Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti offolnátok egy olyan fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti offolnátok egy olyan fiút, aki azt hazudta volna, hogy raktári komissiózó, és nem vallotta volna be, hogy milliókat keres, nehogy a pénze miatt kelljen nektek?

Figyelt kérdés
Szemétségnek tartanátok, ha ezt így elmondaná a sokadik randi után?

2018. jún. 2. 19:23
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:

Valószínűleg még nem voltatok anyagilag egyenlőtlen kapcsolatban.

Nekem volt ilyen és soha többet. Igaz nem volt milliomos "csak" kétszer annyit keresett mint én. Az elején nem tudtam. Tudtam, hogy mivel foglalkozik de azt hittem, hogy jóval kisebb a differencia az én fizumhoz képest. Voltak gondok. Ő egy olyan költségvetéshez szokott amit én nem sokáig tudtam tartani, és mimdig le voltam égve ezek miatt. Aztán amikor x év után összeköltöztünk volna-bevallom ezt nekem is realizálni kellett volna-kibukott, hogy én nem tudom az ő igényszintjével egyező kunyhó rám eső részét felköhögni, úgyhogy ezen a nyomvonalon tovább vittük a szálat és szakítottunk. Igaz, hogy baromira fájt, mert nekem nem esett volna nehezemre többet tenni a helyében de legalább megértettem, hogy így működik a világ és az emberek is.

Igaz, hogy már jóval fölötte keresek de ez azért megmaradt bennem és szerintem mimdig meg is fog.


Kérdésedre válaszolva pedig ilyen hazugság után kihajítanám. Ha annyi bizalmat nem szavaz meg az elején, hogy nyilt lapokkal játszon mehet Isten hírével amerre akar.

Másrészt egy intelligens ember hazudozás nélkül is le tudja szűrni a másik motivációit. Láthatóan neki csak pénze van, esze nincs.

2018. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:

#40

Szerintem, ne szúrja a szemed, hogy itthon vagyok, nem dolgozom, és kicsit jobban ráérek... De se a hivatalos jövedelmemről, sem a ténylegesről nincs fogalmad, sem közöd hozzá :D

Meg persze véletlen egybeesés a stílus meg a százalék....

2018. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:

# 42


Ha már annyi időd van, hogy a százalékokat figyelgeted egész nap, mutassál már egy kommentet, amit nekem tudsz be.

2018. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:

Kicsit meginogna a bizalmam, hogy ha ebben hazudott, ki tudja mi minden másban. Alapvetően emiatt nem offolnám. Szerintem azt viszont pozitívumként értékelném, hogy nem olyan pasi, aki a pénzével akar kilóra megvenni egy nőt,még ha meg is tehetné. Az jönne le, hogy nem egy felszínes ember, és magához hasonló, szintén nem felszínes nőt keres.


26N

2018. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:

#43

Nem mondta senki, hogy egész nap, azért jobb dolgom is van. De 37, 44, 51%-osak írják mindig a gyökér válaszokat :D

2018. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
8%

# 45


Várom továbbra is a válaszokat, amiket szerinted én írtam. Főgyökérke.

2018. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
55%

Ezt a képmutató bagázst :D

Valszeg offolna lenne a srác, mert keresne bruttó 1-2 milliót :D

Ami amúgy Pesten már nem is olyan álom kategória.

Más kérdésnél meg azt olvasni, hogy nem járnának csóró sráccal. :D

Szerintem is egy fiú írogat több regisztrációról, le is pontozta azt, akik ezt észreveszik.

2018. jún. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
58%

Én meg azt az idiótát rühellem, aki minden kérdés alatt előhozakodik a százalékos elméleteivel, és elkezdi azokat a százalékokat sorolni(mintha csak egy felhasználó kaphatna meg egy bizonyos százalékot, senki más) amihez szerinte minden hozzászólás kapcsolódik.

Komolyan ennyire nincs életed?

2018. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
8%

Én inkább azon röhögök, hogy csajok szenvednek itt nap mint nap, hogy nehezen megy nekik az ismerkedés, de itt meg egymást támogatva lengetik a zászlót, hogy mekkora hazug disznó a pasi mert első randin nem vallotta be, hogy milliókat keres és, hogy itt elvágta magát mindegyiknél. :"DD

Van az a mondás, hogy bolhából elenfántot, de úgy tűnik a gyakoris csajok már jócskán továbbfejlesztették ezt is.

2018. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:

#48

Én most írtam ezt le először, úgyhogy vagy keversz valakivel, vagy csak beszóltál valamit, hogy írhass...


51%-osnak meg pl

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


De a válaszokat nem fogod megtalálni, töröltetve lettek, nyilván nem véletlenül.

2018. jún. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!