, helyén van az eszük, akarnak családot, feleséget, tisztességesek és a humoruk sem rossz. Nem azt mondom, hogy belsőre tökéletesek, vagy hogy kiemelkedőek, de alapvetően emberileg szerethetőnek, férfiként akár egyenesen vonzónak is tartom azt, amilyen értékekkel bírnak.


Aztán ott a külső... Nem ápolják a fogaikat, ezer éves céges meg reklámpólókban járnak, amin átüt a löttyedt férficici, a hajukat nem formázzák, csak lapul a fejükön, vagy kontyba hátrafogják, sokuké zsíros vagy korpás, a szakállukat nem nyírják vissza, vagy kikopott, ronda a vége, a bőrük pattanásos vagy száraz és hámlik, a körmeik vagy koszosak, vagy tövig le vannak rágva, mellette a köröm széli bőr érdes, száraz, berepedt, van, akinek van egy kis szaga is, a cipőjük ormótlan acélbetétes, a nadrágjuk ilyen 80-as évekbeli trapéz és a póló is 2 számmal nagyobb a méretüknél. Van, akinek a testtartása siralmas mellé, befigyel a kis pocak a tartástalan, kamaszfiús, fekvőtámaszt vagy egyéb sportot sosem látott felsőtest alatt...


Mindegyik dolgon lehetne változtatni, mindegyik olyasmi, amit akármelyik ember le tud számolni elég rövid idő alatt. És emberileg egy kincsek, akiknek egy szó nélkül a barátnője lennék, mert még az önbizalmuk is a helyén van néhányuknak, de mégsem mondhatom azt, hogy akkor most elmegyünk, megmosakszunk, beugrunk egy fodrászhoz és veszünk a te korosztályodnak és alkatodnak megfelelő ruhát, mert vérig sérteném. Sok dologban egyetértünk, egyezik az értékrendünk, a véleményünk, de egyszerűen nem akarok tőlük semmi többet barátságnál, mert nem bírom elképzelni, hogy megcsókoljak egy ilyen embert.


Miért csinálják ezt magukkal, ha egyszer nem rondák, csak igénytelenek és mindenük megvan ahhoz, hogy rendes, jó barátnőjük legyen? Ne írjátok, hogy nincs rá pénze, mert többségük marhajól keres, jobban, mint azok, akik tetszeni szoktak külsőre...


Nyilván van kivétel is, aki minden téren jó, meg aki a ramaty külső mellé ramaty belsővel bír és fordítva, de nem értem ezeket az embereket...


2018. jún. 4. 19:39
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
23%
Ha eseményre, vacsorára megyek, vagy úgy bárhova a barátnőmmel, akkor még megnézem hogy mit veszek fel, de a boltba, munkahelyre (koszolódós hely), simán elmegyek a festékes, flextől poros gatyámban, aminek rossz a cipzárja, miközben az arcomon még ott a fúga meg a csemperagasztómaradvány, és akkor is így jártam, mikor épp nem volt barátnőm. Bár a fogaimra érzékeny vagyok, egész rendben vannak, bár hamarosan befigyel majd egy fogorvos. A divatra magasból szarok, meg a hajam is milyen. Túlsúlyom hát az olyan 1 kg körül lehet, bár gőzöm sincs hogy hol. Szerintem nem ártok ezzel senkinek. :)
2018. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
11: Nem azokról volt szó, akiknek nincs bajuk azzal, ha emiatt nincs nőjük, vagy akiket nem érdekli a párkapcsolat vagy van barátnőjük. Azokról van szó, akik ilyenek, közben meg sóvárognak.
2018. jún. 4. 20:10
 13/46 anonim ***** válasza:
0%
Ha jobban megnézed, a képen látható darabok nem az általad leírt árkategóriát képviselik.
2018. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
82%

Figyelj kérdező,az ilyeneknek adhatsz tanácsot,milyen ruhákban járjanak,úgyse fogadják meg.


Ez a 21. századi szelekció,ma már nem kell max. 50 kilóméteren belül párt választani az infrastruktúra hiánya miatt,így aki igénytelen,javarészt kihullik.


Őszintén szólva:aki nem tud arra áldozni,hogy ápolja a fogát és normálisan öltözzön fel(ezalatt nem márkás ruhákra gondolok),meg is érdemli,hogy egy emberi fogamzásgátló legyen,bármilyen aranyos,rendes is.


Ha én tudok fektetni energiát a fogaimba alapszinten(fogmosás+szájvíz) meg nem szakadt,kinyúlt ruhákban járok,ugyanezt elvárom a partnertől.

2018. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
65%

#13


Igazából már a kínaiból se lehet "olcsón" öltözködni. Nekem mázlim van olyan téren, hogy most jutottam hozzá "örökölve" egy sereg márkásabb cucchoz amit sosem viselt a tulajdonosa, vadi újak és csak közepesen kell fogynom hozzájuk. Igazából ezek a mérce-ruháim most, ha elérem azt, hogy jól álljanak akkor már tudom, hogy nem vagyok "dagadt" és az már jó lesz.


Bár, mióta egyedül élek azóta csak fogytam, pedig megvan az 5 étkezés most is, csak sokkal okosabban vásárolok/főzök, mint a családom.

2018. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

Ha jobban megnézem. De nem nézem meg jobban egy pasin sem, hogy belekössek. Ahogy ti is egy szép kia ruhát láttok ebben, ami jól áll a lánynak:

[link]


És ez a ruha is lehet 3000 ft (nagyon hasonlóm van, onnan tudom), de láttam valamelyik pláza Zara kategóriás ruhaboltjában ugyanilyet 24-ért.


Senki sem mondja meg, mennyibe került. Jól néz ki? Jól. Jól áll? Jól. Igényes, divatos és fiatalos? Igen. Akkor nem átkozottul mindegy, mennyibe kerül? Vagy felétek benyúlnak a ruhába, hogy megnézzék a címkét? Kétlem. Engem sem érdekel, hogy mennyibe kerül, ami a srácon van a képen. Csak azt látom, hogy egy férfias, normális összeállítás, amit a legrosszabb esetben is ki tudnék hozni 40-ből,de ezeket még összeállításonként 5-ből is:

[link]

2018. jún. 4. 20:35
 17/46 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, szerintem az ízlés is valamilyen szinten a belsőhöz tartozik, szóval ha valaki ízléstelenül öltözik (ez nem azt jelenti, hogy drágán kell, drága ruha is lehet ízléstelen, és átlagos árú is ízléses), az azért elmond róla valamit. Persze jó ember ettől még lehet.
2018. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
71%

Nekem speciel megvan az okom, hogy miért nincs jó testem, járok orvosokhoz is most már, csak hát nem megy gyorsan 20 év kijavítása. Lelki okok, melyek kihatottak a testre is, plusz néhány eleve testi dolog.

Az öltözködésben nem vettem észre azt a végletes igénytelenséget, amiről mesélsz se rajtam, sem máson. Lehet, hogy nem hordok divatos ruhákat, de mind normális, praktikus és kényelmes, akinek ez nem felel meg, az elmehet arra a p kezdőbetűs ismeretlen helyre.


Amúgy végülis azt nagyjából már elfogadtam, hogy a hibás genetikám miatt nem fogok kelleni senkinek, az bosszant, hogy miért nekem jutott ez a sors. Meg az, hogy ha már mindezek ellenére igyekszem jó ember lenni, akkor kezeljenek annak, ne pedig potenciális zaklatónak, elmebetegnek, rinyagépnek, közellenségnek csak úgy látatlanban.


Szóval vannak, akiknek megvan a sztorijuk, lehetne kissé mérsékeltebben elítélkezni (úgy általában mindenkinek).


26/F

2018. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
60%

#19


Amúgy nagyon sok kapcsolatban élő ember is durván igénytelen, képesek papucsban(!!!) becsattogni pl. boltba, postára...

2018. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
71%

Amúgy egy átlag magyar azért normálisan öltözik. Amerikában a fiatalok simán lemennek pizsiben és papucsban boltba. A nők sokszor csak egy bő pólót vesznek fel sima farmerral átlagos napon. Ez egy kisebb város Amerikában, nem pl New York (ahol meg olyan változatos az öltözködés, hogy én megirigyeltem néhány nőt amikor ők szoknyát viseltek sportcipővel és baromi jól nézett ki, itthon nem tudnék ilyet elképzelni). A férfiak meg pont ugyanúgy adnak az igényességre.


Amúgy bocsi az off-topicért, csak szemléltetés, hogy itthon azért még mindig sokkal jobb a helyzet :')

2018. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!