Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek az furcsa, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az furcsa, ha egy férfi 35 éves koráig még nem nősült meg?

Figyelt kérdés
2017. nov. 5. 10:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem, mert manapság ez tolódik kifelé. Egyre idősebben lesznek a férfiakból férjek.
2017. nov. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%

Mivel nem kötelező, ezért nem is furcsa. Vagy így alakult, vagy a saját döntése, vagy nem tartja fontosnak a dolgot, sok oka lehet.



(Kisbetűs rész: Lehet okosabban döntöttek az ilyen férfiak és nők, mint a házasoknak az a része, akik csak a társadalmi nyomásra házasodtak valódi érzelmek nélkül, mert "ez a világ rendje", vagy még a rózsaszín ködös állapot alatt, aztán jött a keserű ébredés).

2017. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%

Miért tenné, ha szexelhet sok nővel ? A házasság béklyó.


Azok a férfiak akik mégis alávetik magukat az örök szenvedésnek, csak akkor jönnek erre rá hibájukra, amikor szívük választottja felhízik 40 kilót, sosincs kedve szexelni, csak a gyereken és a kiskutyulin kattog az agya, vagy esetleg félre is kefél mindezek mellett.

2017. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem furcsa. De nem is valami jó előjel...

Akiket én személyesen is ismerek, egytől egyig selejtesek, és még 50 éves korukban is agglegény lesz. Nem feltétlenül önként, inkább úgy fogalmaznék, hogy nem kellenek a kutyának sem.

Természetesen vannak kivételek is, de én most kizárólag azokról írtam, akiket ismerek is személyesen.

2017. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem
2017. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Abszolút nem. Én biztos arra gondolnék, hogy szimplán csak hülyeségnek és pénzkidobásnak tartja. Igaza is van.
2017. nov. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem furcsa. Inkább később. Sok embert ismerek, akik húszas éveik elején házasságot kötöttek, azoknak jó nagy százaléka a harmincas évekre befásult és megkeseredett, esetleg elvált. Nem kell ezt elkapkodni.
2017. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

Eleve van olyan aki házasodni se akar. Másnak meg pedig még egyéb tervei vannak.


Nem furcsa, nem a 18. században élünk.

2017. nov. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Nincs abba semmi. Nem kötelező mindenkinek házasságban élni! Van aki így érzi jól magát.
2017. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Az élet nem egy lista, amin végig kell menni. Nem furcsa.
2017. nov. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!