Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti offolnátok egy olyan fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti offolnátok egy olyan fiút, aki azt hazudta volna, hogy raktári komissiózó, és nem vallotta volna be, hogy milliókat keres, nehogy a pénze miatt kelljen nektek?

Figyelt kérdés
Szemétségnek tartanátok, ha ezt így elmondaná a sokadik randi után?

2018. jún. 2. 19:23
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
94%
Ha egyébként minden másban igazat mondott, még azt is mondanám, hogy érthető. Emiatt nem lenne off.
2018. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
14%

Offolna = visszautasítás? Definiálhatnád a fogalmat.


Szerintem ha valaki csak ezért "offolna" egy fiút, az nem normális. Lényegében semmit veszít vele a srác, biztos talál majd jobb nőt, aki megérti a céljait.

2018. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
# 2 Okos gyerek vagy, kitaláltad te magadtól is.
2018. jún. 2. 19:31
 4/60 anonim ***** válasza:
49%

Aki emiatt offolna valakit,annak beteg az agya..

Totálisan megértem a csávót

2018. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
84%
Abszolút nem. Legalább kiderül, hogy a személye érdekel, nem a háttere.
2018. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
nem zavarna titeket, hogy pénzéhes ribinek nézett titeket? Bár gondolom ez mind fiú, aki válaszolgat.
2018. jún. 2. 19:33
 7/60 anonim ***** válasza:
81%
Engem sértene, hogy azt nézi ki belőlem, hogy majd a pénzére fogok utazni. Velem ne játsszon senki. Amúgy is annyira bamba vagyok az ilyen manipuláláshoz, hogy azt hinném, viccel, mikor bevallja a valódi anyagi helyzetét.
2018. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
69%

Nem annak nézett, hanem mint totál ismeretlen emberről, kíváncsi volt, hogy az vagy-e. Mivel látta, hogy nem ezért kitárulkozott. Nemhogy inkább örülnél.

Ha meg egyből azzal jön, hogy milliókat keres akkor abban találsz szálkát, hogy azért néz annak. Ti nők mindent meg tudtok magyarázni.

2018. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
81%
És a sok randi után nem tűnt fel, hogy a srác nem a sarki Hádából öltözködik, hanem tokától bokáig Hugo Boss-ban van?
2018. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
57%
Egyetértek Jaguar-Warrior-al. Tökéletesen igaza van,!
2018. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!