Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti offolnátok egy olyan fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti offolnátok egy olyan fiút, aki azt hazudta volna, hogy raktári komissiózó, és nem vallotta volna be, hogy milliókat keres, nehogy a pénze miatt kelljen nektek?

Figyelt kérdés
Szemétségnek tartanátok, ha ezt így elmondaná a sokadik randi után?

2018. jún. 2. 19:23
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
83%

#8

Érdekes szemléleted van. Amikor egy férfi teszteli a nőket ócska hazugságokkal, az rendben van, de ha egy nő teszi ugyanezt, akkor annak a k..rvaanyját.

2018. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
23%

Amúgy ha lenne raktáram és ahhoz értenék, tehát azt is csinálnám a cégemben, akkor nem hazudnék azzal, hogy raktári komissiózó vagyok. Amúgy bírom, mikor megkérdik, hogy hol lakom és rávágom, otthon, akkor eltűnnek. Pedig ahol lakom, az az otthonom nem? Szülőkkel vagy anélkül, az mindegy :D

31/f

2018. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
87%

Nem örülnék neki, mert innentől feltételezném, hogy mást is takargat előlem.


Az érthető, ha egy gazdag ember direkt visszafogottan öltözik a randira meg nem akar hazavinni sokáig, mert azt akarja, hogy azért szeress belé, aki ő. De nem hiszem, hogy bárki kérne számlakivonatot a randikon vagy pontos tájékoztatást a fizujáról bárkinek, gyerekesnek tartom ilyeneket bekamuzni. Csak a bizalmamat kockáztatná vele.


Ne hazudj. Inkább hallgass el részleteket, de ne hazudj.

2018. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
17%

#11

Ez a szemlélet azért van mert nőktől még nem hallottam olyan ócska hazugságot aminek az ellentettje pozitív dologként jött volna le a végén.

2018. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:

#12

Lehet, azért tűnnek el, mert egy normálisan feltett kérdésre nem tudsz értelmesen felelni.

2018. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
Nem csak fiúk válaszolnak. #5 Vagyok és nő.
2018. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
100%

#14

Én meg megfogadtam, hogy nem állok szóba hímsoviniszta gyökerekkel, de azért jót beszélgettünk.

2018. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
40%

Akkor itt a szokásos, ha kifogytunk az érvekből, jön a személyeskedés.

Gratulálok, újabb nő aki csak ráerősít az eddigi "jó" véleményemre irántuk. :)

2018. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
69%
Érv? Belém kötöttél, gondolod, majd fogok itt neked érvelni? Neked? Van jobb dolgom is.
2018. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy reagálnék erre. Most azt mondom, hogy emiatt nem szakítanám meg vele a kapcsolatot. Az már más kérdés, hogy én nem vagyok gazdag, életcélom sem, és nem is érzem magam jól köztük,így nem tudom, hogy be akarnék-e illeszkedni abba a világba egy férfi kedvéért. Azt sem tudom elképzelni, hogy szerelmes legyek egy tehetős emberbe. Kívülről nézve engem egyáltalán nem vonz a gazdag, kitartott feleségek élete. Egyet sem láttam még, akinek sütne az arcáról a boldogság.
2018. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!