Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti offolnátok egy olyan fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti offolnátok egy olyan fiút, aki azt hazudta volna, hogy raktári komissiózó, és nem vallotta volna be, hogy milliókat keres, nehogy a pénze miatt kelljen nektek?

Figyelt kérdés
Szemétségnek tartanátok, ha ezt így elmondaná a sokadik randi után?

2018. jún. 2. 19:23
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
93%
Nő vagyok. Nem akarok eltartott Icuka lenni, és nem akarom szexuális úton kifejezni a hálámat semmiért. Mert ha valaki milliókat keres, az mondjuk nyilván nem a csepeli strandon nyaral. Tehát vagy takarékon élem az életem, hogy legyen pénzem a drága nyaralásra, vagy elvisz, mint egy ölebet, és úgy érzem magam, mint aki tartozik a másiknak. Engem úgy neveltek, hogy csak azt a pénzt költsem, ami van. Ha nekem nincs rá pénzem, nem fogadom el, és nincs ott a nyomás, hogy ki kell egyenlítenem a számlát.
2018. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
0%

# 31

Ki tart pisztolyt a fejedhez, hogy ne dolgozzál, ha jól keres a férjed? Idióta logikád van.

2018. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:

#32

És ha dolgozik, de neki nem fér bele ugyanaz, ami a másiknak igen, mert többet keres, akkor majd külön mennek nyaralni?

Gondolkodjál már, mielőtt más logikáját elemzed...

2018. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:

#24

Nem vagyok szürke kisegér, de az én fizum az 1 milkától is távol van. Sajnálom, hogy kötelességednek érezted kiforgatni a szavaimat, nem arról van szó, hogy nem bírom elviselni a gazdagokat. Arról, hogy más életvitelt élek, és nem érzem jól magam köztük. A társadalmi különbségek igenis kiütköznek, csak a Maricsujban tűnik olyan romantikusnak, az életben szívás. Ha pedig mégis ilyen férfit választottam volna, kitartott lennék, mert mint írtam az én fizum kevés ahhoz, hogy luxus életszínvonalat fenntartsak belőle. Egyszerűen nem telik rá. Képzelj el egy Karibi utazást. Valszeg az összes pénzem elmenne rá, aztán míg ő dobálja pénzt, én addig matekozhatnék, hogy megvegyek valami sz*r szuvenírt vagy kuncsoroghatnék. Az utóbbit még az atyaúristennek sem tenném meg. Munkát meg nem akarok váltani, mert szeretem. Így az egyetlen jó megoldás, ha olyan férfit választok, aki annyit engedhet meg magának, amennyit én. Ezt is tettem, és elégedett vagyok az életemmel.

2018. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:

# 33


Te olyan hülye vagy, mint a segg.

2018. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
Engem csak akkor zavarna ha kiderülne hogy nem lehet vele elbeszélgetni a benti gyárban történt dolgokról mert egy kukkot sem értene.... meg én sem értenék sokat az ő életéből. Teljesen más világ, inkább békén hagynám. Nem élném le az életemet valakivel aki sokkal magasabb szinten van.
2018. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:

Megint több regisztrációról irkálja az alternatív univerzumát valami fiú, ahol a lányok lekoptatják a fiúkat a jó fizetésük miatt :DDD

Nagyon nevetek.

2018. jún. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:

#35

Ez aztán értelmes megnyilvánulás volt... Kemény vagy, öcsém.... Azért én vagyok a hülye, mert megértettem, mire gondolt, ami neked nem sikerült. Gratulálok ;)

Ismerlek már a százalékodról meg a stílusodról, inkább ne ugrálj, fölösleges.

2018. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:

Miért élnek ilyen tévképzetek a milliókat kereső férfiakról? :D Exem havi fizetése 6 számjegyű volt nettóban, bicikliztünk a Balatonon nyáron és sima sport cuccban járt-kelt. Nem feltétlen vált valaki életstílust, csak azért mert lesz pénze. Őszintén szólva, engem is a balcsipart kapcsol ki a legjobban, nem a tenger.


A kérdésre válaszolva pedig nem offolnám csak emiatt. Én se árulom el rögtön az elején, hogy saját lakásban élek, vagy hogy mi van még a nevemen. Nem tartozik egy fél idegenre.

2018. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:

# 38


Az érdekes, mert heti egyszer jó ha belépek. Tanácsolom, hogy ne üld el az életed a gyakori előtt, és akkor te is kereshetsz nettó 80-nál többet.

2018. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!