Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is ilyen undorító vén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ilyen undorító vén férfiakkal vagy fiatalabb fiúkkal találkoztatok neten?

Figyelt kérdés

Felregisztráltam pár társkereső oldalra a napokban. Három helyre regisztráltam. Direkt olyat kerestem ami nem szexpartner kereső. Sok férfi adatlapját ha elolvastam többnyire csak elvárás elvárások hátán és általában ezek voltak. Legyen vékony 50-60kg 165-175cmig. Legyen sportos. Legyen diplomás stb. Ezeket írták le és a szokásos sablon dumát amit kivétel nélkül minden ember leírt vagy röviden vagy egy regényben. Mindenki a tökéletest keresi. Aztán kíváncsiság képpen megnéztem pár ember profilját. Tele voltak 50 körüli bácsikkal pocakos őszülő túlsúlyos mackós emberekkel a fiatal srácok meg fúj..igénytelenek homályos képek,iszonyat milyen furán néztek ki. Elnézést,de páran mintha torz szülöttek lettek volna. Egyetlen egy helyes férfit sem találtam.

Tartottam kis összegzést.

Az első oldalon 77üzenetet kaptam a pasiktól. De ebből több mint a fele "dugunk?" "szolgát keresek" "subot keresek" "szexpartnert keresek" "titkos kapcsolatra keresek társat" "megdugnál felcsatolhatóssal?" stb. A maradék meg azonnal gyereket akart tőlem házasságot stb. Szóval töröltem is magamat. A másik helyen több mint 160 üzenet jött 4 nap alatt,de egyikre sem válaszoltam. Az első 10-15 megnéztem és elvárások..követelőzés..szex..gyerek..családalapítás..dugjam meg nőként a hapsi seggét....vagy leszeretett volna pisilni..olyan kapcsolatot akart ahol kutyaként bánthat velem..elolvastam jót nevettem aztán töröltem magam itt is. A másik oldalt meg kb használja 80-90ember és ebből egy csomó inaktív szóval onnan töröltem magam.


(Ja és egy tök átlagos arc kép volt rólam kint. Semmi extra nem kihívó. )


Lemondtam a netes ismerkedésről. Nekem felfordul a gyomrom ezektől az emberektől!! Nektek milyen tapasztalataitok vannak lányok-nők?


Nem kérek privátot!

Nem,senkinek nem adok használt óvszert használt bugyit. Senkit nem fogok megdugni,senki pénisze nem érdekel és nem nem ismerkedem neten.


L/21


2018. febr. 22. 09:43
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
25%
Nem foglak sajnálni. Néhány perc csak kiválogatni a levelek közül a pár normálisat.
2018. febr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
2%
Igen. Sosem ismerkednek neten, olyan emberekkel, akik erre szorulnak.
2018. febr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
29%

Miért, mit vártál? Szerinted normális, jól kinéző, értelmes férfiak netes társkeresőn ismerkednek? Nem.

Ahogy normális, jól kinéző, értelmes nők sem....:)

2018. febr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
59%
Egy kisbabának minden új....
2018. febr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
16%

Lehet ott ismerkedni.

Sok szerencsétlen papírkutya a világhálón...

2018. febr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
88%
A fiatal huszonéves korosztály, aminek én is a része vagyok, elég nehezen tud ismerkedni. Főleg a tinik járnak ide-oda. Meg persze attól is függ ki hova szokott járni szórakozni, és az sem mindegy hol él. Ezért én is sokat próbálkoztam neten, de nem volt egy happy end....meguntam és már csak élőben teszem.
2018. febr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
76%
Ezért jó közösségekbe járni, ott ismerkedni.
2018. febr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
21%

Csodacicusnak több száz férfiből senki nem felel meg.

50-es sem, huszas sem. Menj el a legközelebbi rabbihoz, plébánoshoz, hátha kiadja az Istenek társkeresőjének az elérhetőségét. Persze mindenki sz@r csak én vagyok helikopter.

2018. febr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
94%

Igen üdvözöllek az internetes valóságban!


Csak azokat sajnálom akik tényelesen értelmesek és jó szándékkal regisztrálnak az ilyen oldalakra.

Azután meg mehetnek a "levesbe" mert a sok beteg idióta között elkeveredve semmi esélyük.....


N/43

2018. febr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 Diavolino44 ***** válasza:
10%
Valahol egyetertek az elsovel, meg mindig konnyebb valogatni, mint kikuldeni 50 levelet, s 1-2 normalis valasz jon vissza, s akkor meg az a ferfi szerencses is.
2018. febr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!