Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen nagyok az igényeim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés

Mikor szóba kerülnek ezek a dolgok akkor valamiért mindig azt mondja a nő, hogy nem illünk össze ami igaz is.

Itt most a külsőtől eltekintünk, egy átlagos lány megfelelő (talán annyi hogy ne legyen szőke barbi babás, plázpcsa vagy nevezzük bárhogy)


na itt jön a lista

- én 25 vagyok, legyen 20-27 korban

- ne dohányozzon

- ne járjon discoba, esetleg nagyon ritkán

- ne igyon alkoholt, csak ha szülinap, szilveszter vagy valami

- ne legyen kutyás

- ne szeresse a real madridot

- ne utáljon azért mert a fideszre szavaztam

- legyenek céljai


és így ánblokk a fontos, hogy ne legyen buta

itt ezek közül egyedül a kutyás az ami nem függ össze az intelligenciával + a kor


de most ezek ilyen nagy elvárások?



2018. ápr. 21. 14:02
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
94%
Hű, de rugalmasnak teccik lenni. Igazi főnyetrmény vagy, barátom. Csoda, hogy nem kapnak két kézzel utánad a csajok.
2018. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
5%

Semmiképpen nem pozitív egy "mit ne" lista. Az emberek többsége utálja a tiltást. Abban mondjuk osztom a kérdező véleményét, hogy ha együtt él valakivel, az meg hozza a kutyáját + a mindene és az ágyba aludjon, meg még le is passzolná, az nem túl korrekt, figyelembe véve, hogy az egyik fél nem szereti a kutyákat. Én szeretem a kutyákat, de ilyen szöveggel vágnálak ki kutyástul-tápostul annyiadik emeletről, ahányadikon a lakás található, ez nálam ez első és második, tőled meg szimplán lelépnék :p

31/f

2018. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
83%
Igen, én vàllaltam be a kutyàt. És ha a cégem elküld egy hàrom napos ottalvós rendezvènyre ahová nem lehet kutyát vinni akkor mit csinàlok? Nem megyek el így kirúgatom magam. Vagy fizetek huszon ezreket kutyapanzióért, mikor a párom otthon van, és a kutyàt nem kellene kiszakítani a környezetèből?
2018. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 Lifeishard ***** válasza:
50%
Az elvárásaid nem nagyok, de a tálalásuk valami egészen elképesztő. :)
2018. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A felhasználó ***** válasza:
100%

"itt ezek közül egyedül a kutyás az ami nem függ össze az intelligenciával + a kor"

"ne szeresse a real madridot"

???

2018. ápr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!