Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik mit síránkoznak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mit síránkoznak? Mikor nekik sokkal könnyebb partnert találni!?

Figyelt kérdés
Nekünk sokkal többet kell tenni hogy legyen egy pasi aki felfigyel ránk! Azt hiszitek csak titeket ér elutasítás? Minket úgyan úgy csak nem nyavajgunk rajta hanem ha kell változtatunk!
2018. máj. 8. 05:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
21%

Ha magatokhoz illő párt nehéz találni az meg a saját problémáitok. Nem fogják tudni a férfiak, hogy nektek milyen pár kell, ők csak próbálkoznak hátha lesz valami alapon. Ők sem tudják összeilletek-e mert csak az alapján tudnak mérlegelni, hogy mennyire tetszik neki az adott illető.

Tehát továbbra is van, hogy ha egy nőnek nagyon nehéz magához illő párt találnia akkor neki van jó magasan a léc.

2018. máj. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
72%
"Nem fogják tudni a férfiak, hogy nektek milyen pár kell, ők csak próbálkoznak hátha lesz valami alapon." - Nem is azt kell tudniuk, hogy nekünk milyen pár kell, én tudom, hogy nekem milyen pár kell, és akinek magas ez a léc, azzal nem lennék boldog, de ő sem lenne az velem, nem működne hosszú távon, én meg nem akarok "próbálkozni", a cipőt meg a ruhát próbálom fel vásárlás előtt, de azokat nem is egy életre veszem, párkapcsolatot viszont hosszú távra szeretnék, és nem próbálgatom, mert az én időm is drága és a tiétek is. Elég, ha azt tudjátok, hogy nektek milyen pár kell, és nem csak próbálkoztok hátha lesz valami alapon.
2018. máj. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
57%

"A pasik mit síránkoznak? Mikor nekik sokkal könnyebb partnert találni!?"


Ezeket az állításokat mire alapozod?


"Nekünk sokkal többet kell tenni hogy legyen egy pasi aki felfigyel ránk!"


Így van, például be kell tartanotok néhány szabályt az alapvető higiéniával kapcsolatban, rendelkeznetek kell egy minimális stílusérzékkel, hogy el tudjátok dönteni melyik ruha, frizura áll jól (vagy nem áll rosszul), illetve rendelkeznetek kell egy olyan személyiséggel, amitől a pasik nem kaparják a falat néhány percnyi ismeretség után.


"Azt hiszitek csak titeket ér elutasítás? Minket úgyan úgy csak nem nyavajgunk rajta hanem ha kell változtatunk!"


Elutasítás csak a kezdeményező felet éri, ez pedig az esetek döntő többségében a férfi. Kezdeményezni csúnya nőt még nem láttam, "átlagosat" is csak alig. Akik valóban hajlandóak kezdeményezni, azok a magabiztos, átlagosnál jobb külsővel rendelkező nők, nekik viszont ha néha akad is 1-1 elutasításuk, nagyon gyorsan találnak olyan pasit, akinél sikeresek lesznek, arról nem is beszélve, hogy közben más férfiak is kezdeményeznek náluk. Így könnyű "nem nyavalyogni".

Ellenben a férfiaknál a kevésbé vonzó külsővel és személyiséggel rendelkezőknek is kezdeményezniük kell, őket pedig jóval gyakrabban érik visszautasítások és közben más nők sem "ostromolják" őket ismerkedési szándékkal.


#8: A kérdés "partnerről" szólt, ami nem feltétlenül jelent komoly kapcsolatot. Azt is aláírom, hogy komoly kapcsolatot ugyanolyan nehéz a nőknek is találni, mint a férfiaknak, viszont szexhez, laza kapcsolathoz sokkal könnyebben juthatnak. Olyan férfi-női kapcsolatot viszont nem tudsz mondani, ahol a férfiak vannak könnyebb helyzetben.

2018. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
"A kérdés "partnerről" szólt, ami nem feltétlenül jelent komoly kapcsolatot." - Akkor nem ebben a kategóriában van a helye a kérdésnek.
2018. máj. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
25%

#12

Jó, akkor legyen komoly kapcsolatról szó.

Azt mondod, hogy neked nehéz magadhoz illő férfit találnod. Tegyük fel 99-et kukázol, egy meg elég jónak tűnik. Ha csak téged veszünk alapul akkor 99 férfi hiába akart valamit.


Tehát továbbra sem látom az alap kérdés értelmét. Hol van az elutasítás abban, hogy 100 férfi közül kiválassz egyet, miközben 99 férfi meg hiába próbálkozott nálad/nálatok?

Majd, ha te mész oda 100 neked tetsző férfihoz elkérni a számát amiből 99 elhajt gyakran alpári stílusban akkor beszélhettek "ti férfiak mit rinyáltok" dolgokról, de amíg csak azt kell eldönteni, hogy milyen ízesítésű sült galamb volt a legfinomabb ami a szádba repült addig nem nagyon.

2018. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Ypszilon1980 ***** válasza:
37%

#15: Durva a megfogalmazás, de igaz, ez a legjobb magyarázat szerintem.

Nem mindegy az, hogy 100-ból neked csak azt kell eldönteni, hogy éppen milyen személyiséget akarsz vagy 100-ból azt kell megtalálnod, aki veled is akar lenni.

És itt a lényeg, mert a kérdés szerint nem az van, hogy nincs kit választania egy nőnek, hanem az, hogy nincs meg feltétlenül az a személyiség ami neki megfelel.

A férfiaknál pont más a helyzet, mert ott azt kell megtalálni, aki egyáltalán akar veled lenni.

2018. máj. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
29%
#15 Nem mindenkinél próbálkozik 100 férfi. Egy nõ esetén az az erõs elutasítás, ha senki sem próbálkozik nála, vagy csak kevesen, és azok is fogyatékosok/öregek/fckboy xD
2018. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
22%

Ezt a kérdést...Sztem a kérdező nem a Föld nevű bolygón él, hanem valahol máshol...Nem is lehet kérdés, hogy mi férfiak sokkal nehezebben találunk nőt.


Még azt tudom elképzelni, hogy a kérdező nagyon nem szép és így nehéz neki a dolog.

2018. máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
45%
#17: A legtöbb férfi simán kiegyezne azzal, ha havonta\kéthavonta próbálkozna nála 1-1 nő. Ennyi próbálkozó egy átlagos nőnek lazán összejön. Az pedig pont az ő részéről elutasítás, hogy a jelentkezők közül senki nem felel meg neki.
2018. máj. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
35%

Persze hogy a nőknek könnyebb.

Aki nem látja az vak.


Az meg hülyeség, hogy férfinak könnyebb komoly kapcsolatot találnia.

Felmentem chat-re és 100 oldal lányt végignéztem. 30% szexpartnert keres, 10% meleg férfi, 30% meg az adatlapját sem képes kitölteni, mert leszakadna a karikagyűrű az ujjáról, a maradék 30% meg megszólíthatatlan flegma nő.


100 oldalnyi nő ez az eredménnyel.

Szóval nemhogy nekünk kell kezdeményezni és nekünk kell próbálkozni folyamatosan, de kmooly kapcsolatra is Nehezebb nőt találni.

Hallgattam Puzsért és ő is valahogy így látta. Ő azt mondta a modern korral együtt jár, hogy a nő egyedül is biztonságban van és így nem akar elköteleződni. Éli az életet férfi nélkül testi szükségleteit kielégíti, mert millió lehetősége van 45 évesen meg mikor idős lesz kapuzárási pánikol és utána kezd el férfit keresni.

De akkor meg már inkább elhatjták, mert fiatal korában nem akart nő lenni, akkor nehogy már 45 éves korára jöjjön meg az esze.

Én ahogy elnézegetem a nőket az interneten totál ezt tapasztalom. Ki van nyalva a fenekük, semmihez nem értenek mégis úgy oksokdnak, mintha ők lennének az úristen.

Szerintem egy értelmes nőt nem látni manapság már sehol sem fiatal korban.

2018. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!