Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 38 éves férfi még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 38 éves férfi még nem nősült meg, akkor van vele valami gáz?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy egy olyan férfinál, akinél kívül-belül minden rendben van, nem igazán van olyan, hogy nem találta meg az igazit. Ilyenkor rögtön azon kezdek el gondolkodni, hogy mi lehet a defektje. Mit gondoltok erről? Milyen tapasztalatotok volt hasonló korosztályban?
2018. máj. 21. 00:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok nagyon naiv, de miért gondoljam azt, hogy gáz van vele? 27 leszek és ugyan nő vagyok, de lehet én is egyedül leszek 30-on túl. Sőt, az is lehet, hogy sosem találok párt (nem, nem vagyok szűz). Nem érzem magam defektesnek, ebből kiindulva a másikat sem tartom ilyesmi miatt annak. Ha nem jön, aki kell, akkor nem jön.
2018. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Fogalmazzunk úgy h bizonyára adott ok miatt nem akar kapcsolatot. Egyébként meg magánügy.

Komolyan nem értem h mér kell ezzel foglalkozni !


Most neked ettől rosszabb lesz ?

2018. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
49%

Hát én most mit mondjak, hogy defektes vagyok azért mert 27 évesen feleségül akartam venni az első nőt az életemben mert imádtam ő meg le sem sz@rt hanem állandóan csak zsarolt mindennel. Vagy amikor másodjára 36 évesen lettem szerelmes és kiderült a lányról hogy súlyos eltitkolt betegsége van és még családja se lehet? Vagy most negyvenes évemben válasszak egy elvált 3 gyerekes anyukát aki már nem akar semmit csak hogy gyógyszer legyek neki az elmúlt rossz házasságára?

Szóval ettől fogva akkor lennék bolond ha bármit is erőltetnék és nem élvezném ezt a röpke kis életet

2019. szept. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!