Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is ilyen undorító vén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ilyen undorító vén férfiakkal vagy fiatalabb fiúkkal találkoztatok neten?

Figyelt kérdés

Felregisztráltam pár társkereső oldalra a napokban. Három helyre regisztráltam. Direkt olyat kerestem ami nem szexpartner kereső. Sok férfi adatlapját ha elolvastam többnyire csak elvárás elvárások hátán és általában ezek voltak. Legyen vékony 50-60kg 165-175cmig. Legyen sportos. Legyen diplomás stb. Ezeket írták le és a szokásos sablon dumát amit kivétel nélkül minden ember leírt vagy röviden vagy egy regényben. Mindenki a tökéletest keresi. Aztán kíváncsiság képpen megnéztem pár ember profilját. Tele voltak 50 körüli bácsikkal pocakos őszülő túlsúlyos mackós emberekkel a fiatal srácok meg fúj..igénytelenek homályos képek,iszonyat milyen furán néztek ki. Elnézést,de páran mintha torz szülöttek lettek volna. Egyetlen egy helyes férfit sem találtam.

Tartottam kis összegzést.

Az első oldalon 77üzenetet kaptam a pasiktól. De ebből több mint a fele "dugunk?" "szolgát keresek" "subot keresek" "szexpartnert keresek" "titkos kapcsolatra keresek társat" "megdugnál felcsatolhatóssal?" stb. A maradék meg azonnal gyereket akart tőlem házasságot stb. Szóval töröltem is magamat. A másik helyen több mint 160 üzenet jött 4 nap alatt,de egyikre sem válaszoltam. Az első 10-15 megnéztem és elvárások..követelőzés..szex..gyerek..családalapítás..dugjam meg nőként a hapsi seggét....vagy leszeretett volna pisilni..olyan kapcsolatot akart ahol kutyaként bánthat velem..elolvastam jót nevettem aztán töröltem magam itt is. A másik oldalt meg kb használja 80-90ember és ebből egy csomó inaktív szóval onnan töröltem magam.


(Ja és egy tök átlagos arc kép volt rólam kint. Semmi extra nem kihívó. )


Lemondtam a netes ismerkedésről. Nekem felfordul a gyomrom ezektől az emberektől!! Nektek milyen tapasztalataitok vannak lányok-nők?


Nem kérek privátot!

Nem,senkinek nem adok használt óvszert használt bugyit. Senkit nem fogok megdugni,senki pénisze nem érdekel és nem nem ismerkedem neten.


L/21


2018. febr. 22. 09:43
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
34%

Wehehehehe jól van kislány, kipicsogtad, kipanaszkodtad magad?

Jár a keksz!

2018. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
67%

Nekem más a tapasztalatom. Regiztem, tíz perc alatt lett két egyezés, nekik írtam vissza. De sennki nem írt ízléstelen dolgokat. Azóta fel sem néztem. Ez olyan két hete lehetett.

40N

2018. febr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
39%

Igen kérdező. Én írtam neked segítő/bíztató szándékkal, nem akarok ismerkedni. Oké persze, nem látod, de épp azt mondtam, hogy bár ez lehet hátránya a képnélküliségnek, de az az előnye még meg van, hogy ott kénytelenek vagytok megismerési egymást. Tekintsd nyugodtan semmisnek akkor a privátot is, meg amit írtam azt is, aztán akkor hőbörögj tovább. Engem ugyan nem zavarsz.

31/f

2018. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
46%
Leírom,hogy milyen nőkkel ismerkedtem meg annak idején,amikor társkeresőztem. Azzal nem volt gondom,hogy nem válaszoltak,általában válaszoltak,volt néhány találkozásom is. Az egyik egy kocsmába hívott "randizni" feleslegesen,mert neki akkor valami pasi gondja volt,az első tíz percben nem lehetett vele beszélgetni,utána már csak-csak sikerült pár mondatot váltani,amikor is beállított két 50 év körüli ismerőse,egy nő meg egy férfi,akiken látszott,hogy nem vetik meg az alkoholt. Még ami érdekes volt,hogy talán hármuknak összesen meg volt mind a 32 foga. Másik lánnyal kb.egy 10 percig tartott a randi,ez köszönés,bemutatkozás után rögtön az orrom alá dugta,hogy nézzen meg milyen szép ruhát vett. Nagyon szép volt,mint valami otthonka virág mintákkal. Mindegy,elbeszélgettünk,elkisértem a buszhoz,viszlát. Nem lett folytatás,mert állítólag alakult neki valami kapcsolat. Ezekért a csodás percekért vonatoztam egy másfél-két órát. Másik két találkozás nem volt rossz, ezek normális nők voltak, de nem volt meg mégsem annyira az összhang,hogy kapcsolat legyen belőle. Barátok,ismerősök maradtunk.
2018. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
51%

Miért nem tinderezel? Itt csak az tud neked írni, aki számodra is szimpatikus. Továbbá nem netes társkereső, hanem telefonos alkalmazás.


Szerintem ez tetszene neked.


Amúgy aki az első 4 napban ír, majdnem biztos, hogy komplett. Folyamatosan figyeli az új felhasználókat, hogy elsőként csaphasson le a naiv nőre.


Legalább egy hetet kell várni, mire inkább normális levelek érkeznek.


A tinder egész más, tetszeni fog, próbáld ki.


Amúgy elég bénán regelhettél fel, a legtöbb társkeresőn be lehet állítani, hogy melyik korosztály láthassa az adatlapod.

2018. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
46%
34-es: Hogy nézhetted be így az első kettőt??? Ehhez teljesen amatőrnek kell lenni, már bocs.
2018. febr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Kérdező neked most az a bajod, hogy nem 100db levelet kaptál az első napon, csak 77-et?????


Arra esetleg gondoltál, ha reggel és nem délben regisztrálsz kijött volna a 100 levél?

2018. febr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
34-es vagyok, úgy néztem be az első kettőt,hogy eleinte normálisnak tűntek. Mondjuk a "kocsmás" nőnél már kiderült a találkozás előtt,hogy van valami férfi problémája,rá is kérdeztem többször is,hogy van e értelme így találkozni,azt írta,hogy van,én hülye meg hallgattam rá. A másiknál meg semmi előjele nem volt a dolgoknak. Akkoriban sok társkereső oldalon fennt voltam, ment a chat.hu is, msn. :)
2018. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!