Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen nagyok az igényeim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés

Mikor szóba kerülnek ezek a dolgok akkor valamiért mindig azt mondja a nő, hogy nem illünk össze ami igaz is.

Itt most a külsőtől eltekintünk, egy átlagos lány megfelelő (talán annyi hogy ne legyen szőke barbi babás, plázpcsa vagy nevezzük bárhogy)


na itt jön a lista

- én 25 vagyok, legyen 20-27 korban

- ne dohányozzon

- ne járjon discoba, esetleg nagyon ritkán

- ne igyon alkoholt, csak ha szülinap, szilveszter vagy valami

- ne legyen kutyás

- ne szeresse a real madridot

- ne utáljon azért mert a fideszre szavaztam

- legyenek céljai


és így ánblokk a fontos, hogy ne legyen buta

itt ezek közül egyedül a kutyás az ami nem függ össze az intelligenciával + a kor


de most ezek ilyen nagy elvárások?



2018. ápr. 21. 14:02
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
12%
Azért nem illetek össze mert elvárásokat támasztasz. Férfiként ilyet nem lehet manapság amikor a fogatlan, igénytelen, 130 kilós, "kilóg a kapa a szájából" szintű lányok is háromszor ilyen hosszú listával rohangálnak és semmi nem jó nekik.
2018. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
78%
Csak nem egy Barcelona rajongóval van dolgunk? :D
2018. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
88%

Keress ilyet egy Fideszes csoportban :D Amúgy ismerek 1-2 ilyen lányt és mindegyikük a Fideszes résznél esik ki.

Ezek nem nagy elvárások, bár 1-2 fura. Ne legyen kutyás? A legtöbb lány (és férfi) szereti az állatokat.

2018. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Barcát sem szeretem

Inkább az Atletico Madridot, 2014-ben és 2016-ban is csalás volt a döntőben

de a lista végtelen, hogy miért utálom a Realt...

2018. ápr. 21. 14:08
 5/45 anonim ***** válasza:
39%

Nem nehéz ilyet találni, én is ilyen vagyok pl. (De ne írj, kapcsolatban vagyok.)

A legtöbb nőt nem érdekli a foci, és sokuk inkább macskás, mint kutyás. Rengeteg olyan is van, aki nem iszik, nem dohányzik és discoba se jár.


Van sok olyan, aki ezeknek megfelel.

2018. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
49%

Ennek örülök, az Atleticot én is szeretem. Én nagyjából meg is felelnék itt az elvárásaidnak, viszont szeretek borozgatni meg szórakozni és bár inkább macskás vagyok, de szeretem a kutyákat is meg az összes állatot.

De egyébként nem nagyok az elvárások, mert a legtöbb embernek vannak ilyen elvárásai, viszont nem biztos, hogy találsz olyat, aki ennek teljesen megfelel.

2018. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
83%
"Ánblokk" ne legyen buta. :D
2018. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
88%
Ja bennem is ez merült fel, hogy leírod az "ánblokk" szót, de a nő ne legyen buta. Azért, hogy tanulhass tőle? Vagy miért fontos, hogy okos legyen?
2018. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem nagy elvárások, ismerek pár ilyen lányt (magamon kívül), akikre nagyjából ráhúzható ez, de a kutyás része szerintem irreleváns. Mi a baj a kutyákkal? Nem vagyok kutyás, inkább macskás, de ezt akkor sem értem.

A Fideszes dolog meg... hát nem csókolgatnának körbe érte, de szerintem jó vitaalap, bár politizálni mindig is utáltam, de ugye nem feltétlen rólam van szó :)

2018. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
91%
Ha neki is fontos, hogy a pasi ne legyen buta, ezt a fidesszel eljátszottad.
2018. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!