Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik mit síránkoznak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mit síránkoznak? Mikor nekik sokkal könnyebb partnert találni!?

Figyelt kérdés
Nekünk sokkal többet kell tenni hogy legyen egy pasi aki felfigyel ránk! Azt hiszitek csak titeket ér elutasítás? Minket úgyan úgy csak nem nyavajgunk rajta hanem ha kell változtatunk!
2018. máj. 8. 05:56
1 2 3
 1/23 Ypszilon1980 ***** válasza:
29%

Nem mindenki nyavajog.

Nyilván a nőknek is vannak nehézségeik, de alapból 95%-ban ha a nő akar pasit, akkor sokkal nagyobb eséllyel indul, mint fordítva.

2018. máj. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
16%

Egy nő, ha pl.: van már X kölyke, túlvan 2 váláson, akkor mit tud már változtatni rajta:):)? Lesz inkább egy hárpia:)?

Egy hapsi max. a stílusán tud változtatni (erőszakosból gyengédebb, anyámasszonykatonájából magabiztos egyén), de így sem garantált a pártalálás a mai modern nők irányába nézve.

2018. máj. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%

Nekem több fiú ismerősöm van akinek nincs partnere,mégsem nyavalyog,max ha témában szerepel ez akkor megvonja a vállát,hogy ez egyenlőre ilyen.

Az pedig,hogy a gyakoris puhakukik (kinek nem inge) mit össze nem sírnak,csak rájuk jellemző.

2018. máj. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
41%
A jóképű férfiaknak könnyebb partnert találni, az átlagosaknak szinte lehetetlen, a csúnyáknak pedig lehetetlen. Mivel ti nők csak a jóképű férfiakat tartjátok férfiaknak, megértem, hogy így látod.
2018. máj. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%
És mit érünk azzal, hogy felfigyelünk rátok, ha elég sokan belebújtok a magatok kis világába, nehogy már tömegközlekedési eszközön, utcán, rendezvényen stb. bárki is hozzátok szólhasson, vagy ha sokan ki sem mozdultok a négy fal közül, de panaszkodtok, hogy nem talál rátok a szőke herceg? Tisztelet a kivételnek... Sokszor én is szívesen elbeszélgetnék lányokkal, de ha mondjuk zenét hallgatnak, vagy utazás közben mondjuk bambulnak kifelé az ablakon, akkor minek menjek oda? Amúgy meg röhej, hogy a nők úgy alles zusammen változtatnak a kudarcok után, némelyik talán igen, viszont sokan pl. ugyanúgy egy bunkót választanak tizenegyedszerre is, hiába járták meg már tízszer, vagy hiába hívják őket randira, ha csak beszariskodnak, és nem mernek kimozdulni a komfortzónájukból, pedig tanulhattak volna abból, hogy ha kapásból lepattintanak valakit, abból nem feltétlenül sül ki jó dolog. Egyébként meg attól, hogy nem mindenki kezdeményez, még simán felfigyelhetnek rátok, csak sokan már belefáradtak a bunkózásba, a vég nélküli elutasításba (úgy, hogy a nők egy része még csak meg sem akarja őket ismerni, de máris elhajtja őket a vérbe).
2018. máj. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
42%

Azért van többszörös férfitöbblet társkeresőkön, mert a férfiaknak biztos könnyebb.

Meg azért árulja rengeteg nő a testét, mert a férfiak annyira könnyen kaphatnak nőt.


Nem ám fordítva van. A nőkből a realitás is hiányzik...

2018. máj. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
46%

Az, hogy szökőévente egyszer elutasít a kiszemelt pasi, de egy hét múlva már ott a másik aki tetszik és érdeklődik még nem teszi nehézzé a nők párkeresését.

Szexet sem túl bonyolult találniuk, gyakorlatilag felmegy netre és, ha ráfér a feje egy profilképre akkor ugyanúgy könnyen talál.

Férfinak csak akkor egyszerű, ha belenyúl a zsebébe és kifizeti egy csinos, dolgozó nő egy órányi idejét.

2018. máj. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%
"de alapból 95%-ban ha a nő akar pasit, akkor sokkal nagyobb eséllyel indul, mint fordítva." - Mármint ha a nő akar szexet, akkor valóban sokkal nagyobb eséllyel indul, de tartós párkapcsolatra egyáltalán nem jobbak az esélyek, mert az nem csak szexből áll, együtt élni, kitartani egymás mellett a rossz napokon is, amikor nyűgösebbek vagytok... stb. nem megy akárkivel.
2018. máj. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Ypszilon1980 ***** válasza:
24%
Párt is könnyebben talál, de a hosszútávú kapcsolat titka valóban nem a szexen múlik. Sok nő meg azt tartja csak férfinak, aki izmos, jól néz ki, erőszakos.
2018. máj. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%
"Párt is könnyebben talál" - bocs, ha nem lett volna egyértelmű, de hozzánk illő párt nem egyszerű találni, vannak szerencsések, de az a ritkább, persze, tudom, sokan beleugranak egy kapcsolatba, ami talán jónak tűnik, de nem lesz jó, mert önmagukat sem ismerik jól, aztán persze szakítás lesz a vége, engem meg elkönyvelnek válogatósnak, mert tudom, milyen vagyok, tudom, milyen emberrel működne jól a párkapcsolat, és nem ugrom az első jöttment karjaiba, aki teszi a szépet, csak hogy legyen végre nője...
2018. máj. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!