Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudok reális elvárásokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok reális elvárásokkal rendelkező nőkkel ismerkedni? (Akiknek az agyát még nem mosta át a média pl hogy minden alanyi jogon jár a legjobb te neked nem kell tenned semmit érte).

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 09:04
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
50%
Valóban sokan gondolják azt, hogy nekik mindenből a legjobb "jár", csak mert nőnek születtek. Függetlenül attól, hogy ők mit tudnak nyújtani. És ez közel sem a "10/10-es csinibabákra" jellemző.
2018. máj. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
"Aki meg azt irta nem tudok megfelelni az igényeiknek hát ha nem reális annak biztos nem is" - Figyelj, lehet attól még egy igény reális az egyénhez mérten, ha te nem olyan vagy, akkor nem felelsz meg neki. Hiába kiváló egy spenótfőzelék az azt kedvelők körében és a receptúra szerint, ha én rosszul vagyok tőle, nem fogom megenni, mert számomra nem jó. Ezt érted?
2018. máj. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
Utolsó természetesen értelek.De azt is meg kéne érteni hogy sokaknál nem ez a helyzet.Vagy én ilyen egyedi lennék? :D
2018. máj. 11. 11:40
 24/50 anonim ***** válasza:

Én értem, hogy sokaknál nem ez a helyzet. Sokan önmagukat sem ismerik eléggé, így aztán rendszerint melléfognak társkeresésben (de megjegyzem, más téren is, zajokat rosszul tűrő emberek költöznek be panelba, nem figyelnek oda álláskeresésnél, milyen munkát tudnának jól csinálni, aztán nyafognak, benne ragadnak valami rosszban, de nem tesznek a továbblépésért... stb.).

Ahhoz, hogy valaki jól válasszon társat, jól kell ismernie önmagát is, és tudomásul kell venni, hogy max. válogatósnak tartják, de legalább nem lő mellé annyira, mint akik nem figyelnek oda.

No, de megyek, mert igaz, hogy szabin vagyok, de programot terveztem mára. Szóval további jó eszmecserét, remélem, tudtam segíteni. :-)

2018. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
Nagyon megfogtad a lényeget .Amugy köszönöm a tanulságos hozzászólásokat elgondolkodtattak.
2018. máj. 11. 12:02
 26/50 anonim ***** válasza:
55%

Az a gond hogy hiába vagy jó pasi papíron,lehet hogy csak egyszerűen nem jössz be nekik, nincs kémia. Belülről meg mindenki saját magát tartja etalonnak, ez nem jelenti azt, hogy tényleg az vagy. Humoros meg intelligens, ezt mindenki elmondja magáról....aztán mégis nehéz olyan társat találni akiben ezek a tulajdonságok az általunk várt módon van meg.


Aztán ott van hogy aki diplomás, törekvő, gazdagabb családból származik, sokszor az ilyen típusú társat preferálja. Lehet, hogy neked túlzó elvárásának tűnik egy saját lakás meg egy jogi praxis, de egy hasonló kvalitású lánynál ez annyira nem az.


Az hogy a lánynak túlzóak-e az elvárásai, két dolgon múlik. Az egyik, hogy magához képest túlzó-e (pl szegényen gazdagot akar, vagy kövéren sportosat) illetve és ezen van a hangsúly: ő miből tud válogatni. Ugyanis, ha talál az elvárásainak megfelelő párt aki vele akar lenni, akkor nekünk bármennyire is elrugaszkodottnak tűnnek az elvárásai, mégsem azok. Te pedig lehet hogy egy teljesen normális, jó fej pasi vagy, kérdező és az elvárásaid sem biztos, hogy magasak, de úgy tűnik, nem találsz társat, így mégis a te elvárásaid tűnnek túlzónak. Tudom, ez fura helyzet, de ez van.

2018. máj. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
Értem szóval mig sok átlagos nő ugy értelmezi hogy mondjuk szexre megkapott egy jó férfit hogy hát sikerült neki egy ilyen férfi "kapcsolatra" akkor ezek után félre kell dobni hogy ő átlagos és hát hogy akkor ő már egyből jó nő is?
2018. máj. 11. 12:32
 28/50 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy hiába vagy jó pasi papíron,lehet hogy csak egyszerűen nem jössz be nekik, nincs kémia.

-Ez a kémia dolog elég megfoghatatlan dolog .Sokaknál a top 10%-ot jelenti bizonyos területen.


Belülről meg mindenki saját magát tartja etalonnak, ez nem jelenti azt, hogy tényleg az vagy. Humoros meg intelligens, ezt mindenki elmondja magáról....aztán mégis nehéz olyan társat találni akiben ezek a tulajdonságok az általunk várt módon van meg.



Aztán ott van hogy aki diplomás, törekvő, gazdagabb családból származik, sokszor az ilyen típusú társat preferálja. Lehet, hogy neked túlzó elvárásának tűnik egy saját lakás meg egy jogi praxis, de egy hasonló kvalitású lánynál ez annyira nem az.


Az hogy a lánynak túlzóak-e az elvárásai, két dolgon múlik. Az egyik, hogy magához képest túlzó-e (pl szegényen gazdagot akar, vagy kövéren sportosat) illetve és ezen van a hangsúly: ő miből tud válogatni. Ugyanis, ha talál az elvárásainak megfelelő párt aki vele akar lenni, akkor nekünk bármennyire is elrugaszkodottnak tűnnek az elvárásai, mégsem azok.

-Oké kezdjük az elején akkor.Ha mondjuk lenne 1 millió nő a földön és 10 millió férfi akkor abból az 1 millió nőből mondjuk az átlagos részük egyből jó nővé válna mert hogy tizedannyi nő van?Dehogy is :D

-"Ugyanis, ha talál az elvárásainak megfelelő párt...."

Szerinted egy férfi lekötné magát olyan nővel akit magához képest nem tart megfelelőnek?Ne keverjük össze a szexel azért.Sok nő ugy értelmezi ha már lefeküdtek egy férfival akkor már a párja közben sokszor nem is igy van :D

Te pedig lehet hogy egy teljesen normális, jó fej pasi vagy, kérdező és az elvárásaid sem biztos, hogy magasak, de úgy tűnik, nem találsz társat, így mégis a te elvárásaid tűnnek túlzónak. Tudom, ez fura helyzet, de ez van.

-Találtam már társat érdekes módon és ő külsőre megfelelt és belsőre is .Mondjuk ő nem a női magazinokat bujta szabadidejében lehet ez volt az oka :D

Akkor lehet mégse nekem nagyok az igényeim?

2018. máj. 11. 12:45
 29/50 anonim ***** válasza:
79%
Rossz tulajdonságaidat nem írtad le, de azt látni, hogy te nem vagy kedves, de előítéletes igen.
2018. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
Nem vagyok előitéletes nem mondtam hogy mindenki pl nem általánositottam.
2018. máj. 11. 13:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!