Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik mit síránkoznak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mit síránkoznak? Mikor nekik sokkal könnyebb partnert találni!?

Figyelt kérdés
Nekünk sokkal többet kell tenni hogy legyen egy pasi aki felfigyel ránk! Azt hiszitek csak titeket ér elutasítás? Minket úgyan úgy csak nem nyavajgunk rajta hanem ha kell változtatunk!
2018. máj. 8. 05:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
42%
Hm, van benne valami. Viszont nőként mondom, bátyám szenvedését látva.... Ha nincs ilyen olyan kocsi meg egzisztencia akkor a legtöbb pasi le van tojva. Ez a valóság, sokan oda vannak a most annyira divatos edző termi macsókért....
2018. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
"Hol van az elutasítás abban, hogy 100 férfi közül kiválassz egyet, miközben 99 férfi meg hiába próbálkozott nálad/nálatok? " - Ott, drága bogár, hogy én kezdeményezek, ha valakiben látok fantáziát, nem feltétlenül próbálkoznak a férfiak, volt, hogy én szedtem fel valakit, aztán nem feltétlenül sült el jól, de tanultam belőle, jobban megismertem magamat, azt, hogy mit tudok elfogadni és mit nem... stb. a másik meg, hogy nincs mindig próbálkozó, tehát van, amikor egyszerűen nincs miből választani. Pl. volt idő, amikor egyáltalán nem kerestem társat, mert fontosabb dolgokat kellett megoldanom, de ha találkoztam volna megfelelővel, nem zárkóztam volna el, na most a közegben, ahol épp voltam, mondjuk vegyük a munkahelyet, minden férfi foglalt volt, pech. De nem tudom, mit kellene egyébként próbálkozásnak értelmezni. Mostanában járok futni, az egyik ilyen alkalommal, amikor mentem ki a futókörhöz, valami idióta pancser (számomra idegen), aki épp szembe jött velem, odahányt valami olyasmit, hogy "szia cica...", hát ezt hadd ne vegyem próbálkozásnak, mentem tovább edzeni.
2018. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"sokan oda vannak a most annyira divatos edző termi macsókért...." - Te is járhatsz edzeni, senki nem tiltja meg. :-)

Különben becsülöm azoknak az embereknek a kitartását, aki nem csak felfújja a testét, hanem munka van benne, és ehhez nem kell drága terembérletet sem fizetni, csak időt szakítani a sportra. Lehet próbálkozni a fegyencedzéssel, ott a street workout, akinek okostelefonja van, jó kis alkalmazásokat találhat, lehet próbálkozni a Brutálfutással vagy a Spartannal... stb. Az ismerőseim, akik rendesen sportolnak, és nem csak mutiba felfújják a testüket, azok intelligens, dolgozó emberek, rendes munkával, munka mellett edzenek. Én is sportolok munka mellett, és jól érzem magam tőle.

2018. máj. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!