Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti offolnátok egy olyan fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti offolnátok egy olyan fiút, aki azt hazudta volna, hogy raktári komissiózó, és nem vallotta volna be, hogy milliókat keres, nehogy a pénze miatt kelljen nektek?

Figyelt kérdés
Szemétségnek tartanátok, ha ezt így elmondaná a sokadik randi után?

2018. jún. 2. 19:23
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
64%
Jaguar te mit ugatsz itt?Nőt még nemigen láttál közelről:-))))
2018. jún. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
8%

Életemben most látom először ezt a kérdést.

Ennyit a te paranoiás fejedről, tanácsolom neked, hogy menj ki a friss levegőre, mert kezdesz becsavarodni az oldalon.

A nőket meg maximum te nem tekinted egyenjogúnak a férfiakkal, ez megmutatkozik az ennél a kérdésnél tálalt, kb. a középkori dinasztiákban alkalmazot partnerválasztási elméletedben.

2018. jún. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
41%

Te miről beszélsz? Úgy mégis... Ki se tértem semmire, volt egy válasz, ahol az illető nőt zavarná, ha a párja jobban keresne, mint ő, zavarná, ha mennek valahova, és nagyrésze a pali pénzéből menne.

Valakit zavar. Én a saját álláspontom ki se fejtettem, mindössze felfogtam, hogy van, akinek ez probléma... Neked meg nem sikerült értelmezned. Ebből messzemenő következtetést velem kapcsolatban levonni, kb olyan, mintha azt mondanám, DE IGEN, AZ ÖSSZES 51%-os válasz a tied... De mégcsak ezt sem mondtam ;)

2018. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
5%
Főleg, hogy ma már 52% vagyok. Nagyon nem megy ez neked, engedd el.
2018. jún. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
41%

Most komolyan képes voltál csinálni egy másodreget, hogy felpontozhasd magad?

Hmm... Milyen kis furfangosak vagyunk ma... :-P

2018. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem magadból indulsz ki, egyedül te vagy olyan élettelen, akinek ilyenekre van ideje, és egész nap az oldalon van.
2018. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
Figyi...folytassátok mar peivátban mert ez a lőtéri kutyát nem érdekli
2018. jún. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
Nekem ez az egy fiókom van... És pontozni se szokásom. A napomat meg nem látod, mivel telik, kár a találgatásért ;)
2018. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
8%
Látom mivel telik. 4 perc alatt lereagálod minden kommentem. Szerencsétlen...
2018. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
57-esnek igaza van :D szétoffoljátok a kérdést, és rajtatok kívül senkit nem érdekel a vitátok
2018. jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!