Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen nagyok az igényeim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés

Mikor szóba kerülnek ezek a dolgok akkor valamiért mindig azt mondja a nő, hogy nem illünk össze ami igaz is.

Itt most a külsőtől eltekintünk, egy átlagos lány megfelelő (talán annyi hogy ne legyen szőke barbi babás, plázpcsa vagy nevezzük bárhogy)


na itt jön a lista

- én 25 vagyok, legyen 20-27 korban

- ne dohányozzon

- ne járjon discoba, esetleg nagyon ritkán

- ne igyon alkoholt, csak ha szülinap, szilveszter vagy valami

- ne legyen kutyás

- ne szeresse a real madridot

- ne utáljon azért mert a fideszre szavaztam

- legyenek céljai


és így ánblokk a fontos, hogy ne legyen buta

itt ezek közül egyedül a kutyás az ami nem függ össze az intelligenciával + a kor


de most ezek ilyen nagy elvárások?



2018. ápr. 21. 14:02
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
72%

"itt ezek közül egyedül a kutyás az ami nem függ össze az intelligenciával + a kor"


A dohányzás és az alkoholfogyasztás intelligencia kérdése? Nem is iszom, nem is dohányzom, de a baráti társaságomban vannak, akik egyiket-másikat csinálják, és szó sincs arról, hogy ne lennének intelligensek. Volt barátnőm is megivott alkalomadtán este egy pohár likőrt, a világon semmi hatása nem volt a viselkedésére, a gondolkodásmódjára meg pláne.


A diszkóba járás szintén... mióta függ össze az intellektussal? Menjen, ha akar, csak nekem ne kelljen. Ha havonta pár estét nem bírsz ki egyedül, az azért finoman szólva is nyomasztó a másik félnek. Ha pedig attól félsz, hogy a diszkóban megpróbálnak rámászni, és esetleg megcsalna... elárulom neked, hogy ha a hajlandóság megvan benne, erre máshol is képes lesz.


Mi az, hogy ne szeresse a Real Madridot? És ez is összefügg az intelligenciával? Ha valaki szereti őket, akkor csak buta ember lehet? Önmagában ezzel nem lenne gond, nyilván nagy Barcelona drukker vagy, és fontos, hogy a párod is az legyen. De attól még ne gondold már azt, hogy ettől bárki is kevesebb lenne nálad.


A Fidesz meg... életemben nem szavaztam rájuk, és a jelenlegi irányvonalat elnézve a következő két-három életemben se fogok. Ettől függetlenül vannak ismerőseim, akik többek között Fidesz szavazók. Nem utálom őket, nagyon jól el tudunk beszélgetni akár erről is, ha úgy egyébként észérveket hoznak fel, amik minimálisan is túlmutatnak az "elmúlt 8 év/migránsok/ha nem ők, akkor ki?" szentháromságon. Ha valakinél a fent említett érveknél megáll a tudomány, azokat se utálom, maximum olyan megvetéssel nézek rájuk, mint arra, aki társkeresés vonatkozásában minimális kompromisszumkészséget sem tanúsít, megszabja a párjelöltjének, hogy melyik futball csapatot szeretheti és melyiket nem, de ha megkérdőjelezik az illető politikai meggyőződését, akkor már nem csak arról van szó, hogy nem kell az adott leányzó, hanem kifejezetten butának tartja...


Nem az igényeid nagyok. A kompromisszumkészséged olyan alacsony, ami alapján képtelen vagy a társas egymás mellett élésre. Így viszont. ha találsz is magad mellé valakit, akkor is hamar ott fog hagyni, és az "elvárásaid" alapján ezt megértem és csak támogatni tudom.

2018. ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Pont akartam írni, hogy rám ezek igazak, én is leginkább az Atléticot kedvelem, aztán eljutottam oda, hogy "a fideszre szavaztam". Neked okos nő kell, de gondolod, hogy az okos nők beérik ostoba férfiakkal? lol

Forever alone guy. Barátkozz meg vele.

2018. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
8%
Hagyd ezt rájuk kérdező, látod a magyar nép leragadt a mocskosfidesz állapotban, elég gáz, hogy sok ember megnyilvánulásából az következtethető le, hogy már párt szimpátia alapján választanak partnert maguknak.
2018. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

Én okos ember vagyok és tudom, hogy én bármit elérhetek a saját tudásommal és munkámmal, én nem a kormánytól várom a megváltást, sok alacsony képzettségű ember van aki csak akkor tud több pénzhez jutni, ha jobb lesz az életszínvonal. Én azt mondom, hogy amég 1% ember aki jól él, akkor be kell közéjük kerülni, nem a kommunizmus van :)

Én a pénztelenségtől nem félek, megmondom mitől félek a migránsoktól a terroristáktól, a romáktól, a primitiv hordáktól, de szerencsére a mai világban a pénz diktál inkább mint a fizikai erő, sokan mondják hogy minden ember egyenlő meg mi is kerülhetünk rossz helyzetbe hogy más országba kell menni stb. Én követem a híreket tudom mi van Svédországban, Németországban.

Undorító, hogy a migránsok kapnak segélyt ezekben az országokban.

Én sokat kaptam a kormánytól, itt ahol élek orvosi rendelő épül, mikor nem volt munkám akkor elvégeztem egy államilag támogatott felnőttképzést, én maximálisan elégedett vagyok.

Sokan nem értenek a pénzügyekhez, alapból egy idióta az aki magánszemélyként hitelt vesz fel és nagyon lenézem (a vállalkozói hitel persze más kategória, esetleg a diákhitel is lehet, ha később jó melója lehet belőle)

Tehát sok primitiv és buta ember, én engem annyiban izgat hogy ki van kormányon hogy maradjon ott a kerítés :)

Az hogy ánblokk meg így írom, hát ez van ide lőjjetek, van bennem is hiba :D

de ha valaki a Sziát, Sya-nak írja és szóvá teszem akkor persze én vagyok a hülye, sok idióta a magyar szavakat sem tudjátok leírni, de egy külfölről eredő szón lovagoltok. :D :D :D


Itt a diszkós dolognál még, az én alapvető életfelfogásom:

2 féle ember létezik az egyik a 20 as éveiben dolgozik, hogy a hátralevő életében gondtalanul éljen

a másik a 20 as éveiben gondtalanul él, és a hátralevő életében dolgozni fog

ti utáljátok a gazdag embereket, én be akarok kerülni közéjük, én sose egy pártot sem szidtam, nekem minden ember aki gazdag egy követendő példa, és aki "élj a mának" "yolo" stb. egy elkerülendő :)

2018. ápr. 21. 16:27
 25/45 anonim ***** válasza:
78%
Drágám,le se bírod írni normálisan,hogy en bloc,csak fonetikusan.Mi a faxra fel hiszed,hogy okos vagy?
2018. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nagyok az igènyek,csak pont a túl fontosak vannak így együtt, összekombinàlva.

Pl ràm ebből csak a dohànyzàs meg a kutyázás nem passzol. A cigit akàrmikor letenném ha a párom kérné. A kutyàmat viszont kb mindennél jobban szeretem, ha valaki egy rossz szót szól rá, letépem a fejét. Szóval durva hogy velem csak azért nem jönnèl össze, mert szeretem a kutyàkat, mikor minden más stimmel...


Mondjuk én meg olyan emberrel nem jönnèk össze, aki utàlja a kutyàkat, vagy szimplán csak közömbös iràntuk. Aki engem akar, fogadja el hogy jàr velem egy kutya is.

2018. ápr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

én is szoktam járni szórakozni, ha egyedül vagyok, de ha van valakim akkor minek menjek ismerkedni??

van egy jó baráti társaságom, elmegyünk házhoz bulizni, és ott nincsenek cigányok meg balhék, késelések stb.

2018. ápr. 21. 16:32
 28/45 A kérdező kommentje:
Kutyával lehet kompromisszum, hogy ne jöjjön be a házba, vagy a hálóba, a kakijához nem nyúlok és nem sétáltatom stb. ha lefektetjük a szabályokat akkor lehet. De sokan abban az ágyban szexelnek ahova bemegy a kutya is, higénia lvl 999 :D
2018. ápr. 21. 16:34
 29/45 A kérdező kommentje:

Ha jön egy szerbiai vagy erdélyi magyar, aki abszolút nem tud írni, csak fonetikusan, de amúgy egy nagyon okos ember, mondjuk egy orvos, aki életeket ment, akkor te rá is azt mondod, hogy hülye :)

én nekem vannak érveim, te viszont csak sértegetni tudsz, ez a buta emberek ismérve :)

2018. ápr. 21. 16:36
 30/45 anonim ***** válasza:
89%
Az más tészta,na de te magyar vagy,nem szerb,meg nem román,meg egyéb.
2018. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!