Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti offolnátok egy olyan fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti offolnátok egy olyan fiút, aki azt hazudta volna, hogy raktári komissiózó, és nem vallotta volna be, hogy milliókat keres, nehogy a pénze miatt kelljen nektek?

Figyelt kérdés
Szemétségnek tartanátok, ha ezt így elmondaná a sokadik randi után?

2018. jún. 2. 19:23
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
15%
Igen, igen, tudom, az egész azzal kezdődött, hogy visszaütöttem. Bocsánat, sajnálom! :(
2018. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:

Elsőnek biztos rosszul esne, hogy már eleve ilyen hazugsággal indítja az ismerkedést. De ha elmagyarázná, hogy sok rossz tapasztalata volt x, y átvágta stb stb... és ezen kívül teljesen őszinte lenne velem, akkor adnék neki még egy esélyt. (Persze nyilván csak akkor, ha nagyon szimpatikus lenne)

Bár ha elkerülhető szerintem ne hazugsággal indítsunk. Lehet az igazságot úgy tálalni, hogy elsőnek nem ez lesz az ismerkedés középpontjába, hogy az illető most milliókat keres...

2018. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
93%

hát ha nagyon tetszene, akkor megpróbálnám túltenni magam rajta.

de ez a játszma, dráma annyira távol áll tőlem, hogy abszolút elképzelhető, hogy inkább hagynám a fenébe.

na meg nem tudom, hogy mennyire lehetnék egy hullámhosszon valakivel, aki ezek szerint pénzéhes csajok társaságába járt, az az ő köreikben ismerkedik, buliban, mit tudom én hol. azért az ilyen csajok sznob helyekre mennek ismerkedni, mert nyilván ott lesznek pénzesek. ezek szerint ez a férfi is odajárt. tőlem meg nagyon távol áll ez.

szerintem is jobb inkább nem beavatni mindenbe egyből. nem csak az a két lehetőség van, hogy egyből a pénzeddel jössz, vagy hogy kitalálsz egy másik életet...

meg aztán ki tudja, miket kamuzik még a saját érdekében. ezzel indítani elég gáz.

2018. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
10%

# 21


Gondolom ezzel most csak be akartál nyalni a gyakori "minden nő csak a pénzre megy" lúzereinek, talán nem is nő vagy. De kérdéses, hogy ha ez igaz, akkor te mennyivel vagy jobb, mint aki azért nem jön össze valakivel, mert csóró. Ugyan úgy felszínesen a pénze miatt dobod a pasit.

Na meg azért egy bruttó 1-2 millás fizetés még nem a kőgazdagok csillogó világa kategória, Pesten mondjuk egy senior szoftverfejlesztő már simán el tudja érni, még főnöki pozíció sem kell sokszor hozzá. De nemrég olvastam, hogy az aldi, lidl friss diplomásoknak hirdet már olyan pozíciókat, amikre majdnem milliós bruttót ad, ha átvészeli a német betanítási folyamatot az illető.

Meg aki átjár Bécsbe mondjuk, az még sima raktárosként is lehet megkeresi az 500 ezreket.. Szóval hagyjuk már ezt az "úristen szürke kisegérként rettegek a gazadagok csillogó világától" kamut.

Arról meg szó nem volt, hogy bárki is kitartaná a csajt.

2018. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:

ja meg ha le akarod tesztelni, hogy nem a pénzed miatt kellesz valamit, azt nem csak így lehet.

ha tudja mennyi pénzed van, és nem hívatja meg magát, vetet veled mindenfélét, te se halmozod el minden szarral, de úgy is veled marad, akkor nem valószínű, hogy a pénz kell neki. talál az olyan előbb is pénzes pasit magának. nem szarakodna veled.

2018. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:

"ezek szerint pénzéhes csajok társaságába járt, az az ő köreikben ismerkedik, buliban, mit tudom én hol. azért az ilyen csajok sznob helyekre mennek ismerkedni, mert nyilván ott lesznek pénzesek. ezek szerint ez a férfi is odajárt. tőlem meg nagyon távol áll ez."


Ez a logikai okfejtés hogy pattant ki a picike agyacskádból?

2018. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
91%

" Ti nők mindent meg tudtok magyarázni"

Mondja ezt a csomókeresők másodsoros vonalharcosa! Lol.


Igazából nekem ha konkrétan hazudik akkor azzal komoly gondjaim vannak. A bizalmat megölte az elején és ez nem pozitív. Ha ilyen dologban az elején képes hazudni akkor máskor talán nem?

2018. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:

Szemétségnek tartanám, de nem amiatt, hogy belőlem nézi ezt ki, hanem hogy általában így gondolkodik a nőkről.


Meg amúgy sem kéne milliomos, mert nekem nincsenek millióim, és nem akarok qrva lenni.

2018. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:

"Meg amúgy sem kéne milliomos, mert nekem nincsenek millióim, és nem akarok qrva lenni."


Mi köze ennek a qrvasághoz te idióta? És ha 400 ezret keres a pasi, akkor nem qrva az illető?

2018. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
46%
# 29 ezeket tuti fiúk írják...
2018. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!