Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 38 éves férfi még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 38 éves férfi még nem nősült meg, akkor van vele valami gáz?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy egy olyan férfinál, akinél kívül-belül minden rendben van, nem igazán van olyan, hogy nem találta meg az igazit. Ilyenkor rögtön azon kezdek el gondolkodni, hogy mi lehet a defektje. Mit gondoltok erről? Milyen tapasztalatotok volt hasonló korosztályban?
2018. máj. 21. 00:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy szimplán csak úgy gondolkodik, mint a #7.
2018. máj. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
0%
Azt gondolom, hogy rohadtul semmi közöd hozzá, ki hogyan éli az életét.
2018. máj. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 peca1000 ***** válasza:
100%
Az gáz, ha semmi komoly kapcsolata nem volt idáig, sőt semilyen. De az nem, ha volt, akàr élettársi, de nem vett el senkit.
2018. máj. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, csak magányos farkas típus.
2018. máj. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
47%
Az sokkal gázabb, ha 38 éves korára elvált valaki, és szétpotyogtatott 1-2-3 gyereket...
2018. máj. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem tehet róla hogy a vakszerencse nem sodort mellé megfelelő párt. A többség persze az első jelentkezővel összeházasodik gyereket csinál, aztán 40 éves korára már el is vált. Na ő meg normális nyilván. Belőlük Dunát lehet rekeszteni.
2018. máj. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
76%

"Én úgy gondolom, hogy egy olyan férfinál, akinél kívül-belül minden rendben van, nem igazán van olyan, hogy nem találta meg az igazit."


Gondolom itt a "kívül-belül minden rendben van" annyit jelent, hogy külsőre nagyjából átlagos, a személyisége sem elviselhetetlen és persze a nőkhöz vonzódik?

Kb. ebből a korosztályból vagyok, és a leírtak igazak is rám. A legfőbb oka az egyedüllétemnek az, hogy a 20-as éveim elején nem igazán akartam kapcsolatot, nagyon jól megvoltam egyedül is és mire úgymond megjelentem én is a társkeresők között, addigra a korosztályomból legtöbben már megtalálták a párjukat. Ráadásul viszonylag nehezen nyílok meg, ezért nálam nem létezik a "szerelem első látásra" jelenség. Ahhoz, hogy komolyabban vonzódni tudjak valakihez, nekem több idő kell, amiből a legtöbb nő azt szűri le, hogy nem igazán érdeklődöm iránta és inkább továbbáll.

Ami még szerintem akadály az a relatív rossz marketingem. Egyszerűen nem szeretek kitűnni a tömegből, nem szeretem produkálni magam olyan dolgokban sem, amiben egyébként magabiztosan mozgok.


Tehát az a gáz velem, hogy gyakorlatilag a saját ellenségem vagyok ismerkedés terén.

2018. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ha azelőtt voltak kapcsolatai, akkor felesleges lett volna házasodnia, mert azok a kapcsolatok véget értek. Így megspórolt magának egy válást.

Nekem megfontolt, racionális ember benyomását keltené, vagy egy egyszerű ösztönlényét, aki száll virágról virágra. Egy beszélgetés alatt kiderülne, mi az igazság.

2018. máj. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értitek a kérdést? Arról van szó hogy egy 40 es férfi aki lehet még szűz is ebben a korban, az lehet e amúgy normális? Hát Nem! Valami defektje biztosan van! Személyiségre vagy külsőre! De ezt a kérdező is tudja csak gondolom megbántani akarta a célzott rèteget.
2018. máj. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy belül minden rendben van vele.

Valaki szeret egyedül lenni, az beéri alkalmikkal, aztán egy idő után "kinövi" és lesz igénye társra. Az esetek nagy többségében ez igaz.

Az adott embert nem ismerem, nem egyformák az ilyenek.

De aki totálisan egyedül van és volt is eddigi életében, nem teljesen kerek belülről.

Nekem ez a tapasztalatom velük.

2018. máj. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!