Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek az furcsa, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az furcsa, ha egy férfi 35 éves koráig még nem nősült meg?

Figyelt kérdés
2017. nov. 5. 10:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%
Okos emberek nem házasodnak :) Mondom ezt nőként is.
2017. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Most már ez van, hogy nem sietik el, nem is érnek meg rá sokan, akkor meg minek. Mindenki mást akar az élettől, aki nem akar, az nem házasodik sem 35 évesen, sem semmikor.
2017. nov. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%
Egy kicsit fura, mert en a fiatalon hazasodas hive vagyok, de ez igy meg nem mond semmit, ismerni kene az eletet. Lehet h akart hazasodni, de nagyon rosszul sikerult az elozo kapcsolata es azota nem talalt senkit. Szerintem bunkosag ket adat alapjan iteletet mondani egy ember folott.
2017. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az ő magánügye!
2017. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%
Sokáig furának gondoltam, és kizárólag a férfi valami gikszerének gondoltam, ha ennyi idő után nem tudott megállapodni, de megismertem a páromat, aki most múlt el 35 és nem volt még házas. Neki volt egy elég komoly kapcsolata, de szakítás lett és nehezen tudott túllépni. Nem tudhatjuk sosem az okot. Van, hogy a férfival van a gond, de nem feltétlenül, mert hozhatta úgy az élete, hogy nem talált megfelelőt.
2017. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%
Rengeteg nőtlen 35-40 éves kollegám van. Mindegyik szeretne házasodni, de egyszerűen még nem találtak olyat, akivel érdemes. Nem csak az ő hibájuk ez, kevés a normális feleség alapanyag. 25/N
2017. nov. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem. Egyrészt nem köteleződolog a házasság, vannak akik anélkül is boldogan élnek. A másik, a mai világban 35 éves még nemkor a házassághoz, legtöbben még tanulnak 30 éves korukig, akár másoddiploma levelezőn stb, karriert, alapokat teremtenek, egy-két munkahelyet kipróbálnak, sokan külföldön is vannak pár évig, hogy utána itthon jobb állásokat kapjanak meg könnyebben. A leg több 35 éves férfinél ez a kor az mikor egyáltalán el kezd gondolkodni a házasságon. Egy 40 évesnek ovis gyerekei vannak.
2017. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Gery1988 válasza:
100%
Nincs ebben semmi furcsaság. Lehet, hogy egyszerűen még nem találta meg élete párját. Jobb, mintha összeházasodott volna egy nővel, akitől meg később elválna...
2017. nov. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

attól függ miért? Mi az oka?


pl vegyünk egy ismerőst...érettségi után nem tanult tovább inkább elvolt kényelmesen évekig....buli, csajok, utazgatás, jogsi és autóvásárlás - a szüleitől kapta - 25 évesen elege lett és rájött egyetemre megy, 26 évesen v felvették BA-ra...levelezőre....35 évesen még mindig BA-t tolja...közben semmit nem dolgozott a szülei eltartják...lassan 1-2 év múlva talán államvizsgázhat.


Több párkapcsolata tönkre ment emiatt mert a nők nem értették meg hogy ő kényelmesen szeret tanulni és különben is egyetemista majd ha lesz diploma dolgozni fog! Az összes nő már diplomás és munkahelye van évek óta ismi még életében egy napot nem dolgozott sehol.....ja és btk szakot tol :-) Szerintem ilyen szituba nem kell csesztetni miért nincs felesége!

2018. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi furcsa nincs bennem hogy 43 évesen nem vagyok nős.
2018. dec. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!