Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudok reális elvárásokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok reális elvárásokkal rendelkező nőkkel ismerkedni? (Akiknek az agyát még nem mosta át a média pl hogy minden alanyi jogon jár a legjobb te neked nem kell tenned semmit érte).

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 09:04
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

"Eleve ez a listázás meg szintezés nem a világom, a hideg futkos a hátamon ettől. Mintha lenne valami egyetemes fokmérő, ami alapján az embereket rangsorolni lehetne...

Aztán meg okos se vagy, a központozással, fogalmazással problémáid vannak, már egy csomó okos nőt kiejtettél magad mellől (kvagyorsan levágós egy emberről, milyenek az értelmi képességei néhány hozzászólás megfogalmazása alapján). Onnan meg szinte tökmindegy, neked milyen elvárásaid vannak, csak a selejtből válogathatsz, vagy az alacsony önbecsülésű nől ragadnak meg max melletted."

140-es iq-t mértek nálam.Nem is értem hogy tudod megmérni valaki milyen okos csak mert pl figyelmetlenségből nem használ vesszőket vagy lustaságból.

2018. máj. 13. 09:30
 42/50 A kérdező kommentje:

Arról nem beszélve hogy eddig akárkivel beszéltem legyen vagy idegen vagy nem idegen és az értelmi képességeimről volt szó mindenki azt mondta hogy okos vagy nagyon okos vagyok.De tudod ez is biztos csak véletlen ;)

Ahogy látom elég felszínes vagy hogy ennyiből meg akarod ítélni a másikat az meg külön poén hogy te is vétettél nem egy nyelvtani hibát amíg írtad a mondandódat de közben a másikat hozod szóba ugyanezért.Érdekes valahogy én ebből hogy vesszőt nem használt valaki abból nem tudok ilyen következtetsére jutni mint te.Milyen érdekes nem?

2018. máj. 13. 09:38
 43/50 anonim ***** válasza:
Na muti a nyelvtani hibákat, okostojás. :D
2018. máj. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:

""Eleve ez a listázás meg szintezés nem a világom, a hideg futkos a hátamon ettől. Mintha lenne valami egyetemes fokmérő, ami alapján az embereket rangsorolni lehetne...

Aztán meg okos se vagy, a központozással, fogalmazással problémáid vannak, már egy csomó okos nőt kiejtettél magad mellől (kvagyorsan levágós egy emberről, milyenek az értelmi képességei néhány hozzászólás megfogalmazása alapján). Onnan meg szinte tökmindegy, neked milyen elvárásaid vannak, csak a selejtből válogathatsz, vagy az alacsony önbecsülésű nől ragadnak meg max melletted."

-nől->nők

-kvagyorsan-k urvagyorsan

Ennyit rólad okostojás :D

2018. máj. 13. 09:55
 45/50 anonim ***** válasza:
Juj de sejtettem, hogy valami ilyen lesz. :D Barátom, téged sajnos félrevezettek, mikor az okosságról volt szó.
2018. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
De én nem hibátatlak, nálam sokkal magasabban van a mérce, mint az általában lenni szokott. Sose ugornád meg.
2018. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:

Tökmindegy meg külön írandó.

"Ragadnak meg" - maradnak meg-nek lenne értelme igy nem szokták használni.

Szóval ennyit rólad.

2018. máj. 13. 10:02
 48/50 A kérdező kommentje:

Milyen szerencse hogy ilyen emberek mutatják az utat hogy ki az okos és ki nem.A világ biztonságban van :D

Hát nem is akarok belegondolni milyen lehet az a mérce :D

Az azért megvan hogy számonkéred valakin hogy helyesírási hibákat vét és ebből téves következtetéseket vonsz le ,de közben te ugyanezeket elköveted?

2018. máj. 13. 10:07
 49/50 anonim ***** válasza:
Te már írtál ki hasonlót, nem? Ott is vigyori fejekkel bizonygattad, hogy mindenki szerint milyen okos vagy. Ugyanez volt.
2018. máj. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
Most regisztráltam nem rég.Nem tudom kire gondolsz.
2018. máj. 14. 21:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!