Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudok reális elvárásokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok reális elvárásokkal rendelkező nőkkel ismerkedni? (Akiknek az agyát még nem mosta át a média pl hogy minden alanyi jogon jár a legjobb te neked nem kell tenned semmit érte).

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 09:04
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
61%

"-Oké kezdjük az elején akkor.Ha mondjuk lenne 1 millió nő a földön és 10 millió férfi akkor abból az 1 millió nőből mondjuk az átlagos részük egyből jó nővé válna mert hogy tizedannyi nő van?Dehogy is :D "


Ehhez még csak nem is kell 10-szer annyi férfi, elég a jelenlegi arány. Az átlagos lányok nagy része is különleges lesz valakinek. Mondjuk átlagos alakja van, de szép arca. Vagy külsőre tényleg szürke kisegér, de nagyon jó természete van.

2018. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Átlagos alak szép arc az már nem átlagos alapból ha belegondolsz.50-50 es arányokkal se.
2018. máj. 11. 13:16
 33/50 anonim ***** válasza:
63%

"Átlagos alak szép arc az már nem átlagos alapból ha belegondolsz.50-50 es arányokkal se."


De igen, ugyanis a "szép" definíciója mindenkinél más. Sőt, ha csak a külsőségeket nézzük, vannak akiknél mondjuk a jó alak többet jelent, mint egy csinos pofi. Másokat meg egy adott mellméret vagy forma, egy bizonyos bőr illetve hajszín az, ami beindít, és akkor még kizárólag csak a külsőségekről írtam.

2018. máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
76%

Ne haragudj, de rengeteg olyan lány van, aki nem kimondottan szép, de nagyon jó természete, stílusa van. Neked nem jönne be, de másnak igen.

Ne a női magazinokra fogd, hogy nem találsz most lányt. Én pl magazin olvasó nőkkel nem is ismerkednék ha férfi lennék, hanem könyv olvasókkal. Lehet hogy ők nem olyan szépek, de sokkal értelmesebbek.

A stílusod amúgy gáz, lehet ez nem jött be azoknak akikkel ismerkedtél.

A kémia pedig egy létező dolog, és nem úgy működik, hogy a férfiak 10%ára indulnak be a nők. Én már vonzódtam csúnyább pasihoz is, de irtóra felizgattuk egymást, szinte sistergett körülöttünk a levegő. Emberileg nem volt nagy durranás, így szerelem sem volt, legalábbis nem igazi, csak rajongás. A mai napig hiányzik az a fajta vad vonzalom. De erről hiába beszélek olyannak aki lista alapján választ párt és kategorizál.

2018. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
Már nem azért de én se olyat választok aki magazinok alapján keresi a párt.És én se lista alapján nem tudom miből gondolod ezt.
2018. máj. 11. 15:37
 36/50 anonim ***** válasza:
62%

"Én pl magazin olvasó nőkkel nem is ismerkednék ha férfi lennék, hanem könyv olvasókkal. Lehet hogy ők nem olyan szépek, de sokkal értelmesebbek."


Ez micsoda? Aki magazint olvas, könyvet nem olvashat, és aki könyvet olvas, nem olyan szép?

2018. máj. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
28%
Nem, de egy bizonyos értelmi szint fölött nem olvasnak magazinokat az emberek, maximum a fodrásznál unalmukban. És ez nem fogja őket befolyásolni. A könyvek között is van különbség. A Twilgiht is könyv, de azért na....én mondjuk George Orwellt, Merlét, Vonnengutot olvastam 14 évesen. Magazinokat sem akkor, sem most. Ahogy Esterházy Péter mondta: egy bizonyos szint fölött nem megyünk egy süllyedünk bizonyos szint alá....
2018. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
62%

Aha, szóval sznoboskodunk. Tartom, emelem, hogy angolul olvasok világirodalmat. Lapozz egy Elle-be vagy egy Marie Claire-be. Ha abban sem találsz legalább egy értelmes cikket, akkor csak mutiból vagy könyvmoly, a lelked ugyanolyan, mint a picsukáknak, akik jobbnak hiszik magukat mindenkinél.


Csak kíváncsiságból, 1982 után születtél?

2018. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
62%

Eleve ez a listázás meg szintezés nem a világom, a hideg futkos a hátamon ettől. Mintha lenne valami egyetemes fokmérő, ami alapján az embereket rangsorolni lehetne...

Aztán meg okos se vagy, a központozással, fogalmazással problémáid vannak, már egy csomó okos nőt kiejtettél magad mellől (kvagyorsan levágós egy emberről, milyenek az értelmi képességei néhány hozzászólás megfogalmazása alapján). Onnan meg szinte tökmindegy, neked milyen elvárásaid vannak, csak a selejtből válogathatsz, vagy az alacsony önbecsülésű nől ragadnak meg max melletted.

2018. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
0%
Miután többek között angoltanár vagyok, nyilván én is angolul olvasom az angol nyelvű világirodalmat, de ez nem értem, hogy jön ide. 1982 előtt születtem és nem állítottam, hogy egy darab értelmes cikk sem lehet egy magazinban attól, hogy nekem még nem sikerült találnom egyet sem azon ritka alkalmakkor, amikor a fodrászhoz nem vittem könyvet és kénytelen voltam azokat lapozgatni. Én mindössze arra utaltam hogy ha magazin olvasó lányokkal ismerkedik, akkor a magazinok hatnak rá. Ha könyvolvasóval, a könyvek. Válaszd ki, melyik a jobb.
2018. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!