Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb értelmes, rendes ember megfeledkezik a külsejéről?

Figyelt kérdés

Komolyan, annyi normális emberrel találkoztam... Okosak, műveltek, helyén van az eszük, akarnak családot, feleséget, tisztességesek és a humoruk sem rossz. Nem azt mondom, hogy belsőre tökéletesek, vagy hogy kiemelkedőek, de alapvetően emberileg szerethetőnek, férfiként akár egyenesen vonzónak is tartom azt, amilyen értékekkel bírnak.


Aztán ott a külső... Nem ápolják a fogaikat, ezer éves céges meg reklámpólókban járnak, amin átüt a löttyedt férficici, a hajukat nem formázzák, csak lapul a fejükön, vagy kontyba hátrafogják, sokuké zsíros vagy korpás, a szakállukat nem nyírják vissza, vagy kikopott, ronda a vége, a bőrük pattanásos vagy száraz és hámlik, a körmeik vagy koszosak, vagy tövig le vannak rágva, mellette a köröm széli bőr érdes, száraz, berepedt, van, akinek van egy kis szaga is, a cipőjük ormótlan acélbetétes, a nadrágjuk ilyen 80-as évekbeli trapéz és a póló is 2 számmal nagyobb a méretüknél. Van, akinek a testtartása siralmas mellé, befigyel a kis pocak a tartástalan, kamaszfiús, fekvőtámaszt vagy egyéb sportot sosem látott felsőtest alatt...


Mindegyik dolgon lehetne változtatni, mindegyik olyasmi, amit akármelyik ember le tud számolni elég rövid idő alatt. És emberileg egy kincsek, akiknek egy szó nélkül a barátnője lennék, mert még az önbizalmuk is a helyén van néhányuknak, de mégsem mondhatom azt, hogy akkor most elmegyünk, megmosakszunk, beugrunk egy fodrászhoz és veszünk a te korosztályodnak és alkatodnak megfelelő ruhát, mert vérig sérteném. Sok dologban egyetértünk, egyezik az értékrendünk, a véleményünk, de egyszerűen nem akarok tőlük semmi többet barátságnál, mert nem bírom elképzelni, hogy megcsókoljak egy ilyen embert.


Miért csinálják ezt magukkal, ha egyszer nem rondák, csak igénytelenek és mindenük megvan ahhoz, hogy rendes, jó barátnőjük legyen? Ne írjátok, hogy nincs rá pénze, mert többségük marhajól keres, jobban, mint azok, akik tetszeni szoktak külsőre...


Nyilván van kivétel is, aki minden téren jó, meg aki a ramaty külső mellé ramaty belsővel bír és fordítva, de nem értem ezeket az embereket...


2018. jún. 4. 19:39
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Jó, de az amcsik átlagban hülyék és dagadtak is... :D
2018. jún. 4. 20:52
 22/46 anonim ***** válasza:
83%

Ezen én is sokat gondolkoztam. Most sokaknak nem fog tetszeni, amit mondok, de legyen.


Az a pasas, aki incel volt, és nemrégiben ölt? Láttátok róla a képet? Nőt akart, és sem ő, sem egy haverja sem mondta neki, hogy szedje ki a szemöldökét. Most lehet egy hatalmas elvárásnak tűnik, de mikor én pasit akartam, és majd 100 kiló voltam, hát előbb szépen lefogytam. Az meg el sem ment volna akár szakemberhez, akár csak egy gyantacsíkért... áh.


Na mindegy. Amúgy én stylist vagyok, és múlt héten vettem 2 ruhát 4 ezerért a Hádában. Gyűlölök sokat költeni ruhára. A stílus fontosabb, mint a divat. Hogy érdekeljen, mi van rajtad, ne csak az, hogy takarjon.

2018. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
45%

Helóka! Igenis akad itt olyas valaki akit érdekel a "divat" bár én inkább úgy fogalmaznék, hogy elegáns öltözködés. Az a baj, hogy nyáron nálam megáll az élet ilyen téren és az öltözködés kimerül a rövidnadrág és pólónál. Jelen pillanat azon gondolkodom, hogy előre megveszem az őszi, téli, tavaszi ruháimat mert a legtöbb nem igazán prezentálható és már vagy középiskola óta megvan ami vagy 5-6 év és azóta nem igazán volt nagy ruha vásárlás.

Ha valahogy kéne öltözködni egy férfinak akkor az szerintem ez:


[link]


Jelen pillanat is próbálok aránylag olcsón, minél hasonlóbb ruhákat beszerezni, hogy legalább 4-5 ilyen összeállításom legyen ami hasonló, ugyan az a stílus de azért mégis mind különböző.

2018. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 peca1000 ***** válasza:
82%

Én a kínai üzletekben és a TESCO- ban veszek ruhát magamnak, nem túl gyakran.


Fel tudok öltözni belőlük normálisan fillérekből.


És igazad van, ezek a rendes, kedves lúzerek tényleg ápolatlanok (tisztelet a kivételnek)


Hogy akarnak úgy csajt, hogy nagyon ritkán mosnak hajat, nem borotválkoznak, kopott ruhát és cipőt hordanak, és büdösek is.


Kollegám volt ilyen, már a többi munkatársnő kibeszélte a háta mögött, mert olyan büdös volt, ráadásul beképzelt is.


Ja és neki topmodell csaj kell ám, és diplomás (neki nem volt), és sírt, hogy nincs nője.


Én a képébe mondtam a hibáit, azt is, hogy büdös is.


Akkor kezdett el fürödni, mikor már a munkatársak és az ő együttes jelenlétében is kimondtam, hogy nagyon büdös, mosakodjon már meg, mert undorodunk tőle.

2018. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is volt egy ilyen munkatársam a Bicskei Tescóban, jó fej volt meg minden de urva büdös, kicsi és még elég csúnyácska is de nagy arc a tag.
2018. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
Így szocializálódtak ilyen közegben. Ez nekik annyiravtermészetes, hogy észre sem veszik.
2018. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
89%

Én egyáltalán nem sajnálom ezeket a férfiakat. Többség, még álszent is, hisz ők sem jönnének össze hasonló kaliberű nővel, mint amilyenek ők maguk.

Nem kell b*zinak, se metroszexuálisnak kinézni, csak normális, igényes embernek, akihez lehet vonzodni.

2018. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
12%

Pont azért mert szorult beléjük némi értelem és nem ragadnak meg az abszolút külsősségeknél és felszínességnél aminél ti csajok meg igen.

Vagy szerinted teljesen oké, hogy azt érzi, az emberi értékei, stílusa, gondolkodása figyelmen kívül van hagyva (mert ezt tapasztalja, te is írtad, nem kell) azért mert éppen nincs felnyírva a haja, nem edzőteremben tölti szabadideje 70%-át és hord divatos ingeket?

Ha ezek megvannak, csak akkor érdekel mint pasi? Mivel értelmes ezért felfogja, hogy akkor sem érdekled jobban csak jobban bejön külsőre. Még mindig mondom, nem véletlen, hogy ennyi pasi aki szándékosan azért pattintja ki magát külsőre tip-top-ra, ugyanúgy csak a testeteket akarja és pont nem érdekli kik vagytok onnantól fogva. Amilyen a mosdó tudod...

2018. jún. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
0%

én mondjuk határeset vagyok:


-vékony vagyok de nem gyúrok (nehéz fizikait doldozom kamasz koromtól de az állóképességemen kívül semmi nem jött fel rám) nincs kedvem meló után tovább erőlködni a semmiért


-rövid, praktikus haj (ugyanis nekem az a tíz perc reggel és fürdésenként már sok)


-fogat nem mosok (ha nem büdös a szám, legtöbbször nem)


-Hádából öltözök (nincs panasz a stílusomra)


-büdös nem vagyok viszont csak vízzel zuhanyzok (azért mert)


-ha igazán ellazulok akkor kijön a tájszólásom (nem érdekel)


és egyébként azok csípnek nagyon akikkel van idő lebratyizni (1-2 óra min)


a leírásodban szereplő életmód (hiába a vonatkozó válasz lepontozása) biztosra veszem hogy kötődik az önfeláldozáshoz és a független, egyedi értékrendhez

2018. jún. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

Szóval értelmesnek lenni azt jelenti, hogy kicsit sem szeretnél vonzó lenni és élvezed, ha elhanyagolod magad. Értem. Mintha kevesebb eszem lenne és ócskább lennék attól, hogy zavar, ha valaki leamortizálja a fogait 30 éves korára, hányingert kelt bennem a szaga miatt és ol, an ruhákban jár, amiben képtelenség komoly embernek venni, akinek van kiforrt stílusa és fogalma magáról, hogy tudja, mi áll jól neki.


Az ember a megjelenésével is kommunikál, hahó. És ezt nem én mondtam, hanem egy nálam 30 évvel idősebb ember, aki annak ellenére, hogy sokak leborulhatnának előtte, annyi mindent letett az asztalra, elismeri, hogy a karizmatikus személyiség része a megjelenés és az öltözködés is. Emiatt jár elegáns, férfias ruhákban. Egyszer láttam pólóban, ilyen bő, kinyúlott otthoni göncben. Akkor magyarázta meg, hogy mennyit jelent ez, mert észrevette, hogy mindenki-férfiak és nők is-furán nézett rá vagy meg sem ismerte.


Egy nőre is haraptok, ha rövid a haja vagy színes. Ja, hogy az is felszínesség? Nyavalyogtok, ha sok rajta a vakolat. Ja, hogy az is felszínesség, mert attól lehet normális lány csak direkt néz ki így, hogy ezzel is szűrje az előítéletes embereket? Oh, kár.

2018. jún. 4. 23:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!