Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudok reális elvárásokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok reális elvárásokkal rendelkező nőkkel ismerkedni? (Akiknek az agyát még nem mosta át a média pl hogy minden alanyi jogon jár a legjobb te neked nem kell tenned semmit érte).

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 09:04
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

Konkrétumok következnek :

180 cm 76 kiló vagyok (BMI alapján és visszajelzések alapján is jó alakra.)

Szép arccal rendelkezem a visszajelzések alapján de legalább átlagon felüli arccal.Belsőre őszinte,normális értékkel rendelkező káros szenvedélyektől mentes vagyok.

Jókat lehet velem beszélgetni van humorom.Önbizalommal is rendelkezem.

Belsőre elvárom az őszinteséget és én is őszinte vagyok ebből ugy gondolom nem lehet engedni komoly kapcsolatnál.

Ugyanez igaz az alkalmazkodóképességre.Jelentős előny ha lehet vele humorizálni nem tul komoly.Pl én tudok nagyon komoly lenni és humorizálni is sokat :D A másik szerintem már alap egy bizonyos foku kedvesség.Szerintem ezek nem nagy igények magamhoz képest.

Külsőre alakra annyi hogy ne legyen nagyon kövér mert az a rovására megy a vonzalomnak.(a lényeg hogy tetszen)(Tapasztalat,lehet valaki belsőre jó) Igazából még azt is elvárhatnám hogy max 5-10 kiló legyen rajta de nem várom el.(rajtam van 2 kiló kb)

Arcra átlagnál szebb arc legyen lehetőleg mert az nekem fontosabb.

2018. máj. 11. 10:13
 12/50 A kérdező kommentje:
Annyit kifelejtettem még hogy nem akarok pszichologust játszani kapcsolatban.Olyanokkal alapból nem kezdek ismerkedni akik nincsenek tul az előző kapcsolatukon vagy mindig a megerősitést várják mert magukkal nagyon nincsenek rendben.
2018. máj. 11. 10:24
 13/50 A kérdező kommentje:
Kiváncsian várom a válaszokat tényleg mert nagy segitség lenne.
2018. máj. 11. 10:30
 14/50 TTP80 ***** válasza:
79%
Jó, hát van benne igazság, igen, a média nagy úr. De sokan vannak, akik két lábbal a földön járnak és átlátnak a tudatmódosító káros jelenségeken és tudnak értékelni olyan hétköznapi dolgokat, mint pl. figyelmesség, kedvesség. Az a probléma, hogy a legtöbb ember elvan a maga kis világában, pláne, ha zárkózottabb, érzékenyebb. Ismerkedni bárhol lehet, a legjobb megoldás talán valamilyen közösségbe való tartozás, eljárni kirándulni, kiállításokra, beszélgetős estekre, stb. Fontosnak tartanám ezeket a lehetőségeket és hogy legyen rá elég idő, mert fontos. Én is kínlódom sokat dolgozom, de mivel nincsen más lehetőség és viszonylag stabil a munkahelyem, így nem igazán merek egyelőre váltani, pedig hiányzik a társas kapcsolat, a beszélgetések, stb. Az internetes társkeresés meg szimplán üzlet...
2018. máj. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
95%
Valószínű, hogy olyan lányokkal szeretnél ismerkedni, akik átlag feletti szépségűek, viszont költeni nem akarsz rájuk. Mivel az ilyen lányokért sorban állás van, ezért nyilván azt a pasit fogják választani, aki számukra megfelelő anyagi háttérrel rendelkezik és hajlandó rájuk jelentősebb összegeket költeni. Egy jó nő nem fogja kifizetni a rezsi felét, nem fogja kifizetni a saját részét a nyaralásba stb stb, mert nagyon sok férfi van , aki ezt megteszi helyettük. Légy bőkezű és meglátod imádni fognak.
2018. máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem semmi különös nincs abban, amit leírtál. De én pl simán kiesnék, mert az arcom csak átlagos. :D


Sőt, a férfiak átlagos elvárásait én simán teljesítem papíron. Sportolok, egészségesen élek, nem dohányzok, nem iszok, becsülöm a családi értékeket, fontosnak tartom az emberek személyiségét, belső valós értékeiket, szexelni is szeretek, és kezdeményező vagyok, stb. Végtelenségig tudnám sorolni a valós és reális pozitív tulajdonságaimat, egyáltalán nem nagyképűségből.


De tisztában vagyok vele, hogy az arcom olyan amilyen, sminkkel még elmegy csak csak, de anélkül nem túl nagy szám.


Ennyi pontosan elég ahhoz, hogy minden egyéb pozitív tulajdonságomat a férfiak többsége telibe sz.rja. Valószínűleg te sem látsz túl a külsőn, mert sok hozzám hasonló lány van, aki jó társ lenne, ha kapna egy esélyt.

2018. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
56%

A reális elvárásokat nagyon nehéz megfogalmazni, mert nem csak azon múlik, hogy én mit gondolok magamról illetve az igényeimről, hanem azon is, hogy mások (elsősorban a másik nem tagjai) mit gondolnak rólam. Erre szoktam azt a példát mondani, hogy egy árú vagy szolgáltatás valós értékét nem az határozza meg, hogy az eladó mennyit szeretne érte kapni, hanem az, hogy a vevő(k) mennyit hajlandó(ak) fizetni érte.


Jelenleg a "társkeresési piacon" túlkínálat van férfiakból, vagy úgy is fogalmazhatunk, hogy hiány van nőkből. Ha pedig valami hiánycikk, annak az értékét a valósnál magasabban lehet meghatározni.


Így annyit tehetsz, hogy:


- kifizeted a magasabb árat (jelen esetben ez azt jelenti, hogy az általad nyújtottakhoz képest alacsonyabban határozod meg az általad elvártakat, hétköznapi nyelven szólva lejjebb adod az igényeid)

- nyitott szemmel jársz, ugyanis sokszor meglepően jó vásárt lehet csinálni, ehhez viszont türelem kell (találsz egy neked tetsző lányt, akivel kölcsönös a szimpátia)

- hagyod a fenébe az egészet és hazamész üres kézzel.

2018. máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

Igen én a két lábbal földön járókat keresem.Aki meg azt irta nem tudok megfelelni az igényeiknek hát ha nem reális annak biztos nem is :D

De szerintem aki logikusan végiggondolja minek akarnál irreális igényeknek megfelelni.Inkább mész tovább akinek reális.

2018. máj. 11. 10:56
 19/50 A kérdező kommentje:

"Szerintem semmi különös nincs abban, amit leírtál. De én pl simán kiesnék, mert az arcom csak átlagos. :D "

Hát azért az relativ kinek mi az átlagos bizonyos szintig.De érdekes hogy volt olyan barátnőm aki arcra szerintem szép volt vagy min átlag feletti és nem várta el hogy eltartsam milyen érdekes mi?(egyik válaszolónak)Persze rá volt hogy valaki azt mondta átlagos de a lényeg hogy ugye nekem milyen.Szóval lehet hogy te se vagy átlagos :D

2018. máj. 11. 11:08
 20/50 A kérdező kommentje:

Igazából mondjuk még az átlagos arc beleférhet ha belsőre tényleg jó.

"- kifizeted a magasabb árat (jelen esetben ez azt jelenti, hogy az általad nyújtottakhoz képest alacsonyabban határozod meg az általad elvártakat, hétköznapi nyelven szólva lejjebb adod az igényeid) "

Ergó értékeljem alul magam?

2018. máj. 11. 11:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!