Komissiozó állás?

Figyelt kérdés
Mennyire megeröltető? Hogy néz ki egy nap? Nehezet nem igen emelhetek mert a hátam nem bírja,viszont nem igen találok más állást pályakezdőként. Megéri elmenni ide dolgozni ha nincs más?
2017. febr. 2. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy csicska állás! Előrelépési lehetőség nulla, unalmas, monoton. Fejlődési lehetőség nincs. Ha többre vágysz, akkor vagy hamar váltasz, vagy ha a pénz nem fontos, akkor inkább ne vállald el.
2017. febr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ, én könnyű dolgokat komisszióztam és ott fájdult meg a hátam kikotorni az alsó polcról amit kell futó tempóban... de egy próbát megér.
2017. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja igen, nálunk mérték a teljesítnényt és még azt is meg kellett gondolnom hogy kimenjek-e wc-re emiatt...
2017. febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Munkahelyfüggő! Nálunk van olyan nap hogy ebédelni sincs idő, máskor meg nézzük egymást egész nap, mert nincs munka. Ha elfogadsz egy tanácsot akkor nem leszel komissiós. Tanulj inkább valamit mert innen tényleg nincs továbblépés. Mondjuk ha nincs más akkor ez is megteszi.
2017. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én italnagykerben dolgozok komissiósként.Évszakfüggő hogy mennyit kell dolgozni. Nyáron átlagosan havi kb 10-20 órát túlórázunk

Novembertől márciusig meg pangás van.

Én Budapesten dolgozok hétfőtől péntekig napi 8 órában

nettó 150-ért


Naponta kb 15km-t sétálok és kb 15 Tonnát mozgatok meg

szóval el lehet benne fáradni,de nálunk szerencsére kötetlenek a műszakok. Amikor éhes vagy elmész enni,ha pihenni szeretnél leülsz pihenni egy kicsit,nyilván ezzel nem szabad pofátlan módon visszaélni mert a kollégáidnak meg a feletteseidnek is bökni fogj a csőrét,de emberként kezelnek minket amíg csinálod a dolgodat rendesen.

2017. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!