Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 38 éves férfi még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 38 éves férfi még nem nősült meg, akkor van vele valami gáz?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy egy olyan férfinál, akinél kívül-belül minden rendben van, nem igazán van olyan, hogy nem találta meg az igazit. Ilyenkor rögtön azon kezdek el gondolkodni, hogy mi lehet a defektje. Mit gondoltok erről? Milyen tapasztalatotok volt hasonló korosztályban?
2018. máj. 21. 00:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%
A te nézőpontodból én is defektes vagyok. De mi a defektes? Nézőpont kérdése.
2018. máj. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%

A házasságnak mi köze van ahhoz, hogy megtalálta az illető az igazit? Egy csomó ember 10-20 éve együtt van úgy, hogy eszük ágában sincs megnősülni, mert nem látnak a dologban semmi pluszt.

Senki sem lesz attól "normálisabb", hogy megházasodott.

2018. máj. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
40%
A párom 43 éves és nem nősült még meg. És soha nem is fog. De már tíz éve együtt élünk. :D
2018. máj. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

Majdnem ennyi idős vagyok. Az exem nem akart házasságot, mert papírral tartotta nő létére, de 6 évig voltunk együtt.



Most 1.5 éve egyedül és nem hiszem, hogy bármi baj lenne velem, egyszerűen nem akarok az első szembejövő nővel összeállni, pedig lenne próbálkozó, de valahol szeretném az igazit megtalálni nem csak elvenni gyorsan pánikból valakit.

2018. máj. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy nem a házasságon van a hangsúly. Úgy értettem, hogy aki ennyi idősen egyedül van, de úgy rendesen egyedül, tehát nem elvált vagy hosszú kapcsolat után lett egyedül. És akinek gyereke sincs. De ismerek pl olyat is aki a szüleinél lakik... Van lakása de nem akar egyedül élni.
2018. máj. 21. 00:31
 6/23 Szergej55 ***** válasza:
33%
Nem olyan mindegy ez egyébként?
2018. máj. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
15%

csak egy idióta nősül meg.

házasság utáni vagyonközösség mond valamit?

még élettársi kapcsolatban is perelheti a vagyonod idővel több-kevesebb sikerrel,házasság és válás esetén meg tönkreteheti az életed.

a nők labilis lények,miért bíznál rájuk komoly értéket amiért te dolgoztál meg?

a szerelem meg a párkapcsolat érzelmi alapú.

a házasság viszont csakis üzleti alapokon mehet,vagyis ha a nő legalább olyan anyagi szinten van mint te,vagy jobbon,különben teljesen értelmetlen.

2018. máj. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy magyarázzam el még jobban, hogy érthető legyen. Nem a házasságon van a hangsúly, nevezzuk élettársii kapcsolatnak, teljesen mindegy. Az illető egyedül van. Nem elvált, nem barátnője van stb., hanem egyedül van és még soha nem volt komoly kapcsolata.
2018. máj. 21. 00:42
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
INkább azzal van gáz, aki másikban keresi a hibát, például a kérdezőben. A kérdezőben is könnyen lehetne olyat találni, ami gáz. Bár lehet, éppen egy tökéletes emberrel van dolgunk. Rögtön nem ezen kéne elkezdened gondolkodni, vagy pedig mindig azon gondolkodsz, más emberekben milyen defektek vannak? ennyire nem tudod magad mivel lekötni?
2018. máj. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
30%
De kérdező, azon nem gondolkodtál, hogy azzal van a gond, aki már el is vált erre a korára? Az nagyobb probléma. Főleg, ha gyereke is van, és nem nőhet fel így már egészséges családban. Vagy hogy esetleg azzal van gáz, akinek családja van, de közben valaki másnak is odapottyantott egy gyereket, akinek így megint nem valószínű, hogy megfelelő családi háttere lesz? Érdekes, hogy miért nem ezeken gondolkodsz inkább.
2018. máj. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!