Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen nagyok az igényeim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés

Mikor szóba kerülnek ezek a dolgok akkor valamiért mindig azt mondja a nő, hogy nem illünk össze ami igaz is.

Itt most a külsőtől eltekintünk, egy átlagos lány megfelelő (talán annyi hogy ne legyen szőke barbi babás, plázpcsa vagy nevezzük bárhogy)


na itt jön a lista

- én 25 vagyok, legyen 20-27 korban

- ne dohányozzon

- ne járjon discoba, esetleg nagyon ritkán

- ne igyon alkoholt, csak ha szülinap, szilveszter vagy valami

- ne legyen kutyás

- ne szeresse a real madridot

- ne utáljon azért mert a fideszre szavaztam

- legyenek céljai


és így ánblokk a fontos, hogy ne legyen buta

itt ezek közül egyedül a kutyás az ami nem függ össze az intelligenciával + a kor


de most ezek ilyen nagy elvárások?



2018. ápr. 21. 14:02
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
84%
10: Touché :)))
2018. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
92%

#10

Az meg a másik. :D

Meg azzal is szrul járna, ha a kutyámat ki akarná túrni az életemből. Mindenesetre nehéz lesz olyan okos nőt találni, aki megbékél a fideszes szavazással.

2018. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
93%

Kár,hogy nem barcás vagy :/

De ezzel a fideszes cuccal egy gondolkodó embernél végképp eljátszottál minden lehetőséget.Hogy miért, inkább nem részletezem, kétlem,hogy eljutna az agyadig,ha Bözsi-utalvánnyal kilóra meg lehet venni,mint egy putris C típusút.

2018. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
90%

Ilyenkor örülök, hogy már megtaláltam az életem párját, mert a mostani szinglik között elég sok a selejt. :"D


"Ánblokk."



22/N

2018. ápr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

Én nem látok ebben semmi extra igényt, ha nem is értem mindegyiket, de nem is kell azt értenem.

De mi a bajod?

2018. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
11%
Így kiakadni az "ánblokk"-on, nahát micsoda bűn, micsoda vétek. Színtiszta szőrszálhasogatás, röhej. Amikor a pofikátok előtt kufircol félre a bikátok, azon nem akadtok ki ennyire.
2018. ápr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
90%
Akkor legalább ne írná utána, hogy ne legye buta a nő... de neked már megint elgurult a gyógyszered.
2018. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért aki az en bloc kifejezést ánblokkig tudja degradálni, vélhetően nem okos. Erre kaptuk fel a fejünket többen is. De mondjuk te meg nőgyűlölő phaasz vagy, szóval nem is vártunk mást.
2018. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
87%

>ne legyen buta

>fideszre szavaztam

2018. ápr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
13%
#19: Meglepő módon ezen egyik csaj sem akadt ki. :D
2018. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!