Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a baromság hogy élőbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a baromság hogy élőbe könnyebb nőzni mint neten? nem mindneki fut össze élőbe 500 nővel mint neten stb stb?

Figyelt kérdés
tehát aki neten nem jön be a nőknek,az élőbe se fog?
2018. ápr. 1. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Neten sokan írnak rá a nőkre, ezért rosszak az esélyek. Olyan helyen kell próbálkozni, ahol a többség nem merne. Például vonaton.
2018. ápr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
férfiak mindenhol próbálkoznak,vonaton is,gyakorlatilag a nők egész nap mindenhol kapják az egó növelést
2018. ápr. 1. 12:54
 3/10 A kérdező kommentje:
nem szoktam vonattal utazni amúgy
2018. ápr. 1. 12:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség,nem probalkznak mert gyávak! Max szorakozohelyen bizonyos mennyiségű pia után van bátorság.
2018. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aki nem tud nőzni,az szerintem sehol sem tud.Sem élőben,sem neten.Aki meg elég karakán,az odamegy a másikhoz utcán,buszmegállóban,buliban,fürdőben,konditeremben,buszon,melóban is,gyakorlatilag akárhol.Az más kérdés,hogy nekem speciel nőként sincs olyan szerencsém,hogy mondjuk bevásárlás közben elém toppanjon Brad Pitt... :-D
2018. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Élőben könnyebb ismerkedni.

És könyörgöm, ha egy nő tud kezdeményezni, akkor a pasik miért nem????

2018. ápr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pontosan ezt pofázom már mióta: akinek neten nincs szerencséje, annak az esetek 99%-ában a külseje miatt nincs; márpedig élőben sem lesz hirtelen Johnny Depp senkiből sem. Aztán lehet nyomni a hülyeségeket a kisugárzásról meg egyebekről - de nem meglepő, hogy ééérdekes módon mindig azoknak jó a kisugárzásuk, akik minimum helyesek, de inkább god tier jóképűek? Erre jön még az is, hogy huszonévesen a nők legnagyobb része vagy foglalt, vagy olyannyira foglalt, hogy már el van jegyezve/véve. Aki nincs, annak vagy az egekben vannak az elvárásai, vagy extrém kövér, vagy egyedülálló anyuka. Vagy ezek kombinációja.


Saját sztori következik.


A hobbimból adódóan én iszonyat mennyiségű kilométert teszek meg tömegközlekedési járművön és az utcákon is napi 7-8 órát tartózkodok ilyenkor, illetve tegnapig áruházban dolgoztam. Ez azt jelenti, hogy évente mondjuk 25000 korombeli nőt látok. (Én 24 vagyok, szóval a "korombeli" itt jelentse a 18-26 éves korosztályt, a számot meg csak hasraütésszerűen, az arányokat éreztetendő írtam.) Soha nem volt még olyan, hogy bárki az itt szajkózott jeleket küldte volna felém; soha nem jött hozzám oda senki (bár ezt egy nőtől nem is várom el, de a GYK-n elterjedt legenda szerint újabban a nők se restek); soha nem mosolygott rám senki; soha nem is nézett rám senki. Társaságba nem járok, de a kolléganők is csak addig beszéltek velem, amíg a munkával kapcsolatos teendőkről volt szó, vagy max amíg haverkodtunk. Aztán persze megint ott tartunk, hogy tízből jó, ha egy nem volt foglalt közülük se - és annak az egynek is megvolt az oka.


Mondjuk jól belegondolva talán az egyik diákkal lehetett volna valami, de szerinte idős vagyok hozzá... ami megint érthetetlen, eddig semmi baj nem volt a 18-24 felállással, amíg a férfi javára van a többlet.

2018. ápr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5

"Aki nem tud nőzni,az szerintem sehol sem tud.Sem élőben,sem neten."


Nettó fäszság. Neten bármikor tudok ismerkedni (főleg fórumokon), élőben még egyszer nem sikerült.

A netes ismerkedéssel csak annyi a gond, hogy aztán élőben is találkozni kell(ene) és ott már lőttek az egésznek.

2018. ápr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

off

Utolsó vagyok, nem válaszolok privát üzenetre.

on

2018. ápr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak próbáld ki és rájössz.... Felesleges bármit is mondani.
2018. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!