Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen nagyok az igényeim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés

Mikor szóba kerülnek ezek a dolgok akkor valamiért mindig azt mondja a nő, hogy nem illünk össze ami igaz is.

Itt most a külsőtől eltekintünk, egy átlagos lány megfelelő (talán annyi hogy ne legyen szőke barbi babás, plázpcsa vagy nevezzük bárhogy)


na itt jön a lista

- én 25 vagyok, legyen 20-27 korban

- ne dohányozzon

- ne járjon discoba, esetleg nagyon ritkán

- ne igyon alkoholt, csak ha szülinap, szilveszter vagy valami

- ne legyen kutyás

- ne szeresse a real madridot

- ne utáljon azért mert a fideszre szavaztam

- legyenek céljai


és így ánblokk a fontos, hogy ne legyen buta

itt ezek közül egyedül a kutyás az ami nem függ össze az intelligenciával + a kor


de most ezek ilyen nagy elvárások?



2018. ápr. 21. 14:02
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
91%
Jajanyám... istenem, ilyenkor nagyon hálás vagyok a páromért.
2018. ápr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
76%

Köszönöm én belőled nem kérnék.


Aki focicsapat alapján is keres barátnőt az megragadt a 15 évesek szintjén. Mindenkinek lehetne elvárásai és vannak de nem biztos hogy a te elvárásaidat teljesítő lány elégedett lesz veled.

Ez nem olyan eset hogy metalszinű automata váltós cabriot keresek használtam ami maximum 50 ezer kilométert futott.

Párkeresés két oldalú sport.

2018. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy milyen fórumokról tájékozódsz?

Csak mert bejött hozzánk a kötelező 1200-1400 ember akiket nem akartunk beengedni, sőt elment 10 milliárd forint gyűlöletkampányra is ami több mint amennyit azért kellett volna kifizetni hogy ne jöjjenek be...


Az egyetemi oktatás pedig nem csak a fidesz óta ingyenes. Sőt!

A fidesz előtt vissza sem kellett fizetni, sőt! a fidesz előtt nem 300 hanem 150-be került egy féléves képzés bármely egyetemen!


Amúgy meg te gazdag akarsz lenni. Ezek az emberek pedig általában a legrosszabb embertípusok.

Ha egy ilyen főnök/magas beosztású lesz akkor ezeket fogják utálni, mert ezeknek mindene a pénz. Ilyen embertől az isten óvjon.

Mondhatod hogy nem, de nem egy vállalkozót ismerek aki kihajtja a melósok belét nevetséges összegeket fizetve nekik. Ők meg 5 kocsit tartanak fenn, meg külföldi nyaralót.


Amúgy rám minden leírás illik, ettől függetlenül ezek elég nagy vágyak.

Az hogy ne dohányozzon is elég nagy szűrő (bár ebből én se engednék) de hogy ne igyon csak úgy... sok férfi jár össze egyet beszélni a hétvégén a haverokkal és akkor lecsúszik egy sör vagy kettő.

Az meg hogy kit ne szeressen a fociban:D Engem mondjuk nem érdekel az egész, de ez is elég hülyeség hogy egy ilyen is ,,mérvadó" :D

2018. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
87%

"ok férfi jár össze egyet beszélni a hétvégén a haverokkal és akkor lecsúszik egy sör vagy kettő. "

ui.:ugyan úgy nő is

2018. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező: kommentjeid (és a kérdésed) alapján gyerekes vagy és merev gondolkodású. (ehhez passzol a fideszre szavazás is)Ez nem jó kombináció, értelmes nők közül kevesen fognak elviselni. A jó hír, hogy a butábbak között találhatsz olyat akivel egyezik az elképzelésetek a fociról és a politikáról.
2018. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

Én az ország egyik legszegényebb megyéében lakok, gyárban is dolgoztam, mezőgazdaságban 500 Ft-óráért, én pont nem lennék egy g*ci főnök, egyébként engem a nyaralás nem izgat, meg az autó sem, nincs is kocsim, ezek csak a felfágásra jók, ezek az ugymond sznobok.

Aki igazán gazdag Elon Musk, Bill Gates, Steve Jobs, ők öltöztek valaha kirívóan vagy felvágtak a pénzükkel?

Én azért akarok pénzt, hogy egy idő után hátradőlhessek és ne azért izguljak, hogy na most akkor ki nyeri a választást...


Van akinek azért nyílik ki a zsebében a bicska mert a "fidesz csalt" engem sokkal jobban idegesített a Real Madrid - Juve mérkőzés, én is focizok

Az egy ami negatív, hogy a "komoly" csapatokat támogatja ORbán, én a megyeiben játszok, itt sok emberben ezerszer több alázat van, mint aki milliókért foicik az NB1-be, én Magyarországon nem adnék minimál bérnél többet a fociért, oda sajnálom a pénzt, mert nyomorultak, kikapnak (nem írom le reggelig sorolhatnám kiktől)... a gyűlölet kampányra nem sajnálom.

Akkor lenne tökös ha valaki meglépné, hogy Magyarországon ne kapjon pénzt senki a fociért, focistaként mondom ezt, én is kaptam már pénzt, és tudom hogy nem tettem érte semmit, ha kikaptunk.

De már annyival tökösebb, mint a többi hogy legalább felhúzta a kerítést.

2018. ápr. 21. 17:18
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
Legrosszabb, de, a 10-es válaszomban megemlítettem.
2018. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
De hogy 25 éves felnőtt férfiak ilyen szinten élik az életüket, ez egyszerűen elkeserítő.
2018. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a 28-as válaszodra: na pont erről beszéltem... vagy elfogadod hogy a kutyàm a mindenem, és igen, àgyban alszik nem kinn (panelben nem is tud udvaron aludni...). És ha nekem 3 napos céges rendezvényre kell mennem, akkor mi van? A kutyàm meghal, mert te nem viszed le sétálni.

Ez igen vagy nem kérdés,ebben számomra nincs kompromisszum.

2018. ápr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
akkor offos, te vállaltad a kutyát, te felelősséged :)
2018. ápr. 21. 18:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!