Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudok reális elvárásokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok reális elvárásokkal rendelkező nőkkel ismerkedni? (Akiknek az agyát még nem mosta át a média pl hogy minden alanyi jogon jár a legjobb te neked nem kell tenned semmit érte).

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 09:04
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
86%
Miket tekintesz reális elvárásoknak? Ha valaki önmagához mérten alakítja ki ezeket, és hozzá passzoló társat keres, az még reális, függetlenül attól, hogy megfelelsz-e vagy sem?
2018. máj. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
62%
Érdekes, én főleg ilyen nőkkel találkozom. Talán eszre kéne venni a 10/10 csinibabákon kívül mást is23/N
2018. máj. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az egy korrekt elvárás nem, hogy egy kérdést értelmesen megfogalmazz, ha már felteszed a gyk-ra. Megtisztelsz vele másokat, és a magad igényességét is kimutatod. Vagy az én agyamat is átmosta a média?
2018. máj. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
78%

Bárhol. Mindenütt ott vannak.

Az a kérdés, hogy hol találsz olyan nőt, akinek te megfelelsz?

Ez pedig a te elvárásaid alapján dől el. Azok mik és mennyire reálisak?

2018. máj. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
59%
Mik ezek a realis elvarasok?
2018. máj. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
61%

Valahogy nekem az süt a kérdésből, hogy frusztrál téged, hogy a nők tisztában vannak az igényeikkel, te meg nem tudsz nekik megfelelni, és ezt a médiára fogod. Ez a te dolgod, de keresheted magadban is a hibát. Vagy olyan igénytelen nők társaságát, amilyen te magad is vagy, csak akkor ne legyenek a te elvárásaid se túlzóak, hiszen könnyen lehet, hogy a te agyadat is átmosta a média, és a csúnya lányokat messze elkerülöd, észre se veszed.

Aluljárókban vannak hajléktalan nők, szerintem azoknak tuti, hogy nincs nagy igényük, hogy egy szélsőséges példát említsek.

2018. máj. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: "Miket tekintesz reális elvárásoknak? Ha valaki önmagához mérten alakítja ki ezeket, és hozzá passzoló társat keres, az még reális, függetlenül attól, hogy megfelelsz-e vagy sem?"


Ha reális és nem felelek meg természetesen az.Itt azzal van gond szerintem amikor simán egy szinten van az ember valakivel és ugy utasitják vissza kapásból találka után mintha ő konkrétan magasabb szinten lenne sokkal.Olyan mintha én topmodelleket küldenék el a fenébe csuklóból(külsőre)

2018. máj. 11. 09:53
 8/50 anonim ***** válasza:
77%
Tehát, ha az van, hogy én aktív életet élek, és mozgásban vagyok, és bár nincs olimpikon testem, de napi szinten sportolok valamit (többfélét), munka mellett, és szabadság alatt is aktívan pihenek inkább (buszos kirándulás, utazás például), akkor jogos elvárás, hogy egy otthonülő, passzív életet folytató, a testmozgást távolról kerülő embert elutasítsak? Mert szerintem igen, mert nem vagyunk összhangban.
2018. máj. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

Sorban haladok a válaszokkal:

"Érdekes, én főleg ilyen nőkkel találkozom. Talán eszre kéne venni a 10/10 csinibabákon kívül mást is23/N"

Soha nem kerestem se 10/10 se cicababát.Sőt megnyugtatlak még 8/10-est se.Hol találkozol ilyen nőkkel?


"Szerintem az egy korrekt elvárás nem, hogy egy kérdést értelmesen megfogalmazz, ha már felteszed a gyk-ra. Megtisztelsz vele másokat, és a magad igényességét is kimutatod. Vagy az én agyamat is átmosta a média?"


Mit kellett volna még beletennem?



"Valahogy nekem az süt a kérdésből, hogy frusztrál téged, hogy a nők tisztában vannak az igényeikkel, te meg nem tudsz nekik megfelelni, és ezt a médiára fogod. Ez a te dolgod, de keresheted magadban is a hibát. Vagy olyan igénytelen nők társaságát, amilyen te magad is vagy, csak akkor ne legyenek a te elvárásaid se túlzóak, hiszen könnyen lehet, hogy a te agyadat is átmosta a média, és a csúnya lányokat messze elkerülöd, észre se veszed.

Aluljárókban vannak hajléktalan nők, szerintem azoknak tuti, hogy nincs nagy igényük, hogy egy szélsőséges példát említsek."


Nem tudom mire alapozod az igénytelenséget egyrészt soha nem beszéltél velem másrészt nem láttál élőben.Semmi gond nincs azzal ha valaki tisztában van az igényeivel(ha reálisak) .A gondok ott kezdődnek ha nem azok szerintem.Látom a személyeskedés az jól megy.

2018. máj. 11. 10:01
 10/50 anonim ***** válasza:
53%

Semmi konkrétumot nem írsz.


Figyelj: ha pl. valaki 200 kiló, és nem akar lefogyni, akkor NEKI van egy olyan elvárása, hogy a nő fogadja el őt kövéren. Vagy hogy direkt arra izguljon, hogy a párja kövér. Ebben az esetben nem a nőkkel van baj, ha nem találsz párt, hanem a te elvárásaid irreálisak a nők felé.

De említhettem volna bármi mást is, csak hogy konkrét példát tudjak felhozni.

2018. máj. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!